Feshane Lunapark Giriş Ücreti ve Ziyaret Detayları 2023
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Feshane Lunapark Giriş Ücreti ve Ziyaret Detayları 2023

0

Haliç’in kıyısında manzaralı ve de oldukça eğlenceli olan Feshane lunapark tarihi açıdan da önemini hala sürdürmektedir. Ruhu hiçbir zaman yaşlanmayanlara hitap eden bu alanın kapalı ortamında kongre ve toplantılar yapılır. Bir lunapark için aklınıza gelebilecek hemen her türlü araçlar, eğlence gereçleri ve eşyalar bulunur.

Eğlencenin doyasıya yaşanması ve istediğiniz şekilde her türlü şekilde eğlenebilmek amacıyla birden çok eğlence aleti kullanılır. Gondol, çarpışan arabalar, asansör kulesi, uçan gemiler gibi birbirinden farklı olan eğlencenin tadını çıkarabilmek mevcuttur. Özelikle de Ramazan eğlencelerini sevenler ve eğlenmek isteyenler için de birçok seçenek mevcuttur.

Ramazan boyunca ve diğer günlerde de kişiler istedikleri zaman eğlenebilir. Aynı zamanda lunaparkın içinde yer alan yiyecek ve içecek hizmeti veren işletmeler de kişiler için açıktır. Macuncu, pamuk helvacı, mısırcı gibi pek çok farklı yiyecek hizmetinden bahsedilir. Bu sayede nostaljik olan birbirinden güzel yiyeceklerin de tadına bakılabilir.

Dönme dolaplar, kaldıraç, kamikaze gibi eğlence ve adrenalin sevenler için bu şekilde aletler yer alır. Feshane lunaparkta neler var? Konusunda bu şekilde doyasıya eğlenilebilecek olan birbirinden farklı ve de çok sayıda eşyalar, aletler, eğlenceli unsurlar bulunur. Tüm ekipmanlar kişiler için sunulmakta olup istediğiniz kadar eğlenme fırsatını sunar.

Bakırköy Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Feshane Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Feshane lunapark
Feshane lunapark

Kişilerin İstanbul’da olması ve bu lunaparka gitmek istemesi durumunda her nerede olursalar olsunlar araç ile ya da toplu taşım a ile bu lunaparka ulaşabilir. Araç ile lunaparka ulaşmak isteyenler için E – 5’ten ister Avrupa isterse de Anadolu Yakasından Eyüp sapağına girilmesi mümkündür. Bu adreslerden Eyüp sapağına girilmesi halinde kişiler lunaparkı hemen görür.

Toplu taşıma ile kişiler metrobüs kullanarak Ayvansaray durağında iner. Buradan 5 dakika yürünerek lunaparka gidilir. Şehir otobüslerinin kullanılması halinde de Feshane durağında inerek kişiler kolaylıkla lunaparkı bulabilir. Feshane lunapark İstanbul’da yer almakla beraber nostaljik oyuncaklar, çocuk oyunları ve sokak yemeği tezgahlarını barındırır.

Feshane Lunapark açık adresi: Nişancı Mahallesi, Yavedut Caddesi, No: 1, 34050 Eyüpsultan/İstanbul.

Feshane Lunapark Giriş Ücreti 2023

Açık alanda yer alan bu lunaparkta kişilerin tam isteklerine göre eğlenebilecekleri pek çok alan ve de oyuncaklar bulunur. İstenilen şekilde eğlenilip kişilerin doyasıya keyif alması adına birçok alternatif yer alır. Her yıl zamlanan ve değişen fiyatları ile kişilere duyurulan bu lunaparkın giriş ücreti ve oyun ünite ücretleri 25 TL olarak belirlenmiştir.

Feshane Lunapark giriş ücreti: 25 TL

 Feshane Lunapark İletişim: 0212 501 73 26

Viaport AVM Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Feshane Lunapark Açılış Kapanış Saatleri

Feshane lunapark
Feshane lunapark

Hemen her eğlence merkezinin ve lunaparkın kendine göre belirlemekte olduğu açılış yani aktif olduğu saatler bulunur. Bununla birlikte kapanış saatleri de bulunduğu için kişiler bu şekilde açılış ve kapanış saatleri içerisinde lunaparkta bulunmalıdır. Aksi takdirde açılıştan önce ya da kapanıştan sonra gidilmesi durumunda kişiler eğlence merkezini aktif bulmayabilir.

Feshane lunapark açılış kapanış saatleri: Hafta içi açılış 10.00 kapanış ise 20.00’dir.

Hafta sonu ise açılış 11.00 kapanış da 21.00’dir. Kişilerin bu saatleri ve zaman dilimini dikkate alarak plan yapması en doğrusu olur. Bu saatlere göre planlama ve uygun zamanlar gözetilerek istenilen zamanlarda lunaparka gidilip eğlenilmesi söz konusudur.

Bostancı Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Feshane Lunapark Olanakları

Feshane lunapark
Feshane lunapark

Bu lunapark içerisinde insanlar istedikleri şekilde eğlenip, doyasıya keyif yapabilir. İstenilen her türlü oyuncak, ekipman ve de aletler sınırsız şekilde kişilere sunulur. Oldukça güzel olan manzarası ile dikkat çeken bu lunapark toplantı salonu ve kongre merkezinin de bulunması ile son derece aktif ve kullanışlı bir alandır.

Çarpışan arabalar, gondollar, uçan gemi ve de çocuk oyuncakları son derece kullanışlı ve de eğlenceli hali ile sizler için sunulur. Çılgınca eğlenmek ve istediğiniz şekilde bir gün yaşamak adına kişiler birden çok eğlence ve keyif imkanını elde eder.

Aynı zamanda bu eğlence alanında Ramazan eğlenceleri de düzenlenmekte olduğu için istediğiniz nostaljik yiyeceklere de ulaşmanız mümkündür. Pamuk helva, mısır, macun gibi pek çok güzel sokak lezzetleri lunapark içinde yer alır. Feshane lunapark giriş ücreti 2023 güncellenen fiyatı ile de sizleri beklemekte ve eğlenmeniz için hazır durumdadır.

Kavaklı Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir