Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Giriş Ücreti 2023
 1. Anasayfa
 2. Giriş Ücretleri

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Giriş Ücreti 2023

0

Orta Anadolu’nun kalbinde bulunan Kayseri zengin kültürel mirası, doğal güzellikleri ve modern tesisleriyle tanınan bir şehirdir. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kayseri, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi cezbeder ve turistik yerleri ziyaretçilerini şaşırtmaya devam eder. Şehrin en popüler gezilecek yerlerinden biri Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi’dir. Bu eğlence parkı her yaştan insan için eğlence ve heyecan sunar.

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi geniş bir alanı kaplayan eğlence kompleksidir. Mazakaland Eğlence Merkezi şehrin kuzey doğusunda bulunmaktadır. Yerli halk ve turistler tarafından kolayca erişilebilmektedir. Farklı ilgi alanlarına ve yaş gruplarına hitap eden birçok oyun, eğlence ve diğer cazibe merkezleri sunar. Adrenalin dolu bir hız treni yolculuğu veya ailenizle rahat bir gün geçirmek istiyorsanız, Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi herkesi memnun edecek eğlenceler sunar.

Parkın imza atraksiyonu hız trenidir. Yolcuları dönüşler, kıvrımlar ve halkalarla dolu bir yüksek hızlı yolculuğa çıkarır. Bu hız treni zayıf yürekli insanlar için uygun değildir. Ancak bu zorluğu kabul edenler için daha fazla isteyecekleri heyecan verici bir deneyim sunar.

Daha sakin oyunlar tercih edenler için, Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi’nin diğer atraksiyonları arasında bir dönme dolap, atlıkarınca vb birçok alternatif bulunur. Bu oyunlar genç çocukları olan aileler veya daha rahat bir deneyim arayanlar için mükemmeldir.

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi

Oyunların yanı sıra Mazakaland Eğlence Merkezi gokart, erciyes gibi oyunlar ve diğer cazibe merkezleri de sunar. Mazakaland Eğlence Merkezi ziyaretçilerin rahat etmeleri için tüm imkanları sağlar. Parkın içinde birçok yiyecek ve içecek seçeneği sunan restoranlar ve kafeler vardır.

Mazakaland Eğlence Merkezi ziyaretçiler için güvenlik konusunda da son derece önemlidir. Park tüm eğlence araçları için düzenli bakım ve denetimler yapar. ziyaretçilerin güvenliği için gerekli tüm önlemleri alır.

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi’nde Neler Yapılabilir?

Eğlence Merkezinde keyifli vakit geçirebileceğiniz bir çok eğlence ekipmanları bulunur.

 • Paintball
 • Go-Kart
 • Hızlı Tren
 • Discovery
 • Gondol
 • Kule
 • Çarpışan Araba
 • Dönme Dolap
 • Korku Evi
 • Top Havuzu
 • Atlı Karınca
 • Trambolin

Not: Daha bir çok eğlence aletleri mevcuttur. Fakat eğlence merkezi kış sezonunda çalışmamaktadır.

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Nerede?

Mazakaland Eğlence Merkezi, Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yer almaktadır. Eğlence Merkezi şehrin kuzey doğusunda yer almaktadır. Toplu taşıma veya kişisel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Açık Adres:Cırgalan Mahallesi Sivas cad. 7. km., Kumarlı mevkii No:439, 38110 Kocasinan/Kayseri

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Google Harita Konumu

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Giriş Ücreti 2023

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi giriş ücretinden ziyade 12 yaş ve üzeri herkesin en az 50₺’lik yükleme yapması gerekmektedir.

Daha doğru ve güncel bilgi için: https://www.mazakaland.com.tr/

İletişim: 0533 967 58 38

Instagram: https://www.instagram.com/mazakalandeglencedunyasi/

Kayseri Mazakaland Eğlence Merkezi Giriş – Çıkış Saatleri

Eğlence merkezi kış sezonunda sadece paintball hizmeti sunmaktadır. Yaz sezonu hakkında şuan ayrıntılı bilgi bulunmamaktadır. Paintball hizmeti hava şartlarına bağlı olarak 13.00 – 20.30 saatleri arasında ziyaretçilere randevulu bir şekilde hizmet vermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir