Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

0

Antalya’ya rotasını çevirenler için Saklıkent kayak merkezi olmazsa olmazlar arasında yer alır. Torosların Beydağlarında bulunan Saklıkent, en güzel kayak merkezlerinden biri olmayı başarıyor. Beydağları üzerine kurulmuş olan Saklıkent kayak merkezi, kayak severlerin rotasını çevirmiş olduğu en güzel yerlerden biri olmayı başarmış olduğunu söylemeliyiz. Özellikle Sömestr tatili olduğu zaman pek çok tatil severin tercih etmiş olduğu en önemli kayak merkezlerinden biri olmayı başarıyor.

Saklıkent Kayak Merkezi Nerede?

Kayak severler Saklıkent ile ilgili olarak birçok soru soruyor ve devamında da yanıt almak isteyebiliyor. Saklıkent kayak merkezine gidecek olanlar nerede yapıldığını merak ediyor. Antalya’nın batı kısmında yer alan Saklıkent kayak merkezi, konum olarak bakıldığı zaman Antalya’ya 50 KM şeklinde yer alır. Şüphesiz buranın en dikkat çeken yanlarından biri de aynı anda iki farklı şekilde mevsimi yaşamanız mümkün olmasıdır. Buradaki kar kalınlığının ortalama olarak nasıl olduğuna göz atıldığı zaman 100-230 arasında değişkenlik göstermiş olduğunu söylemeliyiz. Kar kalınlığının zirve noktasının ne kadar olduğuna bakıldığında 5 metreye kadar uzanmış olduğunu söylemeliyiz.

İlginizi çekebilicek diğer konumuz 8 Kayak Merkezi Önerisi

Saklıkent kayak merkezi nerede diye sorgulayanlar için Antalya’da yer alan eşsiz bir yer olduğunu söylemeliyiz. Bu sayede kayak keyfini uç noktalarda yaşamanıza yardımcı olacak kayak merkezinin yolunu tutarak harika bir kayak keyfini de yaşamaya başlayabilirsiniz.

Antalya Saklıkent’te Kayak Merkezi

Saklıkent Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Kayak yapmak isteyenler Saklıkent’e gitmek için hazırlıklarını yapabilir. Lakin burada bilinmesi gereken bir başka önemli hususlardan biri de Saklıkent kayak merkezine nasıl gidilir? sorusu öne çıkıyor. Kayak merkezine gitmek için yapmanız gereken Çakırlar- Doyran istikametine doğru yolculukların yapılmasını sağlamaya başlamak olacak. Özellikle yol boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de Saklıkent Tübitak gözlem merkezi tabelalarını takip etmeye başlamanızdır. Havalimanından yaklaşık olarak 50 KM kadar bir mesafede olduğundan dolayı doğal olarak sizlerde ulaşımlarınızı sorun yaşamadan kolayca yapabilirsiniz.

 

Saklıkent Kayak Merkezi Giriş Ücreti 2023 Ne Kadar?

Saklıkent Kayak Merkezi ve Fiyatları 2023, kayak takımı ve kayak kıyafetleri kiralama ücretinin 250-300 TL arasında değiştiği belirtilmektedir.

  • 5 çıkış ücreti: 100 TL
  • 10 çıkış ücreti: 180 TL
  • 25 çıkış ücreti: 420 TL
  • 50 çıkış ücreti: 800 TL
  • Günlük kullanım ücreti: 150 TL

Güncel ve doğru bilgi için http://www.saklikent.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Saklıkent’te Kayak Merkezi

Saklıkent Kayak Merkezi Ne Zaman Gidilir?

Saklıkent gezisi ne kadar sürüyor, doğal güzelliği deneyimlemek isteyenler açısından önemli bir konu haline geliyor. Kayak yapmayı sevenlerin mutlaka gitmiş olduğu en güzel yerlerden biri haline geldiğini söylemek mümkün. Saklıkent kayak merkezi ne zaman gidilir olduğunu sorgulayanlar olabiliyor. Çünkü yaz mı yoksa kış döneminde mi gidilecek olduğu konusunda bir kararsızlık süreci hakim oluyor.

 

Aralık ayının başından Mart ayının sonuna kadar kayak merkezini ziyaret ederek, sevdikleriniz ile kayak yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Saklıkent kayak yapmak için ideal bir yer olduğundan dolayı hiç düşünmeden hemen yola çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede birbirinden harika şekilde kayak eğlencesine ortak olacaksınız.

Saklıkent Kanyonu Giriş Ücreti ve Tüm Detaylar 2023

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir