Hupalupa Giriş Ücreti Ziyaret Detayları 2024
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Hupalupa Giriş Ücreti Ziyaret Detayları 2024

0

İstanbul’un vazgeçilmez eğlence merkezleri arasında yer alan Hupalupa Aile Eğlence Merkezi hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Söz konusu bu eğlence merkezi özellikle aile etkinlikleri yapmak isteyen bireyler tarafından sık sık tercih edilen bir merkez haline gelmiştir.

Özellikle çocuklu aileler için hafta sonu kafa dağıtma mekanı olarak görülen bu aile eğlence merkezi hakkında da birçok detay merak edilmektedir. Sizler de söz konusu İstanbul Ataşehir’de yer alan eğlence merkezinde neler var, açılış ve kapanış saatleri nedir gibi soruların cevaplarını arıyorsanız, yazımızın devamında tüm bu detayları bulabilirsiniz.

Parkada Giriş Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Hupalupa Nerede? Nasıl Gidilir?

Hupalupa
Hupalupa

Hupalupa İstanbul’un Anadolu Yakası bölgesinde Ataşehir’de müşterilerine kapılarını yeni açan Metropol Alışveriş Merkezi içerisinde konumlanmaktadır. Söz konusu Metropol Alışveriş Merkezi’ne ulaşımlar ise hem Avrupa Yakası’ndan hem de Anadolu Yakası’ndan kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

İstanbul’da otobüs ile Hupalupa’ya ulaşım Taksim bölgesinden kalkan 256 numaralı otobüs ile ve Ataşehir Plaza durağına gelen 10A, 13AB, 13, 14ŞB, 16M, 19M ve 19E otobüsleri ile sağlanabilmektedir. Sarı dolmuş ile ulaşımına bakıldığında ise Kadıköy, Taksim ve Üsküdar’dan Ataşehir dolmuşları ile bu merkeze gelinebilmektedir.

Metro ya da metrobüs ile eğlence merkezine geliş ise Kadıköy – Tavşantepe M4 metro hattı ile Yenisahra durağında inilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Bu duraktan sonra ise otobüs ile aktarma yapılması gerekmektedir.

Avrupa Yakası bölgesinden Ataşehir’e metroyla gelmek isterseniz ise Uzunçayır durağında inerek yukarıda da belirtildiği gibi Kadıköy – Tavşantepe M4 metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Sonrasındaysa Yenisahra durağında inerek otobüs aktarması yaparak Metropol Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Hupalupa Giriş Ücreti 2023 ve Fiyatları Nedir?

Hupalupa
Hupalupa

Peki Hupalupa Aile Eğlence Merkezine giriş ücreti nedir? Söz konusu bu eğlence merkezine girişler ücretsizdir. İçeride yapılacak olan aktivitelerin her biri için ödeme yapılmaktadır. Bu ödemeler ise gişelerden alınan Hupalupa kartlarla ön ödemeli şekilde gerçekleştirilmektedir. Ön ödemeli olarak çalışan bu kartlara sizlerin belirlediği miktar yatırılmaktadır.

Hupalupa Açılış Kapanış Saatleri

İstanbul Metropol Alışveriş Merkezi açılış ve kapanış saatlerine göre bakıldığında ise hafta içi ve hafta sonu her gün sabah 10.00 ile akşam 22.00’a kadar açık olduğu görülmektedir. Sizler de bu saatler aralığında bu aile eğlence yerinde aileniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Park Lunasan hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Aile Eğlence Merkezindeki Olanaklar

Hupalupa
Hupalupa

Söz konusu Hupalupa Aile Eğlence Merkezi olanaklarına bakıldığında bir sürü aktivitenin olduğu görülmektedir. Türkiye’nin en büyük çocuk oyun alanı olarak hafızalara kazınan bu merkez içerisinde Kidventure, trambolin parkı, botlu kaydırak, heyecan kulesi ve sünger havuzu gibi birçok aktivite yer almaktadır.

Eş zamanlı olarak 14 kişinin aynı anda tırmanabildiği tırmanma duvarında bireylerin özelliklerine göre farklı boy uzunluğunda ve zorlukta parkurlar bulunmaktadır. Oldukça güçlü emniyet önlemlerinin alındığı bu tırmanma duvarı içerisinde alanında eğitimli dağcı süpervizörler ile birlikte eğlenilebilmektedir.

Metropol Alışveriş Merkezi trambolin parkına bakıldığındaysa bu parkın yaklaşık olarak 1400 metre kare büyüklüğünde olduğu ve 9 adet birbirinden farklı parkura sahip olduğu bilinmektedir. Bireylerin oldukça keyifli dakikalar geçirdiği söz konusu bu parkurların isimleri aşağıda sıralanmaktadır ve her bir parkur farklı beceri ve kabiliyet gerektirmektedir.

  • Ninja Parkuru,
  • Walk the Wall,
  • FoamPit / Waterfall Alanı,
  • Genel Alan,
  • Dodgeball / Yakan Top Alanı,

Feshane Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Hupalupa İletişim Bilgileri

İstanbul’da konumlanan ve çoğu bireyin gözbebeği olan Hupalupa iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Metropol İstanbul Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, 34758 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0 850 2555588

E – mail: info@hupalupa.com.tr

Kavaklı Lunapark hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir