Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

0

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları oldukça merak ediliyor. Birbirinden farklı eğlencelere kucak açmak istiyorsanız Park Lunasan eğlencesiyle siz de eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve çeşitli eğlence makineleriyle aklını başına alacak ve buradan asla dönmek istemeyeceksiniz.

Çılgınca eğlence yapmak istiyorsanız, siz de çekim gücünü hissedeceğiniz birbirinden farklı eğlencelere mutlaka kucak açmalısınız. Eğlenceyi doruklarda yaşayacak ve buranın keyfini çıkarıyor olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Keyifli ve unutulmaz anlar sizlere burada bekliyor.

Lunapark Giriş Ücretleri Nelerdir?

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 çok merak edilmektedir. Bu yere gittiğinizde özellikle oyun grupları için jeton almanız gerekmektedir. Lunasan jeton ücretleri ise 30 TL’dir. Jetonları alarak birbirinden farklı eğlence yerlerine çocuklarınızla gezebilir ve aynı zamanda lunasan giriş ücretlerini bu yazımızda öğrenerek keyifli bir şekilde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Üstelik birbirinden güzel ve farklı makinalarıyla çocuktan yetişkine herkesin zevkine hitap etmektedir. Zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız keyifli anlar yaşayacağınız bu yere siz de mutlaka şans vermelisiniz.

Eğlence Parkında Neler Yapılabilir? 

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Eğlence parkı yalnızca çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de hem adrenalin tutkusunu doruklarda yaşatacak çocukların da sınırsız eğlence olacağı mekânlardan biridir.

İçerisinde yer alan birbirinden farklı eğlence ürünleri özellikle çocukların dikkatini çekerken yetişkinler içinde vazgeçilmez olanaklar sunmaktadır. Keyifli ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız siz de Lunasan eğlence parkında keyifli dakikalar çıkarmanın tadına varabilirsiniz.

Eğlence Parkında Yer Alan Eğlence Takımları 

birbirinden farklı eğlence takımlarıyla özellikle çocukların dikkatini çeken bu yerde jetonlu çocuk takımları, kule, mini gondollar, mini jetler, sen baba balon, salıncak, uçak, sulu takım, ahtapot, krizi dans, dans parti, gondol, mega disko, ranger, ufo, twister coaster, atlı karınca, atlı tren, çarpışan otomobil, perili köşk gibi birbirinden farklı eğlence yerlerini ve durumlarını barındırmaktadır.

Eğlenceli doruklarda yaşamak isteyenlerin severek tercih ettiği yerleri siz de çocuklarınızla ya da sevdiklerinize gelebilir zamanın nasıl geçtiğini dahi anlayamadan buranın tadını sürebilirsiniz. Özellikle Lunasan eğlence takımları çeşitliliği oldukça fazla olup birçok kişinin merak ettiği alanlardandır.

Park Lunasan Nerededir? 

Bu yer İzmit Kocaeli’nin Karabaş Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bir fuar alanının içerisinde yer alması nedeniyle Kocaeli fuarı İzmit’in merkezinde olmasının nedeniyle de oldukça ulaşımı kolay ve sorunsuz yerlerden biridir. Ayrıca bu yere özel aracınızla ya da otobüsle ulaşabilmeniz de mümkündür.

Bir İzmit’in girişinde olan bu park aynı zamanda karşısında büyük bir AVM yi de barındırmalıdır. Mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biriyken aynı zamanda fuar alanında düğün evleri, konser alanları ve kültür merkezleri de yer almaktadır. Tam bir eğlence becermek alanı olan bu yerde siz de zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız. Keyifli ve eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız park Lunasan nerede sorusuna siz de yanıt bularak keyifli bir şekilde gezinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocuklar İçin Lunaparkta Hangi Oyuncaklar Bulunur? 

Bu yerde çocuklar için olan oyuncaklar çarpışan arabalar, samba, kule, jetonlu oyunlar gibi birçok oyunları barındırmaktadır. Her yaştan çocuğun zevkine hitap edecek oyun takımları kolay bir şekilde bulunmaktadır. Çocuklarınıza sınırsız eğlence ve sınırsız mutluluk vadeden bu yerde keyifli bir şekilde çocuklarınızı evlendirilir ve buranın keyfini çıkarmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkesin beğenerek gittiği özellikle çocukların mutlaka görmek istediği bu yerde çocuklara uygun olarak birbirinden güzel yerler bulunmaktadır. Sınırsız eğlenceyle çocuklarınız buranın keyfini çıkarırken aynı zamanda lunapark çocuk oyun takımlarıyla sınırsız eğlence ve keyifli dakikalar yaşayacaklar.

Park Lunasan Nasıl Gidilir? 

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Bu yere gitmek için Kocaeli ve İzmit’te gitmeniz ve aynı zamanda Karabaş Mahallesi’nin fuar alanına ulaşmanız gerekmektedir. Navigasyon ile ya da toplu taşıma ile bu yere kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür. Her zaman keyifli ve sorunsuz bir şekilde gezi fırsatı sunan bu yere özellikle çocuklar keyifle gitmektedir.

Özel aracınızla ya da otobüsler ile kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadan keyifli bir şekilde çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz.

Yetişkinler İçin Olan Eğlence Takımları 

  • Ahtapot

Görünüşü ahtapotu andıran bu yer küçüklerin sadece büyükleriyle birlikte inebileceği ve aynı zamanda başınızın dönmesine neden olabilecek makinelerden biridir. Yetişkinlerin merakla binmiş olduğu bu yer özellikle kalp ya da panik atak rahatsızlığı olanların binmemesi gereken yerlerden biridir.

  • Perili Köşk

Korku tüneli gibi olan bu yer özellikle korkuya doymak isteyenlerin keyifli bir şekilde gezeceği Lunasan korku tüneli ile keyifli ve korku dolu anlar yaşadığı yerlerden biridir. Bu noktada sizler de zamanın nasıl geçtiğini dahi anlayamayacak ve aynı zamanda burada dilediğiniz gibi eğleneceksiniz.

  • Mega Disco

Adrenalini en yüksek seviyelerde yaşamak isteyenlerin merak ettiği ve heyecanla binmek istediği eğlence takımlarından biridir. Ani hareket etmesiyle özellikle adrenalin dolu anlar yaşatacak ve aynı zamanda bir anda yükseğe çıkarken aniden yavaşlayarak yere indiğinizde dönecek göreceksiniz. Ani duruşları ve kalkışları nedeniyle aklınızı başından alacak bu yer özellikle lunaparkın favori ürünleri arasında yer almaktadır.

  • Twister Coaster

Siz de eğlenceyi adrenalini bir arada yaşamak istiyorsanız hepsini bir arada yaşayacağınız ve aynı zamanda bir anda durup bir anda hızlanan bir sürüş keyfiyle korku dolu anları doruklarda yaşayacağınız yerlerden biridir. Eğlence, adrenalin ve heyecan hepsini bir arada yaşama imkânı bulacaksınız. twister coaster lunasan özellikle yetişkinlerin merakla bindiği eğlence takımlarından biridir.

  • Çarpışan Araba

Her lunaparkta olan hem yetişkin hem de çocukların keyifle bindiği olmazsa olmaz eğlence takımlarından biridir. Adrenalin vaat ederken aynı zamanda eğlenceyi doruklara çıkaracak olan bu eğlence takımı yediden yetmişe herkesin severek tercih ettiği ve beğendiği takımlardan biridir. Lunasan çarpışan araba sizlerin de keyifle bineceği yerlerdendir.

  • Dönme Dolap

Her yaşa hitap eden ve sizlere biberlerden Kocaeli’nin tüm manzarasına şahitlik etmenizi sağlayacak bu yer özellikle oldukça büyük olması nedeniyle de dikkatleri çeken yerlerden biridir. Her lunaparkın arananı olan dönme dolaplar bu lunaparkta da merkeze yer almakta ve büyüklüğü ile herkesin beğenisini almaktadır.

  • Gondol

Her lunaparkın yapı taşlarından biri olan gondollar özellikle büyük ve küçük olarak ikiye ayrılmaktadır küçük gondollar genelde çocuklara hitap ederken büyük gondollar daha çok adrenalin yaşamak isteyenlerin zevkle bindiği ve korku dolu anlar yaşadığı eğlence takımlarından biridir. Heyecanı doruklarda yaşamak istiyorsanız siz de Lunasan gondol takımına binebilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

  • Ranger

Yetişkinler için olan bu takım özellikle adrenaline doymak isteyenlerin keyifli bir şekilde bindiği takımlardan biridir. Eğlenceli ve korku da olanları bir arada yaşamak istiyorsanız mutlaka siz de keyifli bir şekilde ranger eğlence takımına binerek doruklarda eğlenme fırsatları bulabilirsiniz.

Lunapark Gezisi Sonrası Neler Yenilebilir? 

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Bu yerde özellikle fuar alanında birbirinden farklı çeşitli menüleri bulabilmeniz mümkündür. Açık büfeler ve fuar alanında farklı restoranlar, kahvaltı mekânları bulunmaktadır. Burada tercih tamamen sizin isterseniz fuar dışında bir lokantaya da gidebilirsiniz.

Eğlenceyi doruklarda yaşayacağınız aceleniz seviyenizin yükseklere çocuğa bu eğlence anlamından sonra karnınız mutlaka acıtacak ve keyifli bir şekilde lezzetli yemek yiyecek yer arayacaksınız.

Lunasan Açılış Kapanış Saatleri  

Bu yer hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin her gün açıktır. Sabah 8 ve gece bire kadar hizmet veren bu yere dilediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Sabah sekizden itibaren hizmet veren bu yerde keyifli bir şekilde eğlenceye doyacaksınız. Aynı zamanda Lunasan çalışma saatlerini bilerek gitmek işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Lunapark Olanakları Nelerdir? 

Bu lunapark oldukça büyük olması nedeniyle genç, çocuk ya da yaşlı herkesin zevkine hitap etmektedir. Doyasıya eğleneceğiniz bu yerde her yaşa uygun eğlence takımları bulunmaktadır. Geniş hizmet veren hizmet saatleriyle de zevklerinize hitap edecek ve keyifli bir şekilde buranın tadını çıkarabileceksiniz Lunasan park olanakları ile birçok kişinin akın ettiği ve severek gitmek istediği yerlerdendir.

Lunapark Güvenlik Önlemleri Yeterli Midir? 

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Her oyun takımının ve eğlence takımının güvenlik önlemleri bilinçli bir şekilde alınmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla gidebilir ve buranın keyfini çıkarabilirsiniz. Herkese hitap eden ve özellikle çocukların merak ettiği bu yerde güvenlik önlemleri konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız dan emin olabilirsiniz.

Sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde çocuklarınıza eğlenceli doruklarda yaşatabilir ve keyifli bir şekilde sizler de buranın tadına varabilirsiniz. Lunasan park güvenlik önlemleriyle sizlere herhangi bir sorun çıkarmayacak ve keyifli bir şekilde eğlenmenize sağlayacak mekânlardan ve eğlence alanlarında biridir.

Lunasan İletişim Bilgileri Nelerdir? 

Bu yere 0 262 321 52 74 ve 0 262 332 31 82 Numaralarından ulaşım sağlarken

Aynı zamanda detaylı bilgi için info@lunasan.com.tr iletişime geçebilirsiniz.

Bu yerin açık adresi ise Sanayi Mahallesi, Ömer Türk Çakal Bulvarı, No 87 İzmit Kocaeli

Lunasan Yorumları

Bu yer yediden yetmişe herkesten olumlu geri dönüşlerini almış ve birçok kişinin severek gitmiş olduğu yerlerden biridir. Yeterli ve sorunsuz güvenlik önlemleri nedeniyle herhangi bir kuşku duymadan keyifli bir şekilde gidebilir, çocuklarınızla bu yerin sınırsız eğlencesinin de keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Lunasan lunapark eğlence mekânları arasında birçok kişinin merak ettiği ura kalanlardan biri olmayı da başarmıştır.

ParkAda Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bayrampaşa Şehir Parkı Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Osmaniye Masal Park Giriş Ücretleri 2023 hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir