Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023
 1. Anasayfa
 2. Giriş Ücretleri

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023

0

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023 açılmadan önce bile merak konusu olmuştu. Sonunda ilgiyle beklenen Osmaniye Masal Park yakın zamanda açıldı. Pek çok aktivitenin bulunduğu park, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden olanakları ile dikkat çekiyor. Tüm gününüzü oldukça keyifli bir şekilde geçirmenize olanak tanıyan parkta ister çocuklarınız ister arkadaşlarınız ile yapabileceğiniz pek çok farklı şey bulunuyor.

Osmaniye turizmini canlandırması beklenen park her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlıyor. Farklı konsepti ile ön plana çıkan bu tema park, farklı ünitelerden oluşuyor. Renkli konsepti ile ön plana çıkan parkın içerisinde farklı organizasyonlar yapmak da mümkün. Organizasyon ve etkinlikler için parkta farklı alanlar yer alıyor.

Hem farklı yerler görmek hem de eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyenler için park oldukça ideal. Eğer yolunuz düşerse parkı ziyaret ederek çocuklarınız ya da arkadaşlarınız ile benzersiz vakit geçirebilirsiniz. Parkı ziyaret etmek isteyenler ise giriş ücretini, ziyaret saatlerini ve nasıl ulaşım sağlanacağını merak ediyor.

Osmaniye Masal Park Nerede?

Büyüleyici konsepti ve benzersiz olanakları ile dikkat çeken Osmaniye Masal Park nerede? Bir tema parkı olan bu park, Osmaniye’de yer alıyor. 35 dönümlük bir arazide bulunan parkın konumu ise oldukça merkezi bir noktada karşımıza çıkıyor. Park, Osmaniye Adliyesi ve Osmaniye Valiliği’ne çok yakın bir konumda bulunuyor. Parkın tam konumu ise Musa Şahin Bulvarı’nda yer alıyor.

Osmaniye Masal Park Nasıl Gidilir?

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023
Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023

Osmaniye Masal Park’a gitmek isteyenler için ulaşım oldukça kolay olarak karşımıza çıkıyor. Parkın merkezi bir konumda yer alması sebebi ile farklı seçenekler kullanarak parka ulaşım sağlayabilirsiniz. Pek çok kişi parka ulaşmak için özel araçlarını tercih ediyor. Ancak toplu taşıma kullanarak da parka hızlı ve pratik bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkün.

Hem Yetişkin Hem Çocuklar için Eğlencenin Adresi

Park, birbirinden keyifli aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Osmaniye tema parkı olan bu parkta ailecek keyifli bir şekilde gün geçirmek mümkün olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü parkta her yaş grubuna hitap eden farklı etkinlik seçenekleri yer alıyor. Büyük bir alanda yer alan parkta sinema ve lunaparkın yanı sıra ülkemizin farklı güzelliklerinin temsili de yer alıyor.

Bunun yanı sıra parkta gezilebilecek pek çok nokta yer alıyor. Bu noktalar parkın farklı kısımlarında bulunuyor. Ziyaretçiler diledikleri üniteyi gezerek farklı doğal güzellikleri görme şansı yakalayabiliyor. Bu sayede dilediğiniz aktiviteler ile kahkaha dolu bir gün geçirmeniz ve benzersiz anılar yaratmanız mümkün hale geliyor.

Osmaniye Masal Park Aktiviteleri

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023
Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023

Osmaniye Masal Park giriş ücretleri konusunda bilgi aldıktan sonra çok sayıda üniteye sahip olan park aktivite açısından oldukça zengin olarak karşımıza çıkıyor. Osmaniye Masal Park aktiviteleri aşağıdaki gibi sıralanabiliyor:

Su altı Dünyası: Parkta dev bir akvaryum yer alıyor. Akvaryumda pek çok farklı çeşitte balık bulunuyor. Parkı ziyaret edenler bu akvaryumda sualtı dünyasını görme şansı yakalıyor.

Alışveriş Sokağı: Çeşitli mağazalar ve hediyelik eşyalar satın alabileceğiniz dükkanların bulunduğu alışveriş sokağı, alışveriş yapmak isteyenlerin keyifli vakit geçirebileceği noktalar arasında yer alıyor.

Küçük Türkiye: Türkiye’nin 7 bölgesinin hareketli maketler ile gösterildiği bu alanı trenle gezmek mümkün. Ancak bu alanda 4 yaş sınırı bulunuyor.

Çarpışan Arabalar: 6 yaş sınırı bulunan çarpışan arabalar, çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesi için oldukça ideal.

7D Sinema: Parkta yer alan 7D sinema küçük büyük herkesin ilgisini çekiyor. Ancak yalnızca 7 yaş üzeri sinemaya giriş yapabiliyor.

Minik Kütahya: Porselen çay takımı şeklinde bir dönme dolap olan bu alan çocuklar için eğlenceli bölümlerden biri. Osmaniye Masal Park yapılacaklar listesinde minik Kütahya ilk sıralarda yer alıyor.

 • Atlı Karınca: Parkta aynı zamanda bir atlı karınca da yer alıyor.
 • Masal Ağacı: Hareket etme özelliği olan ve masal anlatan bu ağaç, özellikle de çocukların dikkatini çekiyor.
 • Boğaz Gezintisi: 4 yaş sınırının bulunduğu araç konvoyu ile boğaz ve park gezintisi yapmak mümkün. Bu sayede çocuklar gezerek eğlenme fırsatı yakalıyor.
 • Uludağ Tırmanma: Güvenlik eşliğinde çocukların tırmanış gerçekleştirebileceği bu alan oldukça ilgi çekiyor.
 • Hezarfen Galata Kulesi: Bu kule, parkı yüksekten izlemek isteyenlerin ziyaret etmeleri gereken noktalar arasında yer alıyor.
 • Nuh’un Gemisi: Hareket eden bir gemi olan Nuh’un Gemisi parkın en dikkat çeken alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
 • Kapadokya Masalı: Kapadokya’daki balonlardan esinlenilerek tasarlanmış bir dönme dolap olan bu bölümde çocuklar oldukça eğleniyor.
 • Van Gölü Canavarı: Bir roller coaster olan Van Gölü canavarı yine çocukların katılabileceği aktiviteler arasında yer alıyor.
 • Lezzetler Sokağı: Birbirinden güzel lezzetleri tadabileceğiniz bu alan, parkı gezerken acıkanlar için tasarlanmış.

Osmaniye Masal Park Ziyaret Saatleri

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023
Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023

Ziyaret etmek isteyenler Osmaniye Masal Park ziyaret saatleri konusunda araştırma yapıyor. Bu tema park, 10:00 ila 22:00 saatleri arasında tüm ziyaretçilere açık. Siz de gün içerisinde dilediğiniz vakitte parkı ziyarete gidebilirsiniz.

Osmaniye Masal Park İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Menderes Mh. Musa Şahin Blv. No: 58, 80010 Merkez/Osmaniye

E-Posta: info@osmaniyemasalpark.com

Telefon: 0328 888 00 32

Osmaniye Masal Park Giriş Ücreti 2023

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023
Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023

Masal Park’ı ziyaret etmek isteyenlerin giriş ücreti ödemesi gerekiyor. Osmaniye Masal Park giriş ücreti 2023, tüm gün kişi başı 400 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu eğlence bilekliğini alarak parkta tam gün boyu dilediğiniz gibi vakit geçirmeniz mümkün. Ancak ünite başı tek kullanımlık biletler için fiyatlandırma 20 ile 30 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bayrampaşa Şehir Parkı Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir