Sığacık Kamp Alanları 2023 | 5 Yer Önerisi
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Sığacık Kamp Alanları 2023 | 5 Yer Önerisi

0

Sığacık kamp alanları konusunda bilgi almak istiyorsanız bu durumda en doğru yerdesiniz. Sizlerde bu kamp yerlerini çok beğenecek ve severek de tatil planı yapacaksınız. Ücretli ya da ücretsiz olarak birçok olanağı bulunan bu listede kendiniz uygun kamp alanını mutlaka bulacaksınız. Temiz doğası ve aklınızı başından alacak Sığacık doğal güzelliği ile hiç dönmek istemeyeceksiniz. Buranın güzel doğası sakinleşmenizi ve çok huzurlu anlar yaşamanızı da sağlayacak. Sizleri daha fazla bekletmeden şimdi listemize geçelim,

Sığacık Kamp Alanları

Birçok yer önerisi ile siz de dilediğiniz yeri tercih edebilirsiniz. Tamamen size bağlı olan seçim olanağı ile Sığacık kamp alanları konusunda bu güzel yerlere de mutlaka bir şans vermelisiniz. Öneriler arasından siz de hoşunuza giden yeri tercih edebilirsiniz.

Akkum Plajı
  1. Akkum Plajı

Siz de çadır gibi imkânlarından yararlanarak tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yer halka açık bir yer olup çadır kurma konusunda da kimseye sıkıntı yaşatılmayacaktır. Dilerseniz siz de bu yere çadırınızı alıp gidebilirsiniz. Su, duş, giyinme kabini gibi birçok hizmeti olduğu için bu tarz konularda da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Halka açık olduğu için beklediğiniz sakinliği yakalamayabilirsiniz ancak deniziyle, güneşiyle siz de burada elbet keyifli anlar çıkaracaksınız. Çadır kurma için buradaki işletmelerden de bilgi alabilirsiniz.  Siz de Akkum plajına bir şans verebilir masrafsız ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 220 87 95

Adres: Sığacık, Akkum Cd. No36, 35460 Seferihisar/İzmir

Akkum Plajı Google Harita Konumu
Doğan Bey Sahili
  1. Doğan Bey Sahili

Ücretsiz bir şekilde tatil yapma ve kamp kurma olanağınız bulunmaktadır. Eğer ücretsiz kamp alanı arıyorsanız burası tam da size göre olacak. Siz de bu yere mutlaka bir şans vermeli ve bu güzel yerin de keyfini çıkarmalısınız.  Çok severek ve beğenerek tercih edeceğini bu yerde oldukça ekonomik olacak şekilde de bir tatil planı yapabilirsiniz.

Bu yerin denizi de sizin çok hoşunuza gidecek. Tertemiz denizine dilediğiniz zaman gidebilir ve bu yerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Doğan bey sahili ücretsiz birçok imkandan yararlanabileceğiniz ve beğenilen alanlardan biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu yerleri çok seveceksiniz.

Adres: Doğanbey, Seferihisar/İzmir Türkiye

Doğan Bey Sahili Google Harita Konumu
Teos Sanat Kampı
  1. Teos Sanat Kampı

Kamp alanı antik kentine yürüme mesafesinde olması birçok kişinin burayı tercih etme nedenlerinden de biri olmaktadır. Burada kamp alanında çadırda kalmak isterseniz belli bir miktar ödeyerek de dilediğiniz gibi keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de çadırda kalmak isterseniz bu yerin olanaklarından da dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Eğer kamp yapmak istemezseniz burada bulunan odaları da kiralama imkanınız bulunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan kiralama ücretlerinin de keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bu yer ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki numarayı da arayabilirsiniz. Teos sanat kampı oldukça güzel yerlerden de biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Telefon: 0541 154 40 47

Instagram: https://www.instagram.com/teossanatkamp/

Adres: Sığacık, 139/6. Sokak,, No: 14, Seferihisar, 35460 İzmir

Teos Sanat Kampı Google Harita Konumu
Özcan Restoran Kamp Ve Piknik Alanı
  1. Özcan Restoran Kamp Ve Piknik Alanı

Hem kamp hem de piknik alanı olup sizlerin ihtiyacına yönelik olarak birçok kolaylık sağlayacak. Siz de bu güzel yere mutlaka bir şans vermeli ve burada kamp keyfi yapmalısınız. Sezon dönemlerinde oldukça tercih edilen ve insanlar tarafından da beğenilen bir özelliğe sahip. Alanda market gibi birçok şey bulunduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamadan ve bu yerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Özcan kamp alanı deniz kenarında olup temiz bir denize de sahiptir. Bu nedenle siz de bu yere bir şans verebilir ve tatilinizi de burada geçirebilirsiniz. Oldukça keyifli anlar yaşayacağınız bu yere de aşağıdaki web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha detaylı bilgiye de ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Instagram: https://www.instagram.com/ozcancamping/

Web Sitesi: ozcancamping.com/

Adres: Sığacık, Teos Cd. No:99, 35460 Seferihisar/İzmir

Özcan Restoran Kamp Ve Piknik Alanı Google Harita Konumu
Çakal Koyu Kamp Alanı
  1. Çakal Koyu Kamp Alanı

Denize oldukça yakın bir yere sahip konumdadır. Buy nedenle de birçok kişi burayı çok severek tercih etmektedir. Siz de bu yere bir şans verebilir ve buranın keyfîni çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda birçok kişinin de severek tercih ettiği bu alanları siz de çok beğeneceksiniz.

Üstelik burası Kent merkezine ise yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıkta olması nedeniyle çok severek tercih edeceğinizi ulaşım konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Bu konuda siz de bu yere bir şans vermeli ve Çakal koyu kamp alanı konunda bu güzel yere mutlaka birkaç gününüzü de ayırmalısınız.

Adres: Kuşçular, 35437 Urla/İzmir

Çakal Koyu Kamp Alanı Google Harita Konumu
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir