Akyaka Kamp Alanları 2023 – 10 Yer Önerisi
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Akyaka Kamp Alanları 2023 – 10 Yer Önerisi

0

Eğer siz de Akyaka kamp alanlarını araştırıyor ve buradaki en güzel alanları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kamp yapma çoğu kişinin sevdiği hobiler arasında yer almaktadır. Doğa ile iç içe olma gibi birçok avantajının olması insanların da çok hoşuna gitmektedir.

Siz de kamp yapmak istiyorsanız bu yerdeki kamp alanlarını iyice araştırabilir ve buna bağlı olarak da içinize sinen bir yere gidebilirsiniz. Doğa ile iç içe olmak size de oldukça iyi geçek bu noktada birçok kişinin severek tercih ettiği bu kamp alanı gerek ulaşım gerek konfor açısından da sizlere avantaj sağlayacaktır.

Akyaka Kamp Alanları

İlkbaharın gelmesiyle birlikte açılan kamp sezonu ile bu bölgede birçok çadır ve karavan da bulunmaya başlayacaktır. Özellikle yaz aylarında çoğu kişi bu doğa ile iç içe olan yerlere akın etmektedir. Siz de bu nedenle tatilinizi burada yapabilir ve huzurlu anlar da yaşayabilirsiniz.

Muğla’ya ait bir yer olmasının yanında denizi kucaklayan harika bir yer olarak da karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla da Akyaka kamp 2023 konusunda sizin de ilk tercihiniz bu yer olacaktır. Buranın temiz havası tertemiz denizi size tam olarak bir dinginlik hissi de yaşatacak.

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı

Deniz manzaralı bir kamp fikrine hiç kimse hayır diyemez. Denizin hafif esintisi dalgaların huzur veren sesi ve tüm bunlarım yemyeşil bir doğa ile bütünleşmesi… İşte hepsi sizi büyüleyecek. Çadırınızla ya da karavanınızla bu güzel yere giderek siz de dilediğiniz gibi keyfini çıkarabilirsiniz. Burası deniz seviyesinden yukarıda bulunan bir kamp olma özelliğini de taşımaktadır. Bu nedenle de birçok kişi buraya çok severek ve çok beğenerek gelmektedir.

Bol oksijeni ile siz de çok mutlu olacaksınız. Akyaka orman kampı son zamanların en popüler kamp alanlarından olmayı başarmış durumdadır.  Bu kamp aynı zamanda tuvalet bulundurması, duş ve soyunma odalarının yer alması açısından da birçok konforu ve kolaylığı da sağlamaktadır.  Kamp yerlerinde bulunan elektrik kablolarından siz de yararlanabilir ve böylece elektrik konuşanda sıkıntı yaşamazsınız. Ancak yanınızda gelirken mutlaka uzatma kablosu da getirmelisiniz.

Burada kamp planlamasını yapmak istiyorsanız iletişim için aşağıdaki numarasını arayabilirsiniz.

Telefon: 0551 448 70 34

Instagram: https://www.instagram.com/akyakaormankampi/

Akyaka Orman Kampı Google Harita Konumu
Cengiz’in Yeri Kamp Alanı

Cengiz’in Yeri Kamp Alanı

Akyaka’ya da oldukça yakın olması nedeniyle tercih edilen yerler arasında bulunmaktadır.  Buranın sahilinin küçük olması sizin çok hoşunuza gidecek. Küçücük sahilinin tertemiz suyunu çok seçeceksiniz. Burada kalırken çadır başına belli bir ücret ödemeniz gerekecek. Çadır başı ücretler 100 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda tuvalet, banyo, elektrik gibi imkanları da bulunduğu için konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Cengiz’in yeri kamp alanı ile siz de çok keyifli bir tatil süreci yaşayacaksınız.

Yapılan leziz gözlemeleri yöresel ürünlerini tatmadan asla dönmemelisiniz.  Sahilinde ufak bir gezintiye çıkarak deniz kokan havası ile çadırınızda keyifli bir uykuya da dalabilirsiniz. Burayla iletişim kurmak için aşağıdaki numarasından iletişim kurabilirsiniz.

Telefon: 0535 745 64 80

Cengiz’in Yeri Kamp Alanı Google Harita Konumu
Azmakbaşı

Azmakbaşı

Akbük’te yer alan bu yer bir kamp alanı olarak birçok kişiye hizmet vermektedir. Bu noktada siz de burayı severek ve beğenerek kamp amacı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kahvaltı ve yemek çeşitleri ile ne yerim diye asla düşünmeyeceksiniz. Yöresel yemekleri oldukça lezzetli yerel halk tarafından yapılmakta mini yerlerde de sizlere servis edilmektedir.

Aynı zamanda duş, tuvalet, elektrik ve internet gibi imkânları da burada çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu konuda asla sıkıntı yaşamayacaksınız. Çadırınızı ya da karavanınızı da alarak bu güzel yerde kafa dinleyebilirsiniz. Burası özellikle ilkbaharın da gelmesiyle daha çok ön plana çıkmakta birçok kişi tarafında da ziyaret edilmektedir. Muğla kamp alanlarından biri olan bu yeri siz de çok seveceksiniz. ,

Aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Tertemiz ve etkileyici havası ile siz de buraya aşık olacaksınız. Kamp severlerin ilk durağı olan bu yeri siz de çok seveceksiniz. Azmakbaşı kamp alanı birçok kişinin çok severek gittiği sevilen kamp alanlarından biri olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Telefon: 0 543 207 83 66

Instagram: https://www.instagram.com/azmakbasicamping/

Web Sitesi: https://www.azmakbasicamping.com/

Azmakbaşı Google Harita Konumu
Turnalı Boncuk Kamp Alanı

Turnalı Boncuk Kamp Alanı

Akyaka’ya giderken yolunuzun üstüne düşecek olan çok güzel yerlerden biridir. Aynı zamanda burada birçok farklı restoran da bulunmaktadır. Bu nedenle yemek konusunda hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamayacaksınız. Duş, tuvalet ve elektrik konusunda herhangi bir sıkıntı duymadan gidebilirsiniz. Denizi taşlık olan bu yer tertemiz suyu ile de birçok kişinin severek gittiği yerler arasında olmayı başarmıştır. Turnalı kamp alanına siz de hiç gitmediyseniz mutlaka bir şans vermeli ve buraya gitmelisiniz.

Kamp için çok sevilen ve uygun yerlerden biri olması nedeniyle de insanların gönlünde taht kurmayı başarmış bir yerdir. Aynı zamanda burayla iletişime aşağıdaki numarasından ulaşabilirsiniz. Buranın temiz havasına ve güzel doğasına siz de aşık olacaksınız. Birçok kişinin favorisi olmayı başarmış bu güzel yere sizler de mutlaka bir şans vermelisiniz.

Telefon: 0 544 828 71 31

Instagram: https://www.instagram.com/turnaliboncukcamping/

Turnalı Boncuk Kamp Alanı Google Harita Konumu
Karya Beach Kampı

Karya Beach Kampı

Denizi kucaklayan çok güzel bir alana sahip olması nedeniyle birçok kişinin akın ettiği ve çok beğendiği yerler arasında da bulunmaktadır. Önünde deniz arkasında orman ile sizlere harika bir tatil fırsatı sunan bu yerde siz de kesinlikle dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Karya beach kampı birçok kişinin severek gittiği yerler arasında bulunmaktadır.

Huzura kavuşturacak olan bu yer konumu itibari ile birçok kişinin de ilgisini ve dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda burada çamaşır, elektrik, duş, tuvalet gibi birçok farklı hizmetleri de bulunmaktadır. Bu nedenle asla sıkıntı yaşamayacak tam tersine bu güzel yerin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Bu yerle iletişime geçmek için aşağıdaki numarasını arayabilirsiniz. Buradan çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şebeke suyu gibi hizmetlerinin de bulunması nedeniyle bu güzel yerde çok rahat bir şekilde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.  Karya kampı ile siz de çok güzel ve eğlenceli bir tatil fikrini mutlaka düşünmelisiniz.

Telefon: 0 536 288 64 54

Karya Beach Kampı Google Harita Konumu
Akbük Eses Kampı

Akbük Eses Kampı

Denize yürüme mesafesinde olup denize yakınlığı nedeniyle de insanların favorileri arasında olmuştur. Siz de hem doğayı hem de denizi bir arada görünce huzur bulanlardansanız bu yere mutlaka bir şans vermelisiniz. Çadırınızı ya da karavanınızı alarak bu keyifli yerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Akbük kampına siz de mutlaka bir şans vermeli ve buranın keyfini çıkarmalısınız.

Tatilin hakkını vermek isteyenlerin tercih ettiği bu güzel yer ayrıca ihtiyaçlarınıza yönelik olan hizmetleri de çok kolay bir şekilde sağlamaktadır. Bu konuda da asla bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Akbük Eses Kampı sizin de favori alanlarınız arasında yer almayı başaracak. Bu yer ile iletişime aşağıdaki numarasından geçebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/akbukesescamping/

Telefon: 0 535 697 19 40

Akbük Eses Kampı Google Harita Konumu
Koza Kamp Alanı

Koza Kamp Alanı

Kamp alanı denize yürüme mesafesinde olması nedeniyle hem doğayı hem de denizi size bir arada gösterecek yerlerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca elektrik, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi birçok hizmeti bulunduğu için kamp sırasında da herhangi bir sorun ve sıkıntı da yaşamazsınız. Sizler de bu yeri çok seveceksiniz.

Duş ve tuvalet gibi alanları da bulunmaktadır. Temiz suya ulaşımının kolay olması nedeniyle birçok kişi burayı severek tercih etmektedir. Kamp alanı önerilerinden biri olarak siz de bu yere mutlaka bir şans vermelisiniz.

Aynı zamanda koza kamp alanı temiz havası nedeniyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çadırınızı ya da karavanınızı alarak bu güzel yerde tatil yapma keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de burada tüm sinirinizi ve stresinizi atacaksınız. Burayla ilgi daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki numarasından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca buradaki konumundan da direkt haritada yol haritasına bakabilirsiniz.

Telefon: 0 535 828 76 11

Instagram: https://www.instagram.com/kozacamping/

Full Moon Kamp Alanı

Full Moon Kamp Alanı

Çadır kamp seçeneğinin olmasının yanında bungalov evleri bulundurması nedeniyle de birçok kişi buraya gitmektedir. Eğer çadırda kalmak istemiyorsanız bungalow evlerine bir şans verebilir ve oralarda kalabilirsiniz. Denizden biraz konumda olmasıyla bilinen bir yerdir. Bunu dikkate alarak kamp alanı tercihi yapabilirsiniz. Full moon kamp alanını siz de çok sevecek ve buradan çok da memnun kalacaksınız. Temiz havası ve ormanın içindeki harika konumu ile oldukça dikkatinizi çekecek alanlardan biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Siz de buranın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca elektrik, duş, su gibi birçok hizmeti de çadırlarda da kalsanız bulabilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşamadan rahat bir tatil yapabileceğiniz alanlardan biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu yer ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki numarasından iletişime geçebilirsiniz.  Konumuna işse buradan linke tıklayarak çok kolay bir şekilde ulaşabilir ve harita ile bu yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefon: 0 530 167 08 48

Instagram: https://www.instagram.com/fullmooncamping/

Full Moon Kamp Alanı Google Harita Konumu
Akbükdiem Kamp Alanı

Akbükdiem Kamp Alanı

Akbükdiem, deniz kenarında bulunan çok nezih bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de buranın konforunu çok seveceksiniz. Burası karavan ile değil yalnızca çadır ile konaklamaya uygundur. Siz de bunu dikkate alarak tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda su, elektrik, duş gibi şeyleri buradan da çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Akbükdiem kamp alanı sizin de çok hoşunuza gidecek sakin alanlardan biridir.

Denize iki dakika mesafede olması nedeniyle siz de burayı çok seçeceksiniz konforlu ve güzel olan bu yeri siz de çok beğeneceksiniz. Bu konuda yapmanız gereken ilk şey kamp alanı ile iletişime geçmek olmalıdır. Siz de iletişim için aşağıdaki numarasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Akbük kamp alanları arıyorsanız siz de bu güzel yere mutlaka bir şans vermelisiniz. Buraya gittiğinizde tertemiz doğasının sizi nasıl yumuşattığını ve size ne kadar huzur verdiğini fark edeceksiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/akbukdiem/

Telefon: 0 541 872 22 35

Akbükdiem Kamp Alanı Google Harita Konumu
Lodges in Akyaka Kamp Alanı

Lodges in Akyaka Kamp Alanı

Ormanın içerisinde yer alan çok güzel bir kamp alanıdır. Ayrıca burada yaban domuzlarını da görebilirsiniz. Duşa kabin, tuvalet gibi ihtiyaca yönelik olan birçok şeye çok kolay bir şekilde de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Lodges in akyaya kamp alanına siz de mutlaka gitmeli ve denize çok yakın olan bu yerde kafanızı dinlemelisiniz.

Tertemiz havası ve sessiz bir yer olması nedeniyle de çok seveceğiniz alanlardan biri olacaktır. Siz de çadırınızı alıp ya da karavanınızla bu doğa harikası yerde dilediğiniz gibi kafanızı dinleyebilirsiniz. Bu yerin denizin yanında bulunması deniz havasının içinize kadar işlemesini sağlayacak. Bu güzel yeri çok severek ve beğenerek gezeceksiniz.

Aynı zamanda birçok imkanı sunması ihtiyaçlarınızın da kolay sağlanabilmesi açısından konfor sağlamaktadır. Eğer siz de bir kamp alanı arıyorsanız bu konuda Akyaka kamplarına mutlaka bir şans vermelisiniz. Kamp alanlarının merkezi sayılabilecek bu yerde birçok farklı kamp alanı bulunmaktadır. Çok severek ve beğenerek buranın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Zamanın asla geçmesini istemeyeceğiniz bu güzel yerlere siz de mutlaka bir şans vermelisiniz.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir