Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
 1. Anasayfa
 2. Giriş Ücretleri

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

0

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları oldukça merak edilmektedir. Sizler de bostancı lunaparkı gezisi ile keyifli bir şekilde eğlenme fırsatı bulabilir ve bu fırsatı doyasıya çıkarabilirsiniz. Lunaparklar son dönemlerin de geçmiş yılların en çok sevilen eğlence alanlarından biridir.

Genç yaşlı fark etmeksizin her yaştan insanın eğlenmek için gittiği zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamadığı bu mekânlar özellikle aksiyon ve eğlence arayanların tercih ettiği alanlardan olmaktadır.

Lunaparkın kendine has oyunlarıyla çocuklara eğlendirirken gençlere de aksiyon dolu anlar yaşama fırsatları doğmaktadır. Özellikle Bostancı lunaparkı bu alanda sizlerin de çok severek tercih edeceği ve beğeneceği yerlerden biri olacaktır.

Bostancı Lunaparkı Giriş Ücretleri Ne Kadar? 

Bulunan lunaparkta bir bilet ücreti 50 TL’dir. 10 bilet ise toplamda 400 TL ile indirimli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda 3 yaş üstü her çocuk bilet almak zorundadır. 3 yaş altındaki çocuklardan ise bilet parası talep edilmemektedir.

Bilet fiyatları güncel olarak değişim göstermektedir. net şekilde fiyat bilgisine ulaşmak için öncelikle yapmanız gereken şey internet sayfasını üzerinden lunaparkın sitesiyle iletişime geçmek olmalıdır. Böylece net ve kesin bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bostancı Lunaparka Nasıl Gidilir? 

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

 

 • Bu yere Anadolu yakasından gelenler için Kadıköy rıhtımdan 10 b 10 s numaralı otobüslerden birine binerek Bostancı gösteri merkezi durağında indiğinizde lunaparka kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Üsküdar’dan işte 16 a 16 b 320 a 16 m 16 u ile Bostancı sapağı durağında indikten sonra Bostancı köprüsünün üzerinden aşağıya inen bir minibüse binerek parka ulaşabilirsiniz.
 • Ümraniye’den buraya 19 d numaralı hatlardan birine binerek lunaparka ulaşabilirsiniz.
 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarında ise Kadıköy kartal metrosuyla Bostancı köprüsünden bir minibüse binerek ulaşabilmeniz mümkündür.
 • Avrupa yakasından gelenlerin ise
 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından gelenlerin metrobüs istasyonundan 34 AS ile Boğaziçi köprüsü duran ve inip hemen karşısındaki otobüs durağından 129 t ya da 252 numaralı otobüse binerek ulaşmaları mümkündür.
 • Bu konuda Bostancı lunaparkına ulaşım gayet kolay ve sorunsuz bir şekilde her alan sağlanmaktadır.
 • Esenler Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı havalimanı metrosuna binerek metrosu aktarmasıyla 34 AS ya da 252 numaralı otobüse binerek buna farklı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bostancı Lunaparkı Yorumları Nasıldır? 

Bu yeri özellikle gençler ve çocuklar çok sevmekte ve beğenerek de tercih etmektedir. Özellikle olumlu geri dönüşleri olması nedeniyle de birçok kişi tarafından tercih edilmekte sevilerek gidilen mekânlar arasında yer almaktadır. Bu konuda kaliteli ve sorunsuz bir şekilde keyifle eğleneceğiniz Bostancı lunaparkı yorumları oldukça olumlu olur birçok kişinin terek tercih ettiği gezi alanlarından biridir.

Bostancı Lunaparkı Güvenlik Önlemleri Yeterli Midir? 

Güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde korunduğu ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bu yer çocuklarınızla vaat etmekte ve birbirinden farklı oyun takımlarıyla her yaştan insana da en iyi şekilde hitap etmektedir.

Üstün güvenlik önlemleriyle en iyi şekilde kuşanmış olan lunaparkında herhangi bir sorun yaşamadan çocuklarınızı ya da kendinize severek eğlencenin tadına varabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve keyifli bir şekilde oyun takımlarının keyfini çıkaracaksınız.

Her açıdan sorunsuz profesyonel bir şekilde hizmet alacağınız bu güzel mekân özellikle çocukların vazgeçilmez yerlerinden biridir. Keyifle ve sorunsuz bir şekilde lunapark arıyorsunuz Bostancı lunaparkı güvenlik önlemleri açısından sizlere tatmin edecek kadar değerli ve bu konuda hassas çalışmalarını sürdüren lunaparklardan biridir.

Bostancı Lunaparka Oyun Takımları Çeşitliliği Fazla Mıdır? 

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Birbirinden farklı oyun takımlarıyla hem gençlere hem de çocuklara en iyi şekilde hitap eden bu yar gondol, dönme dolap, balerin aksiyon içeren birbirinden fazla oyun takımları, çocuklar için uygun olan eğlenceli oyun takımları olmak üzere birbirinden farklı ürünleri bulabilir ve keyifli bir şekilde burada eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Özellikle kamikaze, korku tüneli, zincir, atlı karınca, çarpışan arabalar, ahtapot ve çocuk trenin gibi birbirinden farklı olanakları bir yerde bulabilir keyifli bir şekilde eğlenme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Her yaşa hitap eden farklı oyuncakları ve çeşitliliğiyle siz de bu yeri çok beğeneceksiniz.

Bostancı Lunapark Nerede? 

Bu lunaparkı bulmak oldukça kolay olup Bostancı semtinin merkezinde yer almaktadır. Ulaşımı için yukarıda verilen yerlerdeki belediye otobüslerini kullanabilir deniz otobüsüyle Bostancı deniz otobüsü iskelesine yürüyerek gidebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz otopark hizmeti veren parka özel araçlarla ulaşımı da oldukça kolay olup Kadıköy kartal güzergâhından bu ulaşımı sağlamanız da mümkündür. Aynı zamanda 2 farklı yol olup e 5 ve sahil yolunu bu yere gidebilirsiniz.

Otobüs ve minibüs gibi olanakları bulunurken aynı zamanda her açıdan ulaşım konusunda sizlere sıkıntı sunmayacak kolay ulaşım sağlayacak yerlerdendir. Bostancı lunapark nerede sorusunun cevabı ise Bostancı’nın tam olarak merkezinde yer alan bir konumda bulunmaktadır.

Bostancı Lunaparkı Çevresinde Neler Yenebilir? 

Yiyecek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak üstelik farkında dilediğimiz gibi eğlenmenin ardından çevredeki lokanta ya da büfelerden atıştırmalık ya da yemek bulabileceksiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak keyfi bir şekilde lunaparkın tadını çıkarabileceksiniz.

Herkesin akın ettiği ve severek gitmiş olduğu bu yere size mutlaka şans vermeli ve aynı zamanda çevresindeki olanakları nedeniyle de lunaparka gezdikten sonra ya resmimi de gezme fırsatı bulabilirsiniz. Bostancı’yı akın akın gezerek keyifli bir şekilde gününüzü değerlendirebilirsiniz. Bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet veren lunapark profesyonel bir şekilde hizmetlerini sunarken en kaliteli şekilde çevresindeki olanaklarıyla da müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Bostancı lunaparkı çevresi yemek önerileri konusunda siz de birbirinden farklı öneriler ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Bostancı Lunaparka Çalışma Saatleri Nelerdir?

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
 • Lunapark hafta içi saat öğleden sonra 2 ve gece 12 buçuk saatleri arasında açıkken hafta sonları saat öğlen 12 ve gece 12 buçuk saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Özellikle hafta içi giderseniz daha sakin ve daha rahat bir şekilde sıra beklemeden oyun takımlarına binme imkânı bulabilirsiniz. Hepsi bir şekilde bu yerlerin tadını çıkaracak ve aynı zamanda geniş çalışma saatleri nedeniyle istediğiniz zaman bu yere girebileceksiniz.
 • Ancak şu da önerimiz özellikle hafta içi tercih ederek daha sakin bir zamanlar dilediğiniz gibi gezme fırsatlarını değerlendirmektir. Böyle güzel buranın keyfini dilediğiniz gibi varacak ve oldukça eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Özellikle Bostancı lunaparkı çalışma saatlerine dikkate alarak gezme planı hazırlayabilirsiniz.

Bostancı Lunaparka İletişim Bilgileri 

Açık Adres: 

Bostancı Mahallesi Mehmet Şevki Paşa Caddesi No 8 34744 Kadıköy İstanbul Türkiye

İletişim Numarası

0 216 384 72 10

Siz de yukarıdaki iletişim bilgileriyle birlikte siz de detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve Bostancı lunaparkı adresine takip ederek özel aracınız da bu yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve farklı olanakları sayesinde her yaştan insana hitap etmekte ve bu konuda sizlere güvenilir ve kaliteli bir şekilde lunapark oyuncaklarıyla da hizmet vermektedir.

Bostancı Lunaparkı Çocuk Oyuncakları 

Bu lunaparkta yer alan birbirinden farklı oyuncaklar özellikle çocuklar için de tasarlanmış olup severek tercih edecekleri ve aynı zamanda birbirinden farklı seçime olanaklarıyla keyifle aradıklarını bulacakları hizmeti en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Çocuklarınıza sınırsız bir eğlence ve küfre böldün yaşatmak isterseniz bu lunapark tam da sizler için tercih edilen bir yer olacaktır.

Özellikle buradan bostancı lunaparkı çocuk oyuncakları nedeniyle çocukların severek tercih ettiğim ve heyecanla gitmek istediği alanlardan biridir. Çocuklarınızla keyifli bir şekilde eğlenceli an biriktirmek istiyorsanız duyarken da sizler için olacaktır. Sınırsız eğlence ve bir birinden farklı oyuncaklarıyla eğlenceyi doruklarda yaşayacak ve bu güzel yerin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Yetişkinler İçin Bostancı Lunaparkı Eğlence Takımları 

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları
Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları

Bu lunaparkta korku tünelinden gondola gondoldan çarpışan arabaya varana kadar yetişkinler için tasarlanmış birbirinden farklı olanaklar bulunmaktadır. Bu konuda keyifli bir şekilde aracınızı bulacağınız aksiyon dolu anlar yaşayacağımız bir bu da persleri beni arıyorsanız sizler Bostancı lunaparkı yetişkinler için eğlence takımlarına şans vererek heyecanlı ve aksiyonlu bir gün geçirebilirsiniz.

Bu konudaki keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda her açıda sığındığı alacaklar ile hem yetişkinlere hem çocuklara büyüleyen günde parkta keyifli bir şekilde eğlenmeye zaman ayırabilirsiniz. Özellikle Bostancı lunaparkı oyuncak takımları çok seveceğiniz eğleneceğiniz imkanları size sunarken unutulmaz anılar biriktirmenin de de en iyi şekilde destek ve yardımcı olmaktadır.

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kavaklı Lunapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

 Bayrampaşa Şehir Parkı Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir