Viaport AVM Lunapark 2023 Fiyatları, Nerede? Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Viaport AVM Lunapark 2023 Fiyatları, Nerede? Ziyaret Detayları

0

Ülkenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Viaport AVM lunapark ve eğlencesi ile de son derece beğenilen ve tercih edilen alanlardandır. İndirimli olan alışveriş fırsatı ve çocuklar ve eğlenmek isteyenler için eğlenceli ortam sunan konsepti ile oldukça tercih edilir. Kişiler istedikleri şekilde çocukluğuna dönebilir ve keyifli anlar yaşayabilir.

Büyük küçük hemen herkesin kendine göre olacak şekilde istedikleri eğlence ünitesini bulabileceği bir lunaparktır. Alışverişin ve eğlencenin bir arada bulunması sayesinde kişiler hem eğlenerek keyif alabilir hem de istediği şekilde alışveriş yaparak acıktığı zaman bir şeyler yiyebilir.

Masalsı olan bir girişe ve oldukça güzel olan eğlence ünitelerine sahip olması sayesinde son derece dikkat çekicidir. Çarpışan arabalar ile kişiler istedikleri gibi eğlenebilir ve gününü doyasıya keyifli geçirebilir. Adrenalin dolu olan dakikaların da yaşanması adına kişiler için birbirinden farklı olan ekipmanlar ve aletler bulunur.

Viaport AVM Lunaparkta Neler Var?

Kişilerin eğlenmek ve doyasıya keyif almak için tercih etmekte oldukları bu lunaparkta pek çok çeşitte ekipman vardır. Viaport AVM lunaparkta neler var? Konusunda ise büyük ve çocukları da kapsayacak şekilde birbirinden farklı ve çeşitli olan aletler, eşyalar ve ekipmanlar bulunur. Adrenalin tutkunu olan yetişkinler için rocket, ranger, gondol, robocop, çılgın sandalye, familt coaster, sevimli dragon gibi aletler bulunur.

Aynı zamanda çarpışan arabalar, 360, rockn roll gibi birçok eğlence alanları ve ünitesi yetişkinler için bulundurulur. Çocuklar için de aynı şekilde eğlence merkezi olarak pek çok ünite yer alır. Çuf çuf tren, carousel, atlı karınca, samba balon, su kanosu, dönme dolap, helikopter, uçak, oyun alanı, salto, trambolin, kanguru ve sekolin gibi aletler ve ekipmanlar yer alır.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların istedikleri kadar ve istedikleri şekilde eğlenmelerini sağlamak adına pek çok ekipman lunaparkta bulunur. Kişiler bu sayede hem eğlenip keyif alabilmekte hem de yetişkinler için adrenalin dolu anların yaşanması mümkün olmaktadır.

Viaport AVM Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Viaport AVM Lunapark
Viaport AVM Lunapark

Kişilerin bu lunaparka yani AVM’ye gitmesini sağlamak adına bazı yolların ve de lokasyonların bilinmesinde fayda vardır. Viaport AVM lunapark nerede? Bu AVM ve lunapark İstanbul’da yer almakla birlikte İstanbul’dan ya da başka bir yerden ulaşmak isteyenler için en iyi ve doğru şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Viaport AVM lunapark açık adresi: Yenişehir Mahallesi, Dedepaşa Caddesi, No: 19, 34912 Pendik/İstanbul, Türkiye. AVM lunapark adresi açık şekilde bu olmakla birlikte insanlar istedikleri zaman ve istedikleri şekilde bu adrese ulaşabilir. Sahil yolu ya da E5 üzerinden gidilmekte olduğu için insanlar ilk olarak sahil yolunu tercih edebilir. Bostancı- Küçükyalı- Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından devam edilir. Güzelyalı yan yola girmeden sol takip edilerek Sabiha Gökçen havalimanı yoluna girilir. Havalimanının sapağına girmeden düz devam edilir. Tem gişelerine kadar gelinerek gişeye girilmeden önce sağ Sultanbeyli – İstanbul park tabelasından girilir.

Düz şekilde devam edildikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yapılarak 200 metre sonrasında AVM görülmektedir. E5 yolunu tercih etmek isteyenler için de Viaport AVM lunapark nasıl gidilir? Bostancı- Küçükyalı- Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından Pendik’i geçtikten hemen sonra Sabiha Gökçen havalimanı tabelasına girilir.

Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden önce düz devam edilir. Tem gişelerine kadar gelinip gişeye girmeden önce sağ Sultanbeyli – İstanbul park tabelasından girilir. Düz devam edilmesinden sonra ise sol L yapılarak 200 metre sonra Viaport sağ tarafta karşınıza çıkmaktadır.

Viaport AVM Lunapark 2023 Giriş Fiyatları Nedir?

İnsanların hem eğlenmesini hem de alışveriş yapmasını sağlamakta olan bu AVM ve lunapark için ayriyeten giriş ücreti sistemi bulunmamaktadır. Lunaparkların genelinde olduğu gibi giriş için çıkışta depozito iadesi alınması için kart alıp kredi yükletilmektedir. Her bir eğlence alanı ve ünitesi ayrı şekilde ücretlendirilir.

Fiyatlar tam olarak kişilerin hangi ekipman ya da aletleri kullanmak istediklerine ya da hangilerinde eğlenmek istediklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu yüzden kişiler her bir ünitenin ya da eğlence alanının ücretini bilerek buna göre davranmalıdır.

Viaport AVM lunapark 2023 giriş ücretleri: 40 – 70 TL arasında değişir.

Bu ücretin değişmesindeki asıl neden ise kişilerin hangi eğlence alanı ve ünitesini tercih ettiğidir. Lunapark içerisinde yer almakta olan her türlü ekipman için ayrı şekilde ücretlendirme olduğundan kişilerin tercihlerine göre ücret ödemesi söz konusudur.

Viaport AVM Lunapark Açılış Kapanış Saatleri

Viaport AVM Lunapark
Viaport AVM Lunapark

Hem alışveriş merkezi olan hem de kişilerin istedikleri şekilde eğlenip doyasıya keyif alması için eğlence merkezi olan Viaport açılış ve kapanış saatlerine bağlı kalarak aktif olmakta ve hizmet vermektedir. Bu nedenle kişiler en doğru şekilde saatlerini bilerek buna göre hareket etmelidir.

Açılış ya da kapanış saatlerini bilerek buna göre planlama yapıp kişiler Viaport’a gidip eğlenebilir. Açılıştan önce ya da kapanıştan sonraki saatlerde gidilmesi bir anlam ifade etmediği için kişiler saatleri en doğru şekilde bilmelidir. Daha iyi şekilde birçok seçenek sayesinde eğlenebilmek adına tercih edilebilecek olan lunaparklardan biridir.

Alışverişin tadını çıkarmak ve de eğlenirken hem çocuklarınızı hem de kendinizi düşünmek için her türlü ekipmandan yararlanılması söz konusudur. Bu nedenle en doğru olan açılış ve kapanış saatlerini bilerek istediğiniz kadar zaman geçirebilmeniz mümkündür.

Viaport AVM lunapark açılış kapanış saatleri: Hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde 10.00 – 22.00 olarak belirlenmiştir.

Viaport AVM lunapark İletişim: 0216 696 10 01

Viaport AVM Lunapark Olanaklar

Viaport AVM Lunapark
Viaport AVM Lunapark

Lunaparkta yer alan birbirinden farklı üniteler ve ekipmanlar bulunur. Bu da çocukların doyasıya eğlenmesini sağladığı gibi aynı zamanda güvenliklerinin de tehlikeye atılmasını önlemek adına emniyet önlemleri alınır. İstenilen şekilde eğlenilip keyifli vakitler geçirilmesi adına bu lunaparkta birçok ekipman ve ünite ile doyasıya eğlenilir.

Hem alışverişin hem de eğlencenin tadını çıkarmak ve en güzel şekilde eğlenerek alışveriş yapmak için sizlere çok güzel imkanlar sunulur. Aynı zamanda kişilerin geniş eğlence olanaklarından faydalanarak daha önce yaşamadıkları eğlenceli deneyimleri yaşaması için de idealdir.

Birbirinden farklı ve fazla olan mağazaları ile kişiler istedikleri gibi ihtiyaç ve gereksinimlerini görebileceği gibi lunapark ile de eğlenebilir. Viaport AVM lunaparkta ne yapılır? Konusunda hem alışveriş hem de eğlenme fırsatınız bulunur.

Bakırköy Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bostancı Lunapark Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Park Lunasan Giriş Ücreti 2023 Ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir