Adaland Aquapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Adaland Aquapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

0

Aydın Gezilecek Yerler arasında olan Adaland Aquapark giriş ücreti 2023 yılı tarifesini öğrenmeye hazır mıyız? En çılgın eğlence anlayışlarının merkezi haline gelmiş bir yer olan Adaland Aquapark, gerçekten de çok büyük bir tesistir. Sevdiklerinizle birlikte giderek zamanın dahi nasıl geçtiğini hiç anlayamayacağınız Adaland Aquapark, ayrıca dünyanın en iyi 10 su parkı arasında da gösteriliyor. Adaland Aquapark tesisi 1999 yılında kurulmuş olmakla birlikte, toplamda 270 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Toplam uzunluğu 406 metre olan ve dünyanın en uzun kaydırağı olarak bilinen Amazon Aile Kaydırağı ise bu parkın en çok ilgi gören kısmıdır. Aynı anda altı farklı kişi yan yana oturup bu harika kaydıraktan kayabilir.

Adaland Aquapark

Her ne kadar Aydın ilimizde yer alıyor olsa da Adaland Aquapark’ı aynı zamanda İzmir’e yakın gezilecek yerler arasında değerlendirebilirsiniz. Meşhur Amazon Aile Kaydırağı’na ek olarak, Loop Kaydıraklar, Slide & Fly, Water Coaster ile Headdown & Freefall gibi birbirinden güzel eğlence seçeneklerinin de bu harika tesiste siz değerli tatilcilerini beklediğini söyleyebiliriz. Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde konumlandırılmış olan ve ülkemizin en büyük tesislerinden biri olarak gösterilen Adaland Aquapark’ı eminiz ki sizler de çok seveceksiniz. Siz de aileniz ve arkadaşlarınızı yanınıza alarak bu muhteşem tesiste doyasıya eğlenebilirsiniz. Peki, Adaland Aquapark giriş ücreti 2023 yılı tarifesi ne kadar? Adaland Aquapark giriş ve çıkış saatleri nelerdir? İşte, tüm bu soruların ve çok daha fazlasının cevabı…

 

Adaland Aquapark Giriş Ücreti 2023

Adaland Aquapark giriş ücreti 2023 yılı tarifesi şu şekildedir;

  • 4 ile 9 yaş arası çocuklar için belirlenmiş giriş ücreti = 300 TL
  • Yetişkinler için belirlenmiş giriş ücreti = 400 TL

Not: Eğer Adaland Aquapark eğlence biletinizi online olarak satın alırsanız, %10 oranında indirimden faydalanabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Daha güncel ve doğru bilgi için: https://www.adaland.com/aquapark

İletişim: (0256) 618 12 52

Instagram: https://www.instagram.com/adalandkusadasi/

Adaland Aquapark

Adaland Aquapark Ziyaret Saatleri

Adaland Aquapark açılış ve kapanış saatleri aşağıdaki gibidir;

  • Açılış Saati = 10:00
  • Kapanış Saati = 17:00

Not: Adaland Aquapark, her yıl Mayıs ayı itibariyle faaliyete başlayıp Kasım ayına kadar açıktır.

 

Adaland Aquapark’da Müzekart Geçerli Mi?

Maalesef ki Adaland Aquapark eğlence tesisinde Müzekart geçerli değildir. Buraya gelerek eğlenmek isteyen ziyaretçilerin giriş ücreti ödemesi gerekir.

 

Adaland Aquapark’a Kimler Ücretsiz Girebilir?

0 – 3 yaşarasındaki çocuklar, Adaland Aquapark’a tamamen ücretsiz olarak giriş yapabilirler.

Adaland Aquapark Google Harita Konumu

İlginizi çekebilecek diğer yazımız: Gezilecek Yerler

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir