Çeşme Beach ve Plaj Giriş Ücretleri 2023 – Nerede ve Nasıl Gidilir?
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Çeşme Beach ve Plaj Giriş Ücretleri 2023 – Nerede ve Nasıl Gidilir?

0

Çeşme bölgesinde birbirinden güzel birçok farklı plaj yer almaktadır. Bölgede yer almakta olan tüm plajlar hem genç bireyler için hem de çocuklu aileler için fazlaca tercih edilen plajlar arasında bulunmaktadır. Denizlerin berrak olması, zeminin kum olması ve sığ olması gibi birçok etken bu plajların fazlaca ziyaretçi almasına neden olmaktadır.

Çeşme Dodo Beach Fiyatı

Çeşme Dodo Beach Fiyatı 2023

Çeşme’nin Ilıca bölgesinde yer almakta olan bu plaj, denizin ve güneşin tadını fazlası ile çıkarabileceğiniz muhteşem sahili ile sizleri karşılamaktadır. Plaj içerisinde; şemsiye, şezlong ve duş yer almaktadır. Ayrıca plaj bünyesinde; soğuk içecekler ve bir takım yemek türlerini yiyebileceğiniz bir alan yer almaktadır. Plaj içerisinde gerek şezlongların üzerinde gerekse ağaçların altında dinlenmeniz de mümkün olabilmektedir. Plaja giriş için 0 ile 9 yaş arası olan çocuklardan ödeme talep edilmemektedir. Plaja özel araçları ile gelecek olan bireyler için hazırlanmış bir otopark da yer almaktadır.

Instagram: https://www.instagram.com/dodoobeachclub/

Çeşme Dodo Beach Google Harita Konumu
Çeşme Sera Beach Fiyatı

Çeşme Sera Beach Fiyatı 2023

Çeşme Dalyanköy bölgesinde yer almakta olan bu plaj doğanın tam ortasında yer almaktadır. Haftanın ya da çalışma sürenizin yorgunluğunu atmak ve stresten uzaklaşmak için geleceğiniz bu plaj içerisinde oldukça sakin bir mekan yakalamak mümkün olmaktadır. Mavi renginin en güzel tonlarına tanıklık edeceğiniz bu plaj içerisinde, gelen tüm ziyaretçiler tekrar tekrar burayı ziyaret etmektedir.

Plaja özel araçları ile gelecekler için bir adet otopark yer almaktadır. Otopark ücretleri genel olarak giriş ücretlerinden bağımsız olarak talep edilmektedir. Plajın sığ yani derin olmayan bir suyu bulunmakta olduğu için çocuklu aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca deniz taşlık değil, kumluk ve berrak bir şekilde karşımıza gelmektedir.

Çeşme Sera Beach Google Harita Konumu
Çeşme Babylon Beach Fiyatı

Çeşme Babylon Beach Fiyatı 2023

En çok merak edilen plajlardan birisi olan Babylon Aya Yorgi koyunun en popüler ve en gözde plajları arasında yer almaktadır. oldukça rahat ve huzurlu bir doğa ortamı ve denizle iç içe olmak isteyen bireylerin ve tatil tutkunlarının gözde mekanları arasında yer alan bu plaj genel olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem arkadaşlarınız ile hem de aileniz ile zaman geçirmenizin mümkün olduğu bu plaj bünyesinde, birbirinden güzel yemeklere de kavuşabilir ve lezzet şöleni yaşayabilirsiniz.

Çeşme Babylon Beach Google Harita Konumu
Çeşme Fly İnn Beach Fiyatı

Çeşme Fly İnn Beach Fiyatı 2023

Çeşme Altınkum bölgesinde yer alan bu plaja eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkes gelmektedir. Bu plajın genel olarak ücretlerine baktığımız zaman fiyatların 350 Türk Lirası ile 750 Türk Lirası arasında olduğu görülmektedir. Plaj içerisinde zengin içeriklere sahip olan deniz mahsülleri restoranı yer almaktadır. Buraya gelen tüm ziyaretçiler lezzet şölenine tanıklık etmektedir.

İletişim: https://www.flyinnbeach.com/

Telefon: (0232) 722 22 98

Instagram: https://www.instagram.com/flyinnbeach/

Çeşme Fly İnn Beach Google Harita Konumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir