Bursa Kamp Alanları 2023 – 10 Yer Önerisi
 1. Anasayfa
 2. Kamp Alanları

Bursa Kamp Alanları 2023 – 10 Yer Önerisi

0

Tatilinizi ya da zamanınızı Bursa kamp alanlarında geçirmek istiyorsanız siz de bu yazımıza bir şans verebilirsiniz. Çok seveceğiniz birçok alan cebinize uygun olacak şekilde sizleri beklemektedir. Siz de bu güzel yerlere mutlaka bir şans vermelisiniz. Doyasıya tatil yapacak ve bu güzel yerlerin de keyfini dilediğiniz gibi çıkaracaksınız.

Bursa deyince akla yemyeşil ağaçları gelmektedir. Böylesine yeşili bol bir yerde elbette siz de kamp yapmak istiyor olabilirsiniz. Çok seveceğiniz bu güzel yerde birçok farklı kamp olanakları da bulunmaktadır. Bu nedenle siz de keyifle bu kamp alanlarını araştırabilir ve bu güzel yerlerin de keyfine bakabilirsiniz.

Bursa Kamp Alanları

Çok sevilen popüler kamp alanlarını tercih edeceğiniz gibi keşfedilmemiş birçok yere de şans verebilirsiniz. Bursa kamp alanları 2023 konusunda siz de bu listeden fikir alabilir ve buna bağlı olarak da kendinize bir tatil planlaması yapabilirsiniz. Birbirinden güzel alanlar birçok kişinin de ilgisini çekmektedir. Bu nedenle siz de buraya bir şans vermelisiniz.

Cumalıkızık Köyü Kamp Alanı
 1. Cumalıkızık Köyü Kamp Alanı

Bursa Kamp alanı hem tarihi dokusu hem de kamp alanları ile insanların oldukça uğrak noktası haline gelmiştir. Siz de bu güzel yere mutlaka gitmeli ve burada tatilinizin keyfini çıkarmalısınız. Yemyeşil çimleri tertemiz havası ile burada siz de huzuru bulacaksınız. Çadırınızla gidebileceğiniz bu yerde siz de kamp kurabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.  Cumalı Kızık köyü kamp alanı sizin de favori yerlerinizden olacak.

Osmanlıya ait birçok kalıntıyı da barındırdığı için insanlar bu yerleri çok beğenmektedir. Bu köyde bulunan şelale tarihi dokusu her biri ayrı hayranlık bırakacak niteliktedir. Siz de burayı keyifle gezecek ve tarihi dokusundan da çok fazla etkileneceksiniz.

Bu köyün içerisinde tuvalet, çeşme, elektrik gibi birçok imkanlar bulunmaktadır. Bu nedenle siz de gönül rahatlığı ile buraya gidebilir ve temel ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çok sevilen ve beğenile yerlerden bir, olan burası tarihi dokusu ile sizi de etkileyecektir. Bursa kamp yerleri konusunda burayı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Alaçam Kamp Alanı
 1. Alaçam Kamp Alanı

Özel aracınızla ya da toplu taşıma ile çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Karavanınızı alarak gelebileceğiniz bu yer oldukça temiz havası ile insanları etkilemektedir. Ayrıca burada bulunan şelalenin de buz gibi suyunun tadına bakabilirsiniz. Çevrede bulunan mağaraları gezebilir ve doyasıya bu güzel yerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğanın huzur veren sesinin eşliğinde siz de yürüyüş yapabilirsiniz. Bol oksijenli huzur verici bu alana gitmek isterseniz girişin de ücretli olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu yerde tuvalet çeşme gibi birçok alanı da kolayca bulabileceğiniz için temel ihtiyaçları karşılama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Alaçam kamp alanını siz de çok seveceksiniz.

Ateş yakabileceğiniz alanlar, karavan alanları, çadır alanları bulunmaktadır. Bu nedenle konforlu ve rahat bir şekilde kamp keyfi yapabileceksiniz. Buranın keyfini çıkarmaya ve doyasıya doğanın sesini dinlemeye odaklanmalısınız. Bu yerde sizde zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksınız. Bu nedenle yapmanız gereken tek şey doyasıya keyfini çıkarmak olmalıdır.

Alaçam Kamp Alanı Google Harita Konumu
Karabelen Kamp Alanı
 1. Karabelen Kamp Alanı

Bursa merkezine 22 dakika olması nedeniyle birçok kişinin severek tercih ettiği alanlardandır. Buraya girerken belli bir ücret ödemeniz de gerekebilir. Bu yerde bulunan hizmet binaları sayesinde dilediğiniz gibi siz de temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  Birçok olanağı olduğu için insanlar burayı çok severek tercih etmektedir. Tuvalet, çeşme gibi şeylere erişiminiz de oldukça kolay olacaktır. Karabelen kamp alanı sizin de oldukça beğendiğiniz yerler arasında olacak.

Havası ve tertemiz doğası ile gelenleri kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Siz de buraya mutlaka gitmeli ve keyfini çıkarmalısınız asla pişman olmayacağınız ve çok beğeneceğiniz bu yere siz de şans vermelisiniz. Ayrıca burası sunduğu imkanlar nedeniyle de insanlar tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Bulunan yataklı orman köşkleri de gidenlerin severek tuttuğu ve kiraladığı alanlardandır. Gittiğinizde siz de bu köşklere mutlaka bir şans vermelisiniz. Çok güzel havası ve iyi işletmesi ilke memnuniyetinizi kazanacak bu yere sürekli gelmek isteyeceksiniz. Bursa çevresi kamp alanlarını arıyorsanız buraya mutlaka bir şans vermelisiniz.

 • Süleymaniye, Bursa Uludağ Yolu, 16370 Osmangazi/Bursa
Misi Kamp Karavan Alanı
 1. Misi Kamp Karavan Alanı

Oldukça tercih edilen ancak ücretli girişi olan alanlardandır. Ancak birçok hizmeti bulunduğu için çok konforlu bir şekilde bu güzel yerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Birçok farklı karavan alanını barındırdığı için insanlar tarafından da sevilerek tercih edilmektedir. Güvenlik sistemi olduğu için güvenlik ve önlem konusunda da asla bir sıkıntı yaşamazsınız

Ayrıca bu yerde duş, karavan alanı, tuvalet, mutfak, çamaşır yıkama gibi birçok yeri de bulabilirsiniz. Misi karavan alanını siz de çok beğenecek ve buradaki konfora alışacaksınız. Tertemiz doğası sizin de ilginizi çekecek. Bu nedenle buraya da mutlaka bir şans vermelisiniz. Güzel doğası ile insanları kendine çekmeyi başarmış yerlerden biridir.

Bu yere ulaşmak için aşağıdaki hatlı numarayı arayabilir ve daha detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Huzurla dinlenme fırsatı sunan bu güzel alanı siz de çok seveceksiniz. Doğanın seslerini dinlerken bütün sıkıntılarınızdan kurtulduğunuzu fark edeceksiniz. Siz de bu güzel yeri hayatınızda bir kez dahi olsa mutlaka görmelisiniz.

 • 0552 469 00 50
 • Gümüştepe, çaylar caddesi no:6/b, 16110 Nilüfer/Bursa
Misi Kamp Karavan Alanı Google Harita Konumu
Sadağı Kanyonu Tabiat Parkı Kamp Alanı
 1. Sadağı Kanyonu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tabiat parkı birçok hizmet sunduğu için siz de oldukça memnun kalacaksınız. Birçok kişi burayı severek tercih etmektedir. Siz de mutlaka buraya bir şans vermeli ve buranın da keyfini çıkarmalısınız. Bu yerin güzelliğine, sakinliğine siz de aşık olacaklasınız. Sadağı kanyonu kamp alanı sizin de tercihleriniz arasında olmalı ve buraya mutlaka bir gün gelmelisiniz.

Aynı zamanda burada tuvalet, kır evleri, kır lokantaları, barınaklar ve daha birçok olanakları barındırmaktadır. Bu nedenle de insanlar oldukça memnun kalmakta ve buranın konforunu da çok sevmektedir. Siz de bu yere mutlaka bir şans vermeli ve bu güzel yerin de keyfini çıkarmalısınız.

Bu kampa giriş için belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücretleri ise değişim göstermektedir. Bunun için daha detaylı bilgiye internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de burayı çok sevecek ve buradan gitmek istemeyeceksiniz. Sadağı kanyonu tabiat parkı kamp alanı birçok kişinin tercih ettiği alanlardan da biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de burada dinginleşecek ve huzuru bulacaksınız.

Sadağı Kanyonu Tabiat Parkı Kamp Alanı Google Harita Konumu
Gököz Doğal Park
 1. Gököz Doğal Park

Bursa’ya yaklaşık olarak 1 saat uzaklıkta yer almaktadır. Siz de çok memnun kalacak ve buradan dönmek bile istemeyeceksiniz. Bu nedenle de birçok kişi burayı kamp alanı olarak severek tercih etmektedir. Aynı zamanda sunduğu olanaklar ve konforlu hizmet alanı ile oldukça beğeneceğiniz yerlerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda siz de buraya bir şans vermeli ve bu güzel yerin keyfini çıkarmalısınız

Aynı zamanda burada kamp alanı, çok amaçlı salonlar, piknik alanları, çocuklar için oyun alanları, karavan ve çadır için konaklama imkânları da bulunmaktadır. Bu nedenle siz de buranın keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Yeşilliklerin arasında bulunan bu yer tertemiz doğası ile sizi etkileyecek. Gököz Doğal Park sizin de çok hoşlanacağınız alanlardan biri olacak.

Gököz Doğal Park’ı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz siz de aşağıdaki numaraya ulaşabilirsiniz. Burası tertemiz havası ile bütün sinirinizi ve stresinizi almayı başaracak. Mutlaka gitmeniz gereken yerler listesine siz de bu güzel yeri eklemelisiniz.

 • 0545 421 04 94
 • Gököz Mahallesi Bursa Yolu Maremşah Yaylası, 16740 Keles/Bursa
Gököz Doğal Park Google Harita Konumu
Aqua Yaz Gençlik Kampı
 1. Aqua Yaz Gençlik Kampı

Gemlik’te yer alan harika bir kamp alanıdır. Birçok kişi burayı severek tercih etmekte ve oldukça da memnun kalmaktadır. Bu noktada siz de bu güzel yere mutlaka bir şans vermeli ve bu güzel yerin de keyfini çıkarmalısınız. Asla pişman olmayacağınız bu doğal güzellik alanı sizin de çok sevdiğiniz yerler arasında olacak.

Ayrıca burada birçok aktivite ve spor da bulunduğu için insanlar için tercih edilme nedenleri arasında bulunmaktadır. Siz de bu güzel yere mutlaka gitmeli ve buranın da keyfini doyasıya çıkarmalısınız. Bu noktada sunduğu olanaklar ile de insanlar buraya akın etmekte ve çok tercih etmektedir. Aqua yaz gençlik kampı sizin de çok seveceğiniz alanlardan biri olacak.

Burada duş, wc, gibi birçok olanak bulunduğu için oldukça rahat bir şekilde kamp keyfini çıkarabilirsiniz. Bu konuda asla sıkıntı yaşamayacak ve buranın keyfine de doyasıya varacaksınız. Bu yere ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Aqua Yaz Gençlik Kampı Google Harita Konumu
Doğa Muhit Kamp Alanı
 1. Doğa Muhit Kamp Alanı

Ağaçların arasında bulunan bu güzel hizmet yeri merkeze 70 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Aracınızla da minibüsle de bu yere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlama imkânınız bulunmaktadır. Bir aile tarafından işletilen bu güzel yer birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.  Doğa muhit kamp alanı sizin de favori alanlarınızdan biri olmayı başaracak.

Göl kenarında bulunan çok nezih bir yer olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda siz de oldukça konforlu ve rahat bir şekilde bu güzel yerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretli kamp alanında da birçok olanağa çok kolay bir şekilde erişim sağlama imkânınız bulunmaktadır.

Bu yerdeki yürüyüş alanları, kahvaltı servisleri gibi daha birçok hizmeti de bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için aşağıda verilen numaralara ulaşabilir bu yer hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. numaralarını arayarak siz de yardım alabilirsiniz. Bursa ili kamp alanları konusunda buraya mutlaka bir şans vermelisiniz.

Doğa Muhit Kamp Alanı Google Harita Konumu
Ericek Gölü Kamp Alanı
 1. Ericek Gölü Kamp Alanı

Şehir merkezine yaklaşık olarak 36 kilometredir. Bu nedenle de ulaşımı oldukça kolaydır. Ulaşım konusunda asla sıkıntı yaşamayacağınız bu yer bir göl kenarında bulunmaktadır. Gölün etrafında yemyeşil ağaçlar sizi oldukça dinginleştirecek. Aynı zamanda burada birçok faaliyet ve spor alanları da bulabilirsiniz. Bu noktada asla sıkıntı yaşamayacak bu yerin keyfinin de tadını çıkaracaksınız. Ücretli kamp alanları konusunda burayı değerlendirmelisiniz.

Elektrik alanı, duş, tuvalet gibi birçok temel ihtiyaç alanlarını bulabilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Ayrıca bungalovlarda da konaklama imkânınız bulunmaktadır. Bu noktada tercih tamamen size bağlı olup siz de Ericek Gölü Kamp Alanına kamp kurabilir burada dilediğiniz kadar da kalabilirsiniz.

Göl kenarında bulunması insanların bu yere severek gitme nedenleri arasındadır. Sakin gölün huzurlu görüntüsü ve buranın doğanın sesleri ile bütünleşmesi oldukça ilginizi çekecek alanlardandır. Bu yerlerde belli bir kiralama ücreti karşılığında siz de kamp kurabilirsiniz. Kamp alanları konusunda bu yere de mutlaka bir şans vermelisiniz.

Ericek Gölü Kamp Alanı Google Harita Konumu
Keramet Kaplıcası Kamp Alanı
 1. Keramet Kaplıcası Kamp Alanı

Hem kaplıca hem de kamp alanı olduğu için çok fazla ilgi çekmektedir. Şifalı sıcak suyunda siz de duş alma keyfini mutlaka yaşamalısınız. Arınacak ve huzura kavuşacaksınız. Kışın etrafınızda kar varken bile bu güzel sıcacık suda yüzme imkanınız bulunacak. Bu nedenle çok beğenilen bu yer birçok kişi için de ilgi çekici bulunmaktadır

Üstelik Keramet kaplıcası kamp alanı sizin de çok sevdiğiniz bir kamp alanı olacak. Oldukça farklı ve alışılmadık konsepti ile insanlar gittiğinde doyasıya eğlenmekte ve şifalı suyun da keyfini çıkarmaktadır. Bu noktada siz de bu güzel yere mutlaka şans vermeli ve zaman ayırmalısınız.

 • Keramet, İznik Orhangazi Yolu No:645, 16825 Orhangazi/Bursa
Keramet Kaplıcası Kamp Alanı Google Harita Konumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir