Eskişehir’e En Yakın Tatil Yerleri – En İyi 7 Tatil Yeri
  1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Eskişehir’e En Yakın Tatil Yerleri – En İyi 7 Tatil Yeri

0

Eskişehir birçok yere yakın bu nedenle de Eskişehir’e yakın tatil yerleri açısından da oldukça zengindir. Sizlere yazacağımız 7 tatil yerinden dilediğinize gidebilir ve tatilin keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu açıdan da oldukça fazla seçenek arasından kendi zevkinize uygun olan yerleri tercih edebilirsiniz.

Birçok açıdan tercih edilebilir olan bu tatil yerleri birçok kişinin de favori mekânları arasında yer almaktadır. Bu edenle siz de bu yerleri severek ve beğenerek tercih edeceksiniz. Konumu gereği ile birçok yere yakın olması bu ilin birçok farklı tatil yerine gidebilmesini ve çok seçim arasından beğendiğini seçmesi açısındasın oldukça önemlidir.

Eskişehir’e En Yakın Tatil Yerleri

Yeni yerler gezmek ve yeni yerler keşfetmek tatilin mutlaka bir paçası olmalıdır. Anılarınıza bir yenisini eklemek için siz de bu önerilere mutlaka bir şans vermeli ve buna bağlı olarak da gezdiğiniz yerleri arttırmalısınız. Oldukça favori mekânları sizler için belirledik ve en iyi tatil yerlerini öneriler ile liste halinde hazırladık

Siz de bu yerler arasından tercihinizi yapabilir ve gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Çok beğenerek ve severek tercih edeceğiniz bu yere siz de mutlaka bir şans vermelisiniz. Bu açıdan da oldukça iyi bir şekilde gezecek tatilin keyfini de doyasıya çıkaracaksınız. Güzel yerleri ile Eskişehir’e yakın tatil alanları birçok kişinin akın ettiği yazlık mekânlar olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Akçakoca
  1. Akçakoca

Bu yer Karadeniz’in batısında Düzce’de yer alan oldukça tercih edilen güzel mekânlardan da biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Buranın sakin havası güzel ve temiz denizi birçok kişinin favorisi olmayı da başarmıştır. Bu saçıdan siz de bu yeri çok beğenecek ve severek tercih edeceksiniz.

Üstelik en iyi tatil yeri nerede diye soranlara cevap olmuş bu güzel yer çok bilinmedik sakin yerler arasında listenize mutlaka eklenmesi gereken yerlerden biri olarak çıkmaktadır. Bu bağlamda siz de çok severek ve beğenerek bu yerleri gezecek hatta tatilinizin bitmemesini de temenni edeceksiniz. Havası ile güneşi ile birçok kişiyi de kendine hayr5an bırakan yerler arasında bulunmaktadır.

Akçakoca Google Harita Konumu
Kerpe
  1. Kerpe

Bu güzel yer Karadeniz’in kıyısında yer alıp birçok Eskişehirlinin gittiği yazlık alanlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de siz de burayı gezerken tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Eskişehir’e yaklaşık olarak 2-3 saatlik uzaklıkta olması nedeniyle de ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bu yere siz de dilediğiniz zaman gidebilirsiniz. Sakin bir denize sahip olması nedeniyle de birçok kişi burayı tercih etmektedir.

Kandıra ilçesine bağlı bu güzel yer temiz havası ve temiz denizi ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmıştır yaz aylarının favori mekânlarından biri olmaya devam ettiği için birçok kişi de buraya akın etmektedir. Eskişehir’e yakın tatil yeri arıyorsanız siz de buraya mutlaka bir şans tanımalısınız. Sakin denizi ise birçok kişinin gitmesindeki en baş sebeplerden biri olmaktadır. Bu açıdan gönül rahatlığı ile burayı tercih edebilir tatilin de keyfini yaşayabilirsiniz.

Kerpe Google Harita Konumu
Çınarcık
  1. Çınarcık

Küçük şehirlerimizden biri olan Yalova’nın harika bir tatil alanı olan bu yer temiz havası ve harika denizi ile birçok kişiyi kendine çekmeyi başarmıştır. Çok seveceğiniz bu yere siz de mutlaka gitmeli ve burada tatilin keyfini çıkarmalısınız. Bu noktada oldukça favori alanlardan biri olmayı da başaran yerlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buranın havası tatil beldesi olarak oldukça iyi gelecektir. Sevdiklerinizle ya da bir dostunuzla buraya gelerek birkaç gün tatilin keyfini çıkarmak oldukça iyi bir fikir olabilir. Bu noktada çok severek ve beğenerek buraya geleceksiniz. Gözde mekânlarınızdan birisi olacağından da eminiz. Bu bağlamda da Eskişehir’e yakın yerlerden olması en çok cezbeden tatil alanlardan olmasının da nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de bu güzel yere mutlaka bir şans vermeli ve tatil için birkaç gününüzü burada geçirmelisiniz. Bu yere geldiğinize asla pişman olmayacak ve tatilin keyfini çıkaracaksınız. Eskişehir’e Yalnızca 2- 3 saat uzaklıkta olması ise sizin de burayı tercih etme nedenleriniz arasında yer alacaktır. Buraya çok kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çınarcık Google Harita Konumu
Ağva
  1. Ağva

Burası oldukça bilinen ve çok isim yapmış güzel tatil beldelerinden de biri olarak karşımıza çıkar bu bağlamda siz de bu yere gitmeli ve buraya mutlaka bir şans vermelisiniz. Oldukça güzel bir yer olan bu şık mekan birçok kişinin de favori mekânları arasında yer edinmeyi başarmıştır.

Bu bağlamda Eskişehir’e yakın tatil yerleri arıyorsanız burayı da listenize mutlaka eklemelisiniz. Çok severek ve beğenerek tercih edeceğiniz bu güzel tatil yeri birçok açıdan da uygun fiyatlı olması nedeniyle cebinize çok masraf çıkarmayacaktır.

Kaliteli ve güzel tatil beldeleri de biri olmasının yanında Eskişehir’e bu kadar yakın olması da tercih edilme nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ağva Google Harita Konumu
Erdek
  1. Erdek

Balıkesir ilinde olan bu yer tam bir deniz havasını içinize çekeceğiniz yazlık mekânlardan biridir. Burada tatili zirvelerde yaşayacak ve denize doyacaksınız. Tertemiz suyu ve sakin havası ile her yaz oldukça favori alanlar arasına girmeyi başarmış mekânlardandır. Bu nedenle siz de buraya mutlaka bir şans vermeli ve burayı gezmelisiniz. Asla pişman olmayacak ve burayı gezmekten siz de mutluluk duyacaksınız.

Bu açıdan da oldukça tercih edilen ve beğenilen yerler arasında olmayıp başarmış bu yere mutlaka bir şans vermelisiniz.  3 ya da 3.5 saatte varabileceğiniz bu yere oldukça ilgi göstereceksiniz.  Favori mekânlarınızdan biri olacağı konusunda biz de eminiz. Ayrıca siz de burayı çok seveceksiniz. En iyi tatil beldeleri konusunda siz de buraya mutlaka bir şans vermelisiniz.

Erdek Google Harita Konumu
Ayvalık
  1. Ayvalık

Bu güzel tatil yerini asla bilmeyen yoktur. Herkesin mutlaka gitmesi gereken tatil yerleri arsında ilk sıralarda yer alacağından eminiz. Burayı da tatil mekânı olarak tercih edebilirsiniz. Çok severek gezeceğiniz bu yer şirin ve şık ortamı bile her yıl birçok turiste de ev sahipliği yapmaktadır. Siz de bu yere bir şans vermeli ve buraya mutlaka gitmelisiniz. Oldukça güzel ve şık havası nedeniyle sizi cezbedecek alanlardan biri olacağından emin olduğumu belirtiyoruz. Birçok gezilecek yerleri olması nedeniyle de Eskişehir’e yakın tatil yerleri arasında favoriniz olacak yerlerden biri olarak da karşımıza çıkarmaktadır.

Ayvalık Google Harita Konumu
Şile
  1. Şile

Burası da Karadeniz’in kıyısında yer alan oldukça dalgalı alanlardan biridir. Burayı da tatil planlarınıza ekleyerek bir şans verebilirsiniz. Bu noktada siz de beğeneceğiniz yerler arasında olacak güzel tatil yerleri konusunda favori mekânlardan biri olarak ilk sıralara burayı ekleyebilirsiniz.

Masmavi denizi ve temizliği nedeniyle birçok kişinin gittiği yerler arasında bulunmaktadır. Kolay konaklama yeri bulabilir ve burada dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Tatil deyince bir Eskişehirlinin mutlaka aklına geldiği yerler arsında burayı da saymak oldukça mümkündür. Mis gibi havası ile Eskişehir’e yakın tatil yerleri arasında burayı da gösterebilirsiniz. Siz de yaz tatilinde buraya bir şans verebilirsiniz.

Şile Google Harita Konumu
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir