En İyi Su Geçirmez Bot Önerileri Ve Tavsiyeleri
 1. Anasayfa
 2. Eğlence

En İyi Su Geçirmez Bot Önerileri Ve Tavsiyeleri

0

Kışın kullanılabilecek olan yağmurlu ve karlı günlerde kadın, erkek ve çocuklar için tercih edilen su geçirmez bot markaları öne çıkmaktadır. Bu anlamda en önemli 10 ila 15 marka, öne çıkan detaylar arasında yerini almaktadır. En kaliteli ürünler ile hem soğuğu hem de ıslaklığı geçirmeyen botlar ile sizler de kışın soğuklarından korunabilirsiniz.

En İyi Su Geçirmez Erkek Botları

Waterproof olarak geçen ve su geçirmez olarak nitelendirilen bu botlar özel kumaşlardan üretilmekte, dikişleri daha farklı şekilde yapılmakta ve kalınlıkları mevsimlik, yazlık ayakkabılara göre daha farklı olmaktadır. Bu nedenle pek çok başarılı markanın da bu anlamda ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler suyu dışarıda tutarak hem ayakların ıslanmasının hem de terlemesinin önüne geçebilmektedir.

Greyder
 1. Greyder

Greyder, su geçirmez erkek bot çizme için en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu kapsamda hem sağlam hem de su geçirmez özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Greyder markasına ait tabanı ile hem yumuşak bir yürüyüş imkânı sunarken hem de deri özelliği ile asla su almaz ve dayanıklı özellikleri ile bilinmektedir.

Greyder 00170 Fılet Su Gecırmez Bot
Merrel
 1. Merrel

Merrel hem yetişkinler hem de çocuklar için ürettiği bot modelleri ile ön plana çıkan bir markadır. Bu anlamda su geçirmez özelliği, kar ve yağmur sularından etkilenmeyen yapısı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Konforlu kullanımı ile de ön plana çıkmaktadır. Geniş kalıplı olması ile de ayaklar içerisinde hem rahat etmekte hem de su geçirmez bot çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alması ve ayakları terletmemesi ile gün içerisinde çalışan ve okula giden kişiler tarafından da güvenle kullanılmaktadır.

Merrell Wildwood Sneaker Su Geçirmez Erkek Yarım Bot
The North Face
 1. The North Face

Özellikle kış da olsa sporunu aksatmayan kişiler tarafından tercih edilen ve tüm dünyada ünlü hale gelmiş olan The North Face botlar, tam donanımlı özellikleri ile bilinmektedir. bu anlamda hem sıcak tutması hem de su geçirmemesi botları en çekici ve tercih edilebilir kılan özellikleri arasında yer almaktadır. Sportif tasarımı ile hem günlük hayatta hem spor esnasında hem de uzun ve zorlu kış koşullarına uyum sağlayabilen bu botlar ile sizler de sportif bir kış geçirme imkânına sahip olabilirsiniz.

The North Face W Storm Strike III WP Kahve Erkek Outdoor Bot
Caterpillar
 1. Caterpillar

Caterpillar kısaca Cat botlar, kadın, erkek, çocuk her yaştan alıcısı bulunan modellerdir. Özellikle hardal sarısı olan modelini en az bir kez giymişsinizdir. Kaliteli ve su geçirmeyen özelliği ile bu botlar da her zaman ön plana çıkmaktadır. En sağlam botlar arasında da yerini almaktadır. Bu anlamda fiyat ve performans açısından da oldukça başarılı olan bu ürün ile kışlık bot erkek su geçirmez ucuz fiyatlı ürünler arayanlar ve kaliteyi de elden bırakmayanlar için doğru bir tercih olacaktır.

Ürünü kullananların yorumlarına bakıldığında da ömürlük kullanılmanın bile yerinde olabileceğinden bahsedilmektedir. Bu anlamda hem yağmur hem de kar suyunda su geçirmez özelliği ve kaliteli duruşu ile bu model sıklıkla tercih edilmektedir.

Caterpillar Black Leather Erkek Bot
Lumberjack
 1. Lumberjack

Lumberjack, bot dendiği zaman herkesin bildiği özellikleri ile ön plana çıkan bir bottur. Hem görünüş hem de sağladığı özellikler göz önüne alındığında pek çok kişi tarafından da tercih edilmekte ve sevilerek kullanılmaktadır. Su geçirmek özelliği ile de hem günlük kullanım hem de uzun yürüyüşler, dağ tatilleri için uygu özellikler göstermektedir.

Tüm bu donanımsal özelliklerinin yanında spor ayakkabısına benzeyen tasarımları ile de yapılan tüm kombinlere ayak uydurabilen bu su geçirmez bot tavsiyesi erkekler ve kadınları tarafından tabiri caiz ise kapış kapış satılmaktadır. Bu anlamda kalın olan tabanları, yumuşak ve sağlam iç astarları ile her türlü alan için tercih edilebilecek yapıdadırlar.

Lumberjack Su Geçirmez Outdoor Bot Erkek
Timberland
 1. Timberland

Özellikle zorlu kış şartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmiş olan bu modeller ile sizler de hem şıklığı hem de rahatlığı tek bir botta yakalayabilirsiniz. Timberland, sağlam ve Su geçirmez bot tavsiyesi dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer almaktadır. Kendine has yapısı ve özellikleri ile ikonik hale gelmiş olan bu bot, her daim kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Dış yapısının dayanıklı olması ve iç tabanının yumuşak ve ayaklara uyum sağlayan yapıda olması da bu botların tercih sebepleri arasında gelmektedir.

Tam olarak fiyat performans ürünü olarak görülebilecek olan bu marka ile uzun süreli kullanımlar sağlanabilir ve kalitenin keyfi çıkarılabilir.

Timberland Erkek Tree Vault Su Geçirmez Kahverengi 6 Inch Bot
Harley Davidson
 1. Harley Davidson

Hem erkek hem de kadınlar için uygun modelleri bulunan ve ülkemizde de fazlaca kullanılan Harley Davidson botlar da kar suyu geçirmeyen bot kategorisinde en başlarda yer almaktadır. Genel anlamda hem dış kaplamasının deri olması hem de şık tasarımı ile kaba görünüşten uzak olması ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Plakaları çelik olduğu için tasarımı da bir o kadar şık görünmektedir.

Erkekler için genellikle Arles boy modeli tercih edilmektedir. Bu model daha uzun bilekli tasarımı ile bilekleri de korumakta ve tabanının kalın olması ile de su geçirmez özellikler gösterecektir. Bu botların tek dezavantajı fazlaca ağır olabildikleri için yürümede bazen yorgunluk ortaya çıkarabilmesidir.

Harley Davidson Deri Siyah Erkek Bot
Columbia
 1. Columbia

Hem ayağı sıcak tutması hem de terleme yapmaması ile bilinen Columbia botlar, hem yağmur hem de kar suyu için başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Yağmur ve kar için farklı modelleri bulunmaktadır. Bu anlamda kullanıcılar da modelden her zaman memnun kalmaktadırlar. Günlük kullanım için de uygun özellikler gösteren bu botlar ile sizler de kalitenin farkını yaşayabilirsiniz. Fiyatı bir miktar yüksek olsa da özellikle ülkemizde su geçirmez ayakkabı tavsiye konusunda öne çıkan modellerden olduğu kesindir.

Columbia Trailstorm Erkek Siyah Outdoor Bot
Scooter
 1. Scooter

Scooter daha çok kadınlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu kapsamda daha çok çizme görünümleri ile ön plana çıkan bu modeller hem su geçirmez hem de ayağı tamamen soğuktan koruyan özelliklere sahiptir.

Genel olarak su geçirmez bot tavsiyesi kadın alanlarında ön plana çıkan Scooter içerisindeki çoraplık ile de giyildiğinde ayağa sağladığı ekstra sıcaklık ile bilinmektedir. Bunun yanında botun içerisinde kürklü astar da bulunduğundan sıfırın altında bile güvenle kullanılabilmektedir. Bu anlamda hem yağmur hem de kar suyunu almadığı ve ayakları ıslatmadığı da söylenebilir.

Bunun yanında erkekler için üretilen modeller de daha çok kısa bilekli olduğundan şık görünümü ile ön plana çıkmaktadır.

Scooter Su Geçirmez Deri Siyah Erkek Outdoor Bot
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir