Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

0

Her yaştan ziyaretçisi bulunan Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları oldukça merak ediliyor. İstanbul’da yer alan bu lunaparkta istediğiniz şekilde eğlenebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Geniş alanda kurulu olan birçok oyuncak ve ekipmana erişmek son derece mümkündür. Enerji ve eğlence dolu anlar yaşanması için kişilere en iyi şekilde aletler ve de eğlenmeleri için ekipmanlar sunulur.

Eğlenmenin ve dolu dolu keyifli vakit geçirmenin tadına varmak adına kişiler bu lunaparkı tercih edebilir ve hiç sıkılmadan istedikleri şekilde eğlenebilir. Her türlü alet ve ekipmanın kullanılması ve kişileri eğlendirmesi söz konusu olduğundan birçok alet vardır. Discovery, kamikaze, gondol, crazy dance, balerin gibi pek çok ekipman bulunmaktadır.

Aynı zamanda ailecek çocuklarla birlikte de eğlencenin tadına varmak için de elma kurdu, dönme dolap, çarpışan arabalar, kara tren, atlı karınca, zıpzıp, trambolin, küçük atlı karınca, küçük dönme dolap, küçük gondol, küçük uçak ve çocuk sekolin bulunur.

Kavaklı lunaparkta neler var? Konusunda hem yetişkin hem de çocukların eğlenmesini sağlamak amacıyla her yaşa uygun olan ekipmanlar ve aletler vardır. Bu sayede kişiler ailecek giderekte istedikleri kadar ve istedikleri şekilde eğlenebilir.

Kavaklı Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

İstanbul’da yer alan ve eğlenmek için pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan bu lunaparkın tam olarak adresinin bilinmesi ve nasıl gidildiğinin öğrenilmesi kişiler için en doğru ulaşımı sağlar. İstanbul’da Küçükçekmece ilçe sınırında yer alan bu lunapark herkese eğlenme fırsatı sunar.

Kavaklı lunapark açık adresi: Fatih Mahallesi, 27 Mayıs Caddesi, Küçükçekmece/İstanbul.

Kişiler bu lunaparka araç ile gitmek isterse sahil yolu ya da E5’ten Küçükçekmece gölü istikametinden gitmelidir. Blue Lake’nin hemen yanında yer alır. Toplu atalıma araçları ile de metrobüse binerek Küçükçekmece durağında inilip yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra lunaparka ulaşılmış olur.

Eğlenmek ve keyifli anlar yaşamak için bu yollardan herhangi biri tercih edilerek kolaylıkla lunaparka ulaşılır. Kavaklı lunapark nerede? Konusunda kişiler belirtilmekte olan bu adresi ve konumu dikkate alarak en kolay ve doğru şekilde lunaparka ulaşmış olur.

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023

Lunaparkta yer alan her alanın ya da kişilerin eğlenmek için tercih etmekte oldukları aletlerin, ekipmanların farklı ücretleri bulunur. Bu nedenle çocuklar ya da yetişkinler her ne şekilde eğlenmeyi tercih edip o alete yönelirse ona göre ücret ödenir.

Kavaklı lunapark giriş ücreti 2023: Her ünite ya da eğlence ekipmanına göre değişir.

İnsanların istedikleri şekilde eğlenmesi ve her türlü şekilde ekipmanlardan faydalanması adına bu aletlerden istenilen tercih edilebilir. Hem doyasıya keyif alarak eğlenmek hem de ailecek vakit geçirmek adına tercih edilebilecek eğlence merkezlerinden biridir.

Her türlü eğlence aletinin kullanılması ve kişilerin eğlenmesi mümkün olduğundan insanlar istedikleri aletlere ya da ekipmana yönelebilir. Kavaklı lunapark giriş ücreti 2023 güncel olarak da tam olarak ekipman ve aletlere göre belirlenir.

Kavaklı Lunapark Açılış Kapanış Saatleri

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

Gençler, çocuklar ve yetişkinler için son derece tercih edilebilecek olan bu eğlence merkezi açılış ve kapanış saatlerine göre hizmet verir. Kişiler lunaparkın açılma saatlerinden kapanış saatlerinde kadar burada eğlenerek istedikleri kadar eğlenebilir. Hem eğlenceli hem de çok fazla alternatifi olması dolayısıyla kişileri memnun eder.

Lunaparka gelmek isteyen kişiler sabah açılış saatini ve de kapanış saatini bilerek buna göre hareket edip plan yapmalıdır. Bu sayede istediğiniz kadar eğlenerek oldukça eğlenceli vakitler geçirmek mümkündür.

Kavaklı lunapark açılış kapanış saatleri: 12.00 – 22.00’dir.

Kavaklı lunapark İletişim: 0212 426 04 08

Kavaklı Lunapark Olanakları

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

Eğlenmek ve keyifli dakikalar yaşamak için gelinen bu lunaparkta birçok eğlence ünitesi ve de tercihler bulunur. Kişilerin yaşlarına göre istedikleri ekipmanı bulabilmesi söz konusudur. hem çocuklarını eğlendirmek isteyenler hem de kendileri eğlenmek isteyenler için en iyi şekilde alet ve ekipmanlar sunulur.

Birbirinden farklı ve güzel olan imkanlar ile kişiler doyasıya eğlenip dolu dolu vakit geçirebilir. Sıkılmadan eğlence ve adrenalin yaşanması adına Kavaklı lunapark açılış kapanış saatleri bilinerek gidilmesinde fayda vardır.

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir