Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları ve Fiyatları 2023
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları ve Fiyatları 2023

0

Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları ve Fiyatları 2023 eğlence severler tarafından merak ediliyor. Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları arasında genel olarak genç bireyler tarafından katılım sağlanmakta olan ve sürekli olarak canlı müziğin olduğu gece kulüpleri yer almaktadır. Sizler de doyasıya eğlenmek ve canlı müziğin keyfini yaşayabilmek için aşağıda yer alan gece kulüplerine ziyaretlerde bulunabilirsiniz.

Bursa Kamp Alanları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!

Bursa’nın Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları 2023

Suare

Suare
Suare

Nilüfer ilçesinde yer almakta olan bu konser salonu, hem yerli hem de yabancı birçok sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Fazlası ile geniş olan mekan aynı zamanda ferah bir alana sahip olabilmektedir. Magazin Outlet Center isimli AVM’nin en üst katında yer almakta olan bu mekan, geceleri DJ performansları ile dans ederek eğlenmeyi mümkün kılabileceğiniz bir mekan. Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları ve Fiyatları 2023 için ilk önerimiz bu mekandır.

Çalışma Saatleri: Konser veya parti tarihlerini takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Çalışma Günleri: Konser ve parti organizasyonlarına göre belirleniyor.

İletişim: (0224) 443 10 01

Adres: Fethiye Mahallesi, Emek Caddesi, No:19, 16140 Nilüfer/Bursa

Club İnferno

 

Club İnferno
Club İnferno

 

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer almakta olan mekan 4.500 kişilik kapasite ile hizmetlerini sürdürmektedir. İtalya’dan gelmiş olan ve ileri düzey teknoloji ile hazırlanmış olan ışık ve ses sistemlerinin hakim olduğu mekanda kaliteye dokunmak mümkün olabilmektedir. Mekana hem yerli hem de yabancı şarkılar gelmektedir. Mekanda gece boyu devam eden dans gösterileri ile ziyaretçilerine görsel şölen yaratmayı başarmaktadır. Mekana giriş sırasında giriş ücreti talep edilmektedir.

Çalışma Saatleri: 22.30 – 04.00

Çalışma Günleri: Çarşamba – Cuma – Cumartesi

İletişim: 0(224) 450 00 05

Adres: Nilüfer Parkora, Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi D: Blok 12 D, 16110 Nilüfer/Bursa

Bursa Piknik Alanları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!

Kat 3

Kat 3 isimli mekanda Karaoke yapabileceğiniz ve bu konsept ile gidebileceğiniz en mükemmel mekanlar arasında yer almaktadır. bu mekan da yine diğer bazı gece kulüpleri gibi AVM içerisinde yerSess 16 Club

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde ve bölgelerinde şubeleri olan gece kulübü Sess 16 Club, Bursa’da da gece hayatının nabzını tutmaya devam ediyor. Osmangazi ilçesinde yer almakta olan bu gece kulübü, Uludağ yolu üzerinde yer almaktadır. Gece 12 gibi kapılarını ziyaretçilere açan mekan, sabahın ilk ışıklarına kadar kesintisiz müzik ile hizmetlerini sürdürmektedir. Mekana hem DJ’ler hem de ünlü sanatçılar gelmektedir. Genel olarak Türkçe müzik çalmakta olan kulüp, yerli pop sever bireyler için mutlaka dikkate alınması gerekmekte.

Çalışma Saatleri: 24.00 – 04.00

Çalışma Günleri: Çarşamba – Cuma – Cumartesi

İletişim: 0534 865 17 17

Adres: Osmangazi Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Veziri Caddesi, Kent İş hanı, K:4, 16250 – Bursa

Tren Bursa

Tren
Tren

Nilüfer isimli ilçede yer almakta olan mekan, iç tasarımı ile dikkat çekmektedir. Hem yerli hem de yabancı birçok sanatçıya ev sahipliği yapmayı başaran mekanda birçok farklı konsept partiler yapılmaktadır. Sabaha kadar devam eden eğlence aynı zamanda fiyatların uygun olması ile ziyaretçilerini fazlaca memnun etmeyi başarmaktadır.

Çalışma Saatleri: 23.00 – 04.00

Çalışma Günleri: Çarşamba – Cuma – Cumartesi

İletişim: 0-533 045 70 76

Adres: Ataevler, Havuzlu Konak (88,19 km), 16600 Nilüfer, Bursa

Danza

Danza
Danza

Bursa isimli şehirde; genel olarak öğrencilerin ikamet etmekte olduğu bir bölge yer almaktadır. Görükle’de yer almakta olan bu gece kulübü, üniversite gençlerinin tercih etmiş olduğu bir mekan olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Fiyatların uygun olması gelen ziyaretçileri fazlası ile memnun etmeyi başarmaktadır.

Çalışma Saatleri: 22.30 – 04.00

Çalışma Günleri: Çarşamba – Cuma – Cumartesi

İletişim: 0 (224) 235 22 02

Adres: Görükle Mahallesi, Atatürk caddesi. D:101-B, 16220 Nilüfer/Bursa

Club Dess

Bursa’nın Mudanya isimli ilçesinde yer almakta olan bu mekana; ulaşmak fazlası ile kolay. Tüm ünlü sanatçıların konserler düzenlemiş olduğu kulüp içerisinde; başarılı DJ’leri ve sanatçıları görmek mümkün olabilmektedir. Mekana giriş için bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Bursa Canlı Müzik ve Eğlence Mekanları ve Fiyatları 2023 için son mekanımız bu şekildedir.

Çalışma Saatleri: 22.00 – 05.00

Çalışma Günleri: Cuma – Cumartesi

İletişim: 0552 673 16 16

Adres: Bademli Mahallesi, Eski Mudanya Caddesi. No:8, 16960 Mudanya/Bursa da yer almaktadır. Geniş bir salona sahip olmayı başaran mekan; bir yandan şarkıların söylendiği ve bir yandan eğlenerek gecenin tadını doyasıya çıkarabilecek alanlar arasında yer almaktadır.

Çalışma Saatleri: 15.00 – 04.00

Çalışma Günleri: Haftanın yedi günü

İletişim: 0(224) 443 22 72

Adres: Fethiye Mahallesi, Magazin Outlet Center, 16140 Nilüfer/Bursa

İzmir Canlı Müzik Mekanları için hemen tıklayın!

Bursa Botanik Park Giriş Ücretleri için hemen tıklayın!

Bursa’ya en yakın tatil yerleri için hemen tıklayın!

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir