Tuzla Marina Aquapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Tuzla Marina Aquapark Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

0

Tuzla Marina Aquapark isimli park, denizin yanında ve kıyısında yer almaktadır. 15.000 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan su parkı içerisinde 17 farklı su kaydırağı yer almaktadır. Su parkı içerisinde dalga havuzu da yer almaktadır. Bu parklara ek olarak; sprey park ve özel tasarıma ait olan çocuklar için oluşturulmakta olan eğlence bölümleri de bulunmaktadır. Diğer su parklarından Tuzla Marina Aquapark isimli parkları ayıran özellik ise bu parkın aile yeri olarak ön plana çıkmasından kaynaklanmaktadır. Park içerisinde damsız bir şekilde içeri ve havuza girmek mümkün değildir.

Park içerisinde yer almakta olan Looping Rocket isimli su kaydırağı, adrenalin tutkunları adına özel tasarlanmakta olan su kayakları arasında bulunmaktadır. Bu kayak ile 7 saniye içerisinde suya ulaşmak mümkün olmaktadır. Hızlı bir şekilde havuza ulaşmanın vermiş olduğu büyük bir heyecan ve adrenalin ile beraber, yetişkinleri tatmin edebilmektedir.

En Büyük Dalga Havuzu

Dalga havuzları günümüzde eğlencenin ve adrenalinin en gözde araçlarından birisi olarak bilinmektedir. Eğlenceli dalga havuzunun büyük olması ile beraber de büyük bir öneme sahip olmaktadır. İstanbul’un en büyük dalga havuzu olması ve ziyaretçilerin tatmin edici bir potansiyeli görmesi parkı daha çok ziyaret edilebilir bir duruma getirmektedir. Bu tür hizmetlere ek olarak park içerisinde ayrıca; Fast Trip, diving, ringo ya da sonar gibi su sporlarını denemek de mümkün olabilmektedir.

Tuzla Marina Aquapark Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri

Tuzla Marina Aquapark Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri 2023

Tuzla Marina Aquapark isimli parka girmek için iki farklı tarife bulunmaktadır. Hafta içi fiyatlarıyla hafta sonu fiyatları arasında bir takım farklılıklar bulunmaktadır. Hafta içi parka gitmek isteyen yetişkin bireyler 165 Türk Lirası, hafta sonları ise 185 Türk Lirası ödeme yapmaları gerekmektedir. 4 ile 12 yaş arasında olan çocuklar ise 145 Türk Lirası ödeme sağlayarak parka giriş yapabilmektedir.

Tuzla Marina Aquapark Ziyaret Saatleri Nelerdir?

Tuzla Marina Aquapark Ziyaret saatleri: 10:00 – 19:00

Aquapark Waterland Nerede?

Adres: Cami, İstanbul TR, Balıkçılar Sk. no:20/1, 34940 – Tuzla / İstanbul

Tuzla Marina Aquapark Google Harita Konumu
Aquapark Waterland İletişim Bilgileri

Aquapark Waterland İletişim Bilgileri

Web Sitesi: khttps://marinaaquapark.com/iletisim/

Telefon: 0532 100 40 38

Aquapark Waterland Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Tuzla isimli ilçesinde yer alan Cami mahallesinde bulunan parka özel araç ile ulaşmak için sahil yolu caddesi üzerinden Viaport eğlence merkezine ulaşabilmeleri mümkün olabilmektedir. Parka toplu ulaşım ile gitmek isteyenler ise önce Tuzla’ya bu bölgeden de parka giden minibüsler ile parka gidebilmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir