Moipark Eğlence Parkı Giriş Ücreti 2023 Ziyaret Detayları
 1. Anasayfa
 2. Giriş Ücretleri

Moipark Eğlence Parkı Giriş Ücreti 2023 Ziyaret Detayları

0

Ülkemizin ilk kapalı tema parkı olan Moipark Eğlence Parkı küçük büyük herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. İstanbul’da bulunan park aynı zamanda Avrupa’nın en büyük kapalı tema parkı olarak biliniyor. Parkın içerisinde pek çok aktivite olanağı bulunuyor. Bu sayede ister çocuk ister yetişkin olsun herkesin eğlenmesi mümkün hale geliyor.

Çocukların doyasıya eğlenebileceği bu park, çocukların yoğun şehir hayatından arınıp keyifli bir şekilde vakit geçirmesi için pek çok olanağa sahip. Bu nedenle de park ailelerin sıklıkla ziyaret ettiği noktalar arasında yer alıyor. Siz de sevdikleriniz ve aileniz ile büyüleyici anılar yaratmak istiyorsanız Moipark’ı ziyaret edebilirsiniz.

Moipark Eğlence Parkı Nerede?

İstanbul’da eğlencenin adresi olan Moipark Eğlence Parkı nerede? Bu park İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer alıyor. Bu bölge İstanbul’un en yeni bölgelerinden olmasına rağmen nüfus açısından oldukça kalabalık olarak karşımıza çıkıyor. Parkın tam konumu ise Mall of İstanbul alışveriş merkezinde yer alıyor. Alışveriş merkezinde yer alıyor olması sebebi ile parka ulaşım da oldukça kolay olarak karşımıza çıkıyor.

Moipark Eğlence Parkı’na Nasıl Gidilir?

Moipark Eğlence Parkı
Moipark Eğlence Parkı

Moipark’a gitmek isteyen pek çok kişi özel araç ile gitmeyi tercih ediyor. Alışveriş merkezinin otoparkı sayesinde özel araçlar ile parka ulaşım sağlamak oldukça kolay. Ancak özel aracınız yoksa parka toplu taşıma ile ulaşmanız da elbette mümkün. Merkezi bir lokasyonda yer alması sebebi ile pek çok toplu ulaşım aracı park yakınlarından geçiyor.

Peki toplu taşıma ile Moipark’a nasıl gidilir? Eğer metro ya da tramvay ile ulaşım sağlayacaksanız Bağcılar metrosu ya da Bağcılar tramvay istikametine binerek İkitelli sanayi durağına ulaşım sağlamanız gerekiyor. Parkı ziyaret edecek olanlar için bu duraktan ücretsiz müşteri servisleri hizmet sunuyor.

Eğer bölgeye otobüs ile ulaşım sağlamayı planlıyorsanız bunun için bulunduğunuz lokasyona göre farklı İETT otobüslerini tercih edebilirsiniz. 142E, 143İ, 73Y, 78F, 146T, 33ÇM, 36D, 34C, 98H, 146M, 73Y ve 76O numaralı otobüs hatlarının bölge yakınlarından geçmekte olduğu biliniyor.

Moipark Eğlence Parkı Aktiviteleri

Moipark Eğlence Parkı
Moipark Eğlence Parkı

Avrupa’nın en büyük kapalı tematik parkı olan Moipark, çocuklar için pek çok farklı aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Farklı oyun alanları sayesinde hem çocukların hem de yetişkinlerin oldukça keyifli bir şekilde vakit geçirmesi mümkün hale geliyor. Moipark Eğlence Parkı aktiviteleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkıyor:

 • Taşkafalar Mağarası: Taşkafalar Mağarası, çocukların keyifle vakit geçirebileceği alanlar arasında yer alıyor.
 • Araf: Bir eğlence makinesi olan Araf, hızla dönen ve aynı zamanda aşağı ve yukarı doğru hareket eden bir araç olarak karşımıza çıkıyor.
 • Dehşet Oteli: İstanbul Haunted Hotel’de geçen bir maceraya hazır olun! Bu otelde vakit geçirmenin büyük cesaret istediği bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.
 • Yer Çekimi Sıfır: Yer çekimi yokmuşçasına uçmak isteyenler bu noktada unutulmaz anlar yaratabilir.
 • Çılgın Mekik: Çılgın Mekik aslında bir roller coaster olarak karşımıza çıkıyor. Hızla hareket etmeyi sevenler için bu mekik harika bir deneyim sunuyor.
 • Kahkaha Geçidi: Çocukların kahkahalar eşliğinde vakit geçirebileceği bu geçit aslında Taşkafalar’ın eğlence üretim merkezi olarak biliniyor.
 • Hürkuş: Kendinizi uçuyor gibi hissetmek için Hürkuş’u deneyebilirsiniz. Hürkuş, Moipark’ta yapılacaklar listesinde ilk sıralarda yer alıyor.
 • Çarpışan Arabalar: Eğlence parklarının vazgeçilmezi olan çarpışan arabalar Moipark’ta da elbette bulunuyor.
 • Dönme Dolap: Sakin ancak keyifli bir şekilde vakit geçirmek isteyen çocuklar için dönme dolap parktaki en ideal alternatifler arasında yer alıyor.
 • Tik Tak: Çocuklar için harika bir eğlence aracı olan Tik Tak sayesinde tüm çocuklar adrenali doruklarında yaşıyor.
 • Karnaval: Çocukların balık tutarak eğlenebileceği bu nokta parkın vazgeçilmezleri arasında karşımıza çıkıyor.
 • Macera Evi: Unutamayacağın bir maceraya hazır ol! Macera Evi, çocukların sürprizlerle karşılaşacağı bir alan.
 • Çuf Çuf: Çocukların ister tek başlarına ister ebeveynleri ile binebileceği oyuncaklardan biri olan Çuf Çuf, eğlenceyi doruklarda yaşamaya olanak tanıyor.
 • Konvoy: Taşkafalar’ın yaşam alanında cip konvoyu ile turlamak her çocuğun hakkı.
 • Zirzop: Yaş sınırı 10 olan bu oyuncak parkın en keyifli oyuncaklarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
 • Hımbıl: Çocukların kahkahalar eşliğinde eğleneceği bu oyuncak isminin tam tersine oldukça enerjik.
 • Apaçi: Apaçi, uzayı keşfetmek isteyenler için oldukça keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor.

Moipark Eğlence Parkı Ziyaret Saatleri

Moipark Eğlence Parkı
Moipark Eğlence Parkı

Moipark’ı ziyaret etmek isteyenlerin sıklıkla araştırdığı konulardan biri de ziyaret saatleri olarak karşımıza çıkıyor. Moipark Eğlence Parkı ziyaret saatleri günlere göre değişkenlik gösteritor. Pazartesi günleri için saat 12:00 ila 22:00 arasında hizmet sunan park, diğer hafta içi günleri 10:00 ila 22:00, hafta sonları ise 10:00 ila 22:30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Moipark Eğlence Parkı İletişim Bilgileri

Adres: 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 212 801 10 60

Moipark Eğlence Parkı Giriş Ücreti 2023

Moipark Eğlence Parkı
Moipark Eğlence Parkı

Eğlenceli ve keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz Moipark Eğlence Parkı giriş ücreti 2023 yılı için ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Ancak içerisinde oynamak istediğiniz oyunlar için ücret ödemeniz gerekiyor. Parkta yer alan oyunlar için almanız gereken kredi sayısı ise değişkenlik gösteriyor. Parktaki oyunlar için ödenmesi gereken kredi miktarı 3 kredi ila 10 kredi arasında değişiyor.

Viaport AVM Lunapark 2023 Fiyatları, Nerede? Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bakırköy Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için tıklayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir