Bakırköy Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları 2023
 1. Anasayfa
 2. Giriş Ücretleri

Bakırköy Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları 2023

0

Keyifli bir şekilde eğlenmek istiyorsanız Bakırköy lunapark tam da sizler için olacaktır. Özellikle tatil günlerinde çocukların severek gittiği yetişkinlerin aksiyona doymak için tercih ettiği eğlence alanlarından bazılarıdır. Keyifli ve birbirinden farklı oyun takımlarıyla aklınızı başından alacak bu yer özellikle İstanbul’un her hafta sonu mutlaka tıkış tıkış dolduğu mekânlarından biridir.

Sorunsuz ve keyifli bir şekilde alışveriş yapmak buradaki eğlenceli oyun takımlarıyla çocuklarınızla eğlendirmek sizler için unutulmaz yerlerden biri olacaktır. Her İstanbullun bildiği ve yanlarına gelen misafirleri mutlaka götürdüğü bu güzel yer sizler için de unutulmaz anılar biriktireceğiniz eğlenceli lunapark alanlarından biri olacaktır.

Bakırköy Lunapark Nerededir? 

Lunapark özellikle İstanbul Bakırköy’de yer almakta ve oldukça büyük bir alana yer sahipliği yapmaktadır. Bu lunapark her an ve her zaman dolu ve her insanın akın ettiği severek gittiği yerlerdendir. Keyifli bir şekilde eğlenme fırsatını kaçırmamalı ve buranın keyfini sizlerde doyasıya çıkarmalısınız.

Bu yer merkezi bir alanda olup ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan Bakırköy lunaparka ulaşım kolay bir şekilde sağlanmakta bu nedenle bu eğlence mekânına kolay bir şekilde gidebilmeniz mümkün olmaktadır. Keyifli bir şekilde eğlenceye doymak istiyorsanız bu yer tam da size göre olacak ve İstanbul’un en çok sevilen lunaparklarından biri olması nedeniyle de buraya sevdiklerinizle gelecek ve keyfini çıkaracaksınız.

Bakırköy Lunaparka Nasıl Gidilir? 

Bu yere özel aracınızla ya da belediye otobüs ve metrobüslerde gidebilirsiniz. Ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız birden çok alternatifi bulmanız da mümkündür. Sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı alternatifler sayesinde keyifli bir şekilde lunaparkın tadını çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda Bakırköy lunaparkı yol tarifi birçok farklı lokasyondan da ulaşımı mümkündür. Keyifli bir şekilde sizler de bu yayının keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda kolay bir şekilde birbirinden farklı araçla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacak en kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bakırköy Lunaparkı Adresi 

Bakırköy Lunapark
Bakırköy Lunapark

Bu yere gitmek için açık adresi bilmek ve böylece haritalardan kolay bir şekilde özel aracınızla bu yeri bulmak oldukça mümkündür. Bakırköy lunaparkı adresi Kartaltepe Mahallesi pelinle sokak, no:15/1 Bakırköy İstanbul Türkiye

Bu yere ulaşımı kolayken aynı zamanda merkezi konumda yer alması nedeniyle birçok dert ve ulaşım araçları ile de bilmeniz oldukça kolay olacaktır. Herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacak keyfi bir şekilde dilediğiniz yere ulaşma fırsatı bulabileceksiniz. Keyifli ve sorunsuz bir şekilde eğlenme fırsatını sizlerde bulacak ve buranın tadını doyasıya çıkaracaksınız. Sorunsuz ve sınırsız bir şekilde eğlenme fırsatı arıyorsanız, bu lunapark tam da size göre olacaktır.

Hangi Araçlarla Ulaşım Sağlanır? 

Üstelik bu yere giderken yeni Bosna ve Florya arasındaki 34 BZ, 34 AS, 79 B, 71 T, 98 H, 98 S Belediye otobüsleriyle gitmek mümkündür. aynı zamanda metro ille de Marmaray’dan kolay bir şekilde bu yere ulaşımı sağlamaktadır. Avrupa Yakası üzerinden özel araçla bu yere gidebilmek için e 5 karayolu üzerinden devam ederek incirli ömür plazanın olduğu yerden gidecek ve üst tarafı kullanarak dilediğiniz yere ulaşabileceksiniz.

Aynı zamanda bu noktada e 5 karayolu üzerinden Topkapı yönünde ilerlemeniz gerekmektedir. İncirlik’e varmış olduğunuzda Alfemo mağazasının yanından sağa doğru ve oradan da 200 m ilerleyerek buna parka ulaşabileceksiniz. Bakırköy lunaparka ulaşımı oldukça kolay ve farklı araçlarla gidilme imkânı bulunan yerlerdendir.

Lunaparkta Hangi Oyuncaklar Bulunmaktadır? 

Bakırköy Lunapark
Bakırköy Lunapark

Keyifli bir şekilde eğlenebileceğiniz çocuklarınızı eğlendirip bileceğiniz birbirinden farklı oyuncak seçenekleri ile sizlere hizmet veren buna parkta hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden farklı oyun takımları bulunmaktadır. Gondol, dönme dolap, balerin kız, minik Prens ve çarpışan araba gibi birçok lunaparkın vazgeçilmez ürünlerini burada bulabilir keyifli bir şekilde eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Aynı zamanda bununla parkta hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden oyun takımları olması nedeniyle 7 den 70 e her zevke hitap edecek eğlence fırsata da en iyi şekilde sunulmaktadır. Aynı zamanda Bakırköy lunapark eğlence takımları çok fazla tercih edilen favori ürünleri içerisinde barındırmaktadır.

Bakırköy Lunapark Diğer Olanakları 

Bakırköy Lunapark
Bakırköy Lunapark

Burası da yalnızca lunapark değil aynı zamanda çevresindeki birbirinden farklı alışveriş merkezleriyle ve yemek anlarıyla birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Eğlencenin keyfini çıkarmanın ardından keyifli bir şekilde alışveriş yapma fırsatı bulabilir, buradaki lezzetli lokantalar birine girerek karnınızı doyurabilirsiniz.

Keyifli bir şekilde dilediğinizde ve eğlenceyi burada takabilecek aynı zamanda zamanın nasıl geçtiğini hem siz hem de çocuklarınız dahi anlamayacak. Bakırköy lunapark olanaklarıyla birbirinden fayda hizmeti size sunarken her yaştan insanın severek tercih ettiği ve merakla gittiği alanlardan biridir. Bu konuda siz de asla pişman olmayacak ve gezmiş olduğunuz bu yeni keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz.

Gondollar 

Her lunaparkın vazgeçilmezi olan gondollar özellikle yetişkinlerin severek bindiği aksiyonlu anlar yaşamak isteyen yetişkinlerin akın ettiği yerlerden biridir bu noktada keyifli bir şekilde eğlenmek istiyorsanız aksiyonu doruklarda yaşamak istiyorsanız mutlaka deneyimlemeniz gereken noktalardan biri Bakırköy gondol takımına binmek olmalıdır.

Dönme Dolap 

Şüphesiz ki lunapark denince insanların aklına gelen ilk şey özellikle de dönme dolaplardır. Dönme dolap ıssız bir lunapark tam olarak lunapark değildir. Keyifli bir eğlence arıyorsanız, çocuklarınızla birlikte vakit geçirmek istiyorsanız bu noktada beraber dönme dolaba binebilir ve zirveden tüm İstanbul manzarasının keyfi şekilde seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

Bu konuda siteleri keyfi doruklarda yaşayacaklar aynı zamanda buranın tadını çıkaracaksınız. Bakırköy lunapark dönme dolap hem yetişkinlerin hem de çocukların severek tercih ettiği yerlerdendir.

Çarpışan Arabalar 

Yaş fark etmeksizin hem çocukların hem yetişkinlerin aksiyon dolu anlar yaşamak istediklerinde gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı bu çarpışan arabalarla keyifli bir şekilde eğlendikleri ve bu eğlenceyle adrenalin dolu alman yaşadıkları söylenebilir.

Sorunsuz bir şekilde eğlenmek istiyorsanız bu yelten da size göre olacaktır doyasıya tadın içerebilir ve aynı zamanda burada yer alan çarpışan arabalar ile eğlenceyi doruklarda yaşama fırsatı bulabilirsiniz.

Bakırköy Lunapark Jeton Fiyatları Nelerdir? 

Bakırköy Lunapark
Bakırköy Lunapark
 • Genellikle jeton ve bilet fiyatları yıl içerisinde değişim göstermektedir. Bir jeton ve bir biletin fiyatı genellikle 30 ile 50 TL arasında olmaktadır. Kredi kartı ile de yükleme yapabilir ve böylece bilet alabilirsiniz.
 • Eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek istiyorsanız ve aynı zamanda sınır tanımadan dilediğiniz eğlence takımlarına binmek istiyorsanız bu durumda toplu olarak jeton satın alabilir ve daha indirimli bir şekilde lunaparkın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Sorunsuz bir şekilde bu yerin keyfini çıkarmak ve aynı zamanda bilet almak da oldukça kolaydır.
 • Kişi başı giriş fiyatlarını ödeyerek öğrenci ya da yetişkin fiyat farklarından yararlanarak bilet alabilir ve böylece lunaparkın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Özellikle her lunaparkta geçerli olmasıyla birlikte Bakırköy lunapark jeton fiyatları da belli aralıklarla değişimi göstermektedir. Bu değişime net bir şekilde öğrenmek ve fiyat hakkında kesin bilgilere ulaşmak istiyorsanız iletişim numaralarından lunaparka yazabilirsiniz.

Bakırköy Lunapark Çalışma Saatleri Nelerdir? 

Lunaparkların çalışma saatleri bölgeye ve yere göre değişim göstermektedir. Bu noktada Bakırköy lunapark çalışma saatleri öğlen 12 ye ve gece 12’ye kadar da hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü açık olan bu yerlere dilediğiniz zaman gidebilir ve keyifli bir şekilde burada eğlenme fırsatı bulabilirsiniz.

Lunaparkın içerisinde yer alan birbirinden farklı oyun takımları sizler için hizmete açılmakta ve dilediğiniz zaman orada keyifli bir şekilde bilet alarak kullanma fırsatlarınız bulunmaktadır.

Lunapark İletişim Bilgileri 

Açık adres:  

Yeşilköy Halkalı Caddesi 34149 Bakırköy İstanbul

Telefon numarası: 

0 532 315 78 39

Yukarıdaki  iletişim numaralarından bilgi almak istiyorsanız ulaşım sağlayabilir ve merak ettiğiniz soruları detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Lunaparka Ulaşım Kolay Mı? 

Bakırköy lunapark
Bakırköy lunapark

Lunaparka farklı çeşitlerle ulaşım yapabilmeleri oldukça mümkündür. Ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve farklı yöntemlerle farklı araçlarla gidebilme imkânı bulacaksınız. Hem toplu taşıma araçlarını kullanarak hem de özel şahsi araçlarınızla gidebilmeniz mümkün olacaktır.

Keyifli bir şekilde gezme ve buranın tadını çıkarmak istiyorsanız siz de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir hem belediye otobüsleriyle hem metrobüs ile dilediğiniz gibi ulaşma imkânları bulabilirsiniz. Bakırköy lunaparkı oldukça sorunsuz ve pratik bir şekilde olmaktadır. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadan keyifli bir şekilde sizler de dilediğiniz yere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Bakırköy Lunaparkı Yorumları Nelerdir? 

 • Bu yere gittiğinizde oldukça keyifli zaman geçireceksiniz. Yaş fark etmeksizin herkesin eğlenerek geziye ve zamanın nasıl geçtiğini de anlamadığı bu yer özellikle çocukların vazgeçilmez alanlarından biridir.
 • Çevresinde farklı olanakları bulundurması nedeniyle de hem yetişkinlerin hem de çocukların hiç sıkılmadan zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacağı değerli eğlence mekânlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Sınırsız bir şekilde eğlenmek istiyorsanız siz de çocuklarınızı buraya getirebilir ya da sevdiklerinizle burada eğlenme fırsatları bulabilirsiniz.
 • Her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle ve aynı zamanda ulaşımı kolaylığı nedeniyle akın akın dolmakta ve insanların severek gittiği lunaparklardan biri olmaktadır.

Bu Yere Özellikle Hangi Günlerde Gidilmelidir?

Siz de Bakırköy lunaparka gitmek istiyorsanız öncelikle dikkat etmemiz gereken şeylerden biri cumartesi günlerini ve hafta sonlarını tercih etmemek olmalıdır. Yoğunluktan yana mustarip olmak istemiyorsanız hafta içlerini tercih etmek sizler için daha da uygun olacaktır.

Çok güzel bir şekilde eğlencenin tadını çıkarıp aynı zamanda burada hafta içi gittiğinizde sakin sakin dilediğiniz oyun takımlarına binme fırsatları bulacaksınız. Bu konudaki fırsatları ile keyifli ve sorunsuz bir şekilde eğlenme ve bu eğlencenin keyfini çıkarma fırsatlarını ulaşacaksınız.

Ulaşım konusunda dahi herhangi bir sıkıntı yaşamayacak keyifli bir şekilde bu yerde eğleniyor olmanın tadını çıkaracaksınız. Sınırsız eğlence için mutlaka siz de buraya gitmeli ve özellikle hafta içlerini güzel yere ayırmalısınız.

Lunapark Çevresinde Neler Yenilebilir? 

Bakırköy Lunapark
Bakırköy Lunapark

Bu yere gittiğinizde lunapark çevresinde birbirinden farklı lokantaların, büfelerin ve marketlerin olduğunu göreceksiniz. Dilediğiniz türde yiyeceği bir restorana ya da lokantaya oturabilir ya da ayaküstü atıştırmalıklardan tadabilirsiniz.

Yemek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız birbirinden farklı çeşitli seçenekler sunarak çevresinde sizleri bekliyor olacak. Bakırköy lunapark çevresi birçok olanaklara sunmasıyla beraber sizlere herhangi bir sıkıntı çıkarmadan eğlenceyi ve keyifli dakikaları vaat etmektedir.

Bu nedenle sınırsız bir şekilde eğlence ile zamanda hem alışveriş yapma hem de kendinizi doyurma fırsatlarını lunaparkın çevresini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bizlere çok memnun edecek bu yer unutulmaz anılar biriktirmenizi de sağlayacak.

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir