Çatalca En İyi Piknik Alanları | En İyi 7 Piknik Yeri
  1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Çatalca En İyi Piknik Alanları | En İyi 7 Piknik Yeri

0

Çatalca piknik alanları, başta İstanbul olmak üzere ailesi ile ya da tek başına boş bir günde kaliteli zaman geçirmek isteyen herkesin rağbet göstermiş olduğu yerler arasında bulunuyor. Çatalca’nın kendine has doğası, sakinliği, vermiş olduğu huzur ve gürültüden uzak konumu sayesinde birçok kişi tarafından fazlaca tercih ediliyor.

Çatalca En İyi Piknik Alanları

Sizler de Çatalca piknik alanlarında kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız, sizler için derlemiş olduğumuz bu içeriğimizi inceleyebilir ve kendinize güzel bir mekan bulma şansı yakalayabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz; birbirinden güzel, birbirinden harika, birbirinden ferah ve saatlerce ayrılmak istemeyeceğiniz.

Çiftlikköy Tabiat ve Mesire Alanı

Çiftlikköy Tabiat ve Mesire Alanı

Çatalca piknik alanları arasında bulunmakta olan bu alanda yapacağınız piknik için hazırlanmış masalar yer almakta. Piknik alanı içerisinde voleybol alanı, büfe, yürüyüş alanları ve tuvalet yer almaktadır. Böylece tüm günü burada geçirebilmeniz için ekstra bir yere gitmenize gerek bulunmamakta. Piknik için bu alanı tercih edecekler için yapacağımız tek uyarı ise; bu piknik alanı marketlerden uzak bir konumda olduğu için giderken temkinli davranmanızda fayda olacak.

Telefon: 0532 675 37 54

İnstagram: instagram/ciftlikkoytabiatvemesirealani

Adres: Çiftlikköy Merkez, 34562 Çatalca/İstanbul

Çiftlikköy Tabiat Ve Mesire Alanı Google Harita Konumu
Çatalca Piknik Sefası

Çatalca Piknik Sefası

Çatalca’ya bağlı olan Gökçeali köyünde gidebileceğiniz en güzel mekanlardan birisi olan Piknik Sefası içerisinde; masadan tutun da çatal bıçağa kadar imkanlar yer almaktadır. Mekana giriş ücretli olsa da içeride mangal ile ilgili ya da piknik ile ilgili her türlü destek sizlere verilmektedir.

Ücretler: Masa Fiyatı – 300 Türk Lirası, Açık Büfe Kahvaltı – 150 Türk Lirası, Tavuk(1 kilogram) – 180 Türk Lirası, Semaver Çay – 80 Türk Lirası

Telefon: 0538 218 43 96

İnstagram: instagram/piknik_sefasi

Adres: Gökçeali Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. no5, 34888 Çatalca/İstanbul

Çatalca Piknik Sefası Google Harita Konumu

Ankara’da piknik yapacaklar için Ankara En İyi Piknik Alanları sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Şıramandere

Şıramandere

Çatalca’ya bağlı inceğiz beldesinde yer alan bu mekan, oldukça büyük bir mekana sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde oyun alanları, at binme alanları ve voleybol sahaları gibi alanlar başarılı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Telefon: 0535 315 05 89

İnternet Sitesi: siramanderepiknikalani.com

Adres: İnceğiz, Mekan Çıkmazı Sokak, 34540 Çatalca/İstanbul

Şıramandere Google Harita Konumu

 

İnceğiz Mesire Yeri

İnceğiz Mesire Yeri

Çatalca’da bulunan İnceğiz mağaralarının hemen yanı başında yer alan bu piknik alanı, ücretli ve ücretsiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Mekan, hafta sonu çok kalabalık olmasına rağmen herkese hizmet edebilecek kadar geniş bir alana sahip. Bu mekanı tercih edecek kişilerin mutlaka erken saatlerde yola koyulmaları gerekmektedir.

Adres: İnceğiz Mh., Velibaba Sk No:7, 34540 Çatalca/İstanbul

İnceğiz Mesire Yeri Google Harita Konumu
Çilingoz Tabiat Parkı

Çilingoz Tabiat Parkı

Çatalca’da yer alan Çilingoz Tabiat Parkı, Çatalca’nın en ünlü piknik yerlerinden birisi olarak tanınmaktadır. Bu park genelinde piknikten ziyade kamp yapmak isteyenlerinde fazlaca tercih etmiş oldukları yerlerden birisidir.

Telefon: 0534 687 30 60

İnternet Sitesi: cilingoztabiatpark.com

Adres: Atatürk Mahallesi, 34540 Çatalca/İstanbul

Çilingoz Tabiat Parkı Google Harita Konumu
İhsaniye Piknik Alanı

İhsaniye Piknik Alanı

İhsaniye Piknik Alanı, oldukça geniş bir alana yayılmış durumda hizmet vermektedir. İstanbul’un yoğun nüfusundan sıkılan ve kaçmak isteyenler için ideal bir alan olan bu park, gün içerisinde bir çok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Park alanının etrafında market ve büfe olmadığı için mutlaka giderken yanınıza tüm ihtiyaç duyacağınız malzemeleri almanız gerekmektedir.

Adres: İhsaniye, 34540 Çatalca/İstanbul

İhsaniye Piknik Alanı Google Harita Konumu
Çatalca Duru Park Piknik Restaurant

Çatalca Duru Park Piknik Restaurant

Bu Park ve Restaurant yaklaşık olarak 10 dönüm bir alana kurulmuş durumdadır. Park genelinde; semaver, mangal ve masa gibi ürünlerin kiralanması mümkündür. Yapacağınız etler dilerseniz dışarıdan da getirilebilmektedir. Ayrıca etler restaurant bölümünden de satın alınabilmektedir.

Telefon: 0530 155 38 78

Adres: Subaşı Mahallesi Muşmula, Değirmen Sk. no:33/1, 34540 Çatalca/İstanbul

Çatalca Duru Park Piknik Restaurant- Google Harita Konumu
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir