İzmir Kahvaltı Mekanları Ve Fiyatları 2023
 1. Anasayfa
 2. Kahvaltı

İzmir Kahvaltı Mekanları Ve Fiyatları 2023

0

Siz de leziz kahvaltı yapmak istiyorsanız İzmir kahvaltı mekânlarına göz atabilir ve burada özellikle pazar günlerinizi keyfi bir şekilde geçirebilirsiniz. Hem yerli halkın, hem de İzmir’i gezmek için gidenlerin hangi kahvaltı mekânlarını tercih ettiğini sizler için derleyerek bu konu hakkında fikir edinmenizi sağlıyoruz.

İzmir Kahvaltı Mekânları Ve Fiyatları 2023 

Birbirinden farklı kahvaltılık ürünleri sayesinde aklınızı başından alacak bu yerler çok beğenerek gideceğiniz ve tatları damağınızda kalacak güzel mekânlardan bazıları olacak. Siz de bu güzel yerleri mutlaka şans vermeli ve keyifle kahvaltı keyfini çıkarmaya özen göstermelisiniz.

Alsancak Dostlar Fırını
 1. Alsancak Dostlar Fırını

Burası her İzmirlinin bildiği ve kahvaltı denince severek gittiği yerlerden biri olarak sabahları en çok uğrak bölgelerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Birbirinden farklı lezzetleriyle adından söz ettirmeyi başaran bu yer hem yerli halkın severek gittiği hem de İzmir’e gelen gezginlerin kahvaltı yapmak istediği noktalardan biridir. Aynı zamanda birbirinden farklı lezzetli boyut çeşitlerini mutlaka denemeli ve taze taze fırından çıkarılan boyozlara siz de mutlaka şans vermelisiniz. Özellikle Alsancak Dostlar Fırını boyoz yemek isteyenlerin severek gideceği yerlerden biridir.

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 120

İletişim: 0 232 421 92 02 

Menüleri: Özellikle boyoz çeşitleriyle adından söz ettiren demektir hem bu mekân boğazın her türlüsünü yapmaktadır. Enginarlı patlıcanlı peynirli çikolatalı ve zeytinli gibi birbirinden farklı boyoz çeşitlerini buradan siz de bulabilirsiniz.

Alsancak Dostlar Fırını Google Harita Konumu
Ayşa Boşnak Börekçisi
 1. Ayşa Boşnak Börekçisi

Siz de İzmir Kahvaltı Mekanları arasında bir börekçi arıyorsanız leziz ve taze börekleri ile aklınızı başından alacak bir yere mutlaka ve bir şans vermelisiniz. Kemeraltı’nda yer alan bu yer hem Türk hem de Boşnak yemeklerinin birleştiği harika ve leziz ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. Kendine özgü dekoru benzersiz lezzetleriyle birbirinden çeşit böreklere siz de mutlaka şans vermeli ve burada kahvaltı keyfini çıkarmalısınız. İzmir’de kahvaltı restoranları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri de burasıdır.

Menüleri: Birbirinden farklı her çeşit Boşnak böreğini bu yerde bulabilirsiniz.

Adres: Anafartalar Caddesi Abacıoğlu Pasajı Kemer Altı Konak

İletişim: 0 232 484 15 25 

Ayşa Boşnak Börekçisi Google Harita Konumu
Çelebi Unlu Mamuller
 1. Çelebi Unlu Mamuller

İzmir Kahvaltı Mekanları, arasında Burası özellikle en meşhur tatlılardan biri olan orijinal bombayı üreten lezzetli İzmir bombası ile aklınızı başından alacak yerlerden biridir. Özellikle taze taze yapılan bombaları ve her çeşitten farklılığından farklı bomba ile çoksa bu yeri sevecek buranın keyfini çıkaracaksınız. Aynı zamanda Çelebi Unlu Mamuller İzmir’e her gidenin uğraması gereken leziz yerlerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda burası kahvaltılık ürünleriyle de ön plana çıkmakta bu nedenle birçok kişinin uğrak mekânı olmayı başarmaktadır.

Adres: Alsancak Mahallesi Kıbrıs şehitleri caddesi No 185 a

İletişim: 0 232 465 33 01 

Çelebi Unlu Mamuller Google Harita Konumu
Zeynel Ergin Gevrek Fırını
 1. Zeynel Ergin Gevrek Fırını

Siz de İzmir de gevrek yemeden dönmek istemiyorsanız İzmir gevreğinin layığıyla piştiği Zeynel Ergin Gevrek Fırınına mutlaka şans vermeli taze taze bu lezzeti yemelisiniz. Aynı zamanda bu yerde nezih konuları da yeme imkânımız bulunmaktadır. Her şeyin taze taze bittiği ve damak tadınıza uygun olarak üretildiği bu yer İzmir’in en meşhur ve en çok tercih edilen yerlerinden biridir. Siz kahvaltınızı burada keyifle yapmak istiyorsanız bu mekana öncelik verebilirsiniz.

Adres: Alsancak Mahallesi 1466. Sokak No 2

İletişim:  0 232 403 40 04 

Zeynel Ergin Gevrek Fırını Google Harita Konumu
Seksenler Kahvaltı
 1. Seksenler Kahvaltı

Tertemiz mekânıyla kahvaltıda mekan arayanların severek tercih ettiği yerlerden biri olacak Seksenler Kahvaltı sizin de mutlaka uğramanız gereken mekânlardan biridir. Özellikle farklı lezzet arayanların çok severek gideceği ve aynı zamanda taze kahvaltılık ürünleriyle aklınızı başından alacak bu yer sizleri besleyecektir. Her çeşit kahvaltılık lezzetleri burada bulabilmeniz mümkündür. Seksenler kahvaltı mekânında pişi, menemen, kaymak ve birbirinden farklı reçeller damak zevkinize hitap edecek ve severek buradaki lezzetleri sözde tadacaksınız.

Adres: Alsancak Mahallesi Yüzbaşı Şerafettin Bey Sokak No  52

İletişim: 0 530 179 61 68 

Seksenler Kahvaltı Google Harita Konumu
Aktuğ Köy Kahvaltısı
 1. Aktuğ Köy Kahvaltısı

Çok sevilerek tercih edilen yerlerden biri de Çiçekliköy Köy Kahvaltısı olarak karşımıza çıkar. Burası özellikle çeşitli börekleri meyveli bal kabağı ve peynir çeşitleriyle organik olması nedeniyle birçok kişinin tercih ettiği ve kahvaltı denince akademi mekânlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Samimi bir köy kahvaltısı sunan bu yer etli bir şekilde kahvaltı yapmanızı sağlayacaktır. Siz de mutlaka bu yere bir şans vermeli ve keyifli bir şekilde lezzetlerin tadını çıkarmalısınız. Burada birbirinden çok alternatifiniz bulunmakta ve dalından toplanan meyvelerin suyu sofranıza gelmektedir. Buranın lezzetli kahvaltı seçeneklerine de mutlaka bir şans vermeli ve burada keyifli bir şekilde kahvaltının tadını çıkarmalısınız.

Adres: Çiçekli köy Akasya Sokak No 23

İletişim: 0 532 747 91 38 

Aktuğ Köy Kahvaltısı Google Harita Konumu
Mori Kahvaltı Mekânı
 1. Mori Kahvaltı Mekânı

Lezzetli tatlar midenizi de şenlendirecek ve aynı zamanda lezzetli ürünleri burada tatma fırsatı bulacaksınız. İki farklı şubesi olan bu yer bostan ve Alaçatı’da sizlere keyifle hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle Mori Kahvaltı Mekânında portakallı tereyağı, cifte kavrulmuş çökeleği, incir pekmezi ve haşhaşlı ballı tarçınlı yoğurt ve birbirinden farklı lezzetleriyle midenizi şenlendirecek bu ürünlere siz mutlaka şans vermeli ve keyifli bir şekilde bu ürünleri tüketmelisiniz.

Adres: 

 1. 1.Nebil Susup Sokak No 156 a 35550 Bostanlı Karşıyaka İzmir
 2. Club Baba Köy içi, 13010 sokak No 8 daire bir Alaçatı Çeşme İzmir

İletişim: 232 362 92 98/ 532  052 93 65 

Tereci Mavişehir Kahvaltı Salonu
 1. Tereci Mavişehir Kahvaltı Salonu

İzmir Kahvaltı Mekanlarında, Burası 1979 yılından beri gıda sektörüne giren bir ailenin büyük bir şekilde gelişmesi gösteren denizaltı yerlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de mutlaka Mavi Şehir Kahvaltı Salonunda şans vermeli ve burada keyifli bir şekilde lezzetin tadını çıkarmalısınız. Her açıdan sizi tatmin edecek bir lezzetleriyle aklını başından alacak ve birbirinden farklı kahvaltı deneyimini yaşamanızı sağlayacak bu güzel yer mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biridir. Siz de bu güzel yerde kahvaltı keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Adres: Ataşehir Cafer Dudayev Bulvarı No 9 a-b 35620 Çiğli İzmir

İletişim: 0 554 534 77 88 

Tereci Mavişehir Kahvaltı Salonu Google Harita Konumu
Kahvaltı Üstadı
 1. Kahvaltı Üstadı

İzmir’de siz de serpme kahvaltı yapmak istiyorsanız bütçenize uygun olarak keyifli bir şekilde kahvaltı yapacağınız bu yeri mutlaka görmelisiniz. Farklı bir atmosfere sahip olan bu yer özellikle çeşitli kahvaltı mekânları arayanları severek tercih edeceğini noktalardan biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Burada birbirinden farklı ürünleri ve lezzetli serpme kahvaltısıyla aklınızı başından alacak bu yeri mutlaka görmelisiniz. Siz keyifli bir şekilde burada lezzetin tadını çıkaracak ve doyasıya burada serpme kahvaltının lezzetine varacaksınız.

Adres: Şehitler bulvarı No 27 c bostanlı İzmir

İletişim: 0 546 734 47 58

Kahvaltı Üstadı Google Harita Konumu
Filozof Kahvaltı
 1. Filozof Kahvaltı

İzmir’de uğramanız gelen kahvaltı mekânlarından birisi de Filozof Kahvaltı Mekânıdır. Bir kahvaltıdan alabileceğiniz maksimum verimi bu yerden alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ege mutfağının yakışır olan taze zeytin ve peynir çeşitleriyle birçok farklı alternatifle sizlere hizmet verilmektedir. Siz de bu güzel yerin lezzetlerinin keyfini çıkaracak ve aynı zamanda şık ve otantik tasarıma sahip olan bu yerde keyifli bir şekilde kahvaltı yapacaksınız. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey mekâna olabildiğince erken gitmek ve öğle saatlerinde kalmamak olmalıdır. Öğle saatlerindeki yoğunluk sizlere rahatsızlık verebilir. Bunun için mutlaka zamana dikkat etmelisiniz.

Adres: Bostanlı Mahallesi 1.735 sokak No 179 Karşıyaka İzmir

İletişim: 0 532 230 59 20 

Filozof Kahvaltı Google Harita Konumu
Kumrucu Şevki
 1. Kumrucu Şevki

İzmir denince akla gelen lezzetli kahvaltılık ürünlerden biri de şüphesiz ki kumrudur. Yolunuz bir gün eğer İzmir’e düşerse kumru yemeden asla dönmemeli ve hakkını veren lezzetli bir şekilde bunu yapan bir yere giderek bu lezzeti tatmalısınız. Özellikle Kumrucu Şevki Mekânı bu konuda sizlere gerekli ve profesyonel hizmeti verecek lezzetli bir şekilde kumruyu tatmanızı sağlayacak noktalardan da biridir. Buradaki lezzet ile kahvaltınızı siz de enlerde yaşayacak ve keyifli bir şekilde buraya özel kumru ekmeğini bu lezzeti yiyeceksiniz. Kömürde pişirerek sunulan bu lezzet sizleri de tatmin edecektir.

Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No 2 b Alsancak İzmir

İletişim: 0 232 421 90 65 

Kumrucu Şevki Google Harita Konumu
Üniversite 2 Unlu Mamulleri
 1. Üniversite 2 Unlu Mamulleri

Aklınızı başından alacak bir kahvaltı mekânı arıyorsanız siz de Üniversite 2 Unlu Mamullerini mutlaka görmelisiniz. Burada köklü bir şekilde birbirinden leziz kahvaltılarının hazırlandığı hızlı kahvaltısıyla da adından söz ettiren bu yere şans vermelisiniz. Aynı zamanda bu güzel yer poğaça ve simit ya da tatlı pastane ürünleri sizlere en lezzetli tatları sunacak ve bu noktada memnun kalmanızı da sağlayacaktır.

Leziz ürünleri ile birçok kişinin kahvaltı için uğradığı yerlerden biridir. Siz de bu yeri ziyaret edebilir ve burada uygun fiyatlara kahvaltı yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Adres: 166 sokak No bir küçük park Bornova İzmir

İletişim: 0 232 388 94 31 

Üniversite 2 Unlu Mamulleri Google Harita Konumu
Morasi Eski Köy Girit Mutfağı
 1. Morasi Eski Köy Girit Mutfağı

Eğer siz de farklı bir yerde kahvaltı yapmak istiyorsanız manzaralı kahvaltı yerleri arasında aklınızı başından alacak bu güzel yeri mutlaka görmelisiniz. Burada birbirinden farklı lezzetler ile kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yer özellikle kordonun havasını barındırması nedeniyle de birçok kişinin akın ettiği yerlerden biridir. Deniz kenarında olan kahvaltı mekânı sizlerin çok severek tüketeceği birbirinden farklı  ürünü masanıza kadar getirmektedir. Bu noktada özellikle Morasi Eskiköy kahvaltılık mekân mutlaka uğramanız gereken yerlerden biridir. İzmir farklı kahvaltı mekânları konusunda buraya şans verebilirsiniz.

Adres: Atatürk Caddesi No 344/1 sokak Alsancak kordon İzmir

İletişim: 0 232 463 26 46

Morasi Eski Köy Girit Mutfağı Google Harita Konumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir