Düzce’de Konaklayabileceğiniz Bungalov Evler 2023
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Düzce’de Konaklayabileceğiniz Bungalov Evler 2023

0

Doğa ile iç içe olan Düzce’de konaklayabileceğiniz bungalov evleri oldukça meşhurdur. Düzce, Karadeniz Bölgesi’nin batısında yer alan, doğal güzellikleri ile ünlü bir ilimizdir. Bu güzellikleri keşfetmek ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenler için Düzce’de birçok seçenek mevcut. Bunlardan biri de, bungalov evleriyle ünlü bir tesis olan Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yer alan Zerobed Bungalovlar.

Zerobed Bungalovlar, doğal güzelliklerle çevrili bir alanda yer alır ve 10 adet bungalov evden oluşur. Her bungalov ev, ayrı bir alanda konumlandırılmış olup, birbirlerine yakın değildir. Bu sayede, misafirlerin özel bir tatil yapmalarına olanak sağlar.

Düzce’de Konaklama Yerleri

Düzce’de Konaklayabileceğiniz Yerler, Düzce’nin Akçakoca ilçesi, Zerobed Bungalovlar’ın bulunduğu bölge hem deniz hem de doğa turizmi için oldukça uygun bir yerdir. Tarihi Akçakoca Kalesi, Cenevizlilerin inşa ettiği Düzce’nin Gölyaka ilçesindeki Şelaleler, Samandere Şelalesi, yürüyüş parkurları, kamp alanları ve plajlar bölgenin popüler gezilecek yerlerindendir.

Sonuç olarak, Düzce’de doğal güzelliklerle çevrili bir tatil yapmak isteyenler için Zerobed Bungalovlar, modern tasarımı ve doğal güzellikleri ile mükemmel bir seçenek olabilir. Misafirler, konforlu bungalov evlerde konaklayarak doğa ile iç içe bir tatil yapabilirler. Düzce’de konaklayabileceğiniz bungalov evleri arasında şu tesisi örnek verebilirim:

Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı Bungalov Evleri
  1. Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı Bungalov Evleri

Güzeldere Köyü sınırlarında bulunan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı bungalov evleri benzersiz bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İçerisinde aradığınız tüm ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşılayan bungalov evleri ayrıca Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı’nın tüm güzelliğini sizlere sunuyor. Doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyenler günlük olarak kiralanan bungalov evlerde muhteşem bir tatil geçiriyor.

Düzce Ada Kamp
  1. Düzce Ada Kamp:

Düzce’nin Çilimli ilçesinde yer alan Düzce Ada Kamp, doğal güzelliklerle çevrili bir alanda yer alır ve kamp ve bungalov konaklama seçenekleri sunar. Bungalovlar, mutfak, banyo, yatak odası, oturma alanı ve teras gibi olanaklar sunar.

  1. Darıyeri Bungalov Evleri:

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yer alan Darıyeri Bungalov Evleri, orman manzaralı bir alanda yer alır ve doğayla iç içe bir tatil için ideal bir seçenektir. Bungalovlar, mutfak, banyo, yatak odası, oturma alanı ve teras gibi olanaklar sunar.

Düzce Bungalov Otel
  1. Düzce Bungalov Otel:

Manzarası ile ünlü olan Düzce bungalov otel tasarımı oldukça modern ve şık bir şekilde yapılmıştır. Konforlu bir tatil geçirmenizi sağlamak için evlerde banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası ve teras bulunur. Tüm bungalov otelde, klima, mini buzdolabı, çay-kahve makinesi, uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi gibi temel olanaklar sunar.

Gölorman Köyü Bungalov Ev
  1. Gölorman Köyü Bungalov Ev:

Özellikle köy havası almak için yapılan Gölorman köyü bungalov ev, doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler için oldukça uygun bir konumda yer alır. Hem orman hem de deniz manzaralı olan bungalovlar, misafirlerin huzurlu bir tatil yapmalarını sağlar. Ayrıca, tesisin bahçesinde bulunan hamaklar ve salıncaklar, misafirlerin doğanın keyfini çıkarabilecekleri bir ortam sunar.

Kamp Alanları
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir