En İyi Kamp Sandalyeleri Önerileri & Tavsiyeleri 2023
  1. Anasayfa
  2. Eğlence

En İyi Kamp Sandalyeleri Önerileri & Tavsiyeleri 2023

0

Siz de gezmeyi ve kamp yapmayı seviyorsanız en iyi kamp sandalyelerini öğrenip bunlardan en içinize sineni arabanızın arkasına atmak olmalıdır. Doğanın güzelliği ile karşı karşıya kaldığınızda siz de sandalyenizi alıp şöyle bir keyif yapmak istemez misiniz? Bunu kim istemez ki!

Kamp Sandalyeleri Önerileri & Tavsiyeleri

En iyi en kaliteli ürünleri sizler için derledik ve sizlerin beğenisine sunduk. Siz de bu ürünler içerisinden kendiniz için uygun bütçeli olanı ve konforlu olduğunu düşündüğünüz ürünü seçebilirsiniz. Tatilleri, kampları, gezileri bu ürünlerle doyasıya doruklarda keyfini çıkararak yaşayacaksınız.

Funky Chaırs V2 Kamp Sandalyesi
  • Funky Chaırs V2 Kamp Sandalyesi

Bu ürün 125 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Bu bakımdan standart kilolara sahip bir insanı kolay bir şekilde taşır ve işlevsel bir şekilde de iş görür.  Bu ürünlerin farklı modelleri ve renkleri bulunmaktadır. Siz de kendi istediğiniz modele uygun bir sandalye alabilirsiniz. Ayrıca ürünün katlanma özelliği de tıpkı klasik kamp sandalyesinde olduğu gibi gayet pratik ve kolaydır. Ürünün fiyatı ise 500 – 600 TL civarındadır. Funky Chaırs sandalye ile siz de konforlu anlar yaşayabilirsiniz.

Hepsiburada’da Fiyatını Gör
North Pacific Katlanır Kamp Sandalyesi
  • North Pacific Katlanır Kamp Sandalyesi

Ürün oldukça konforlu olmasının yanında 110 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Burada ideal kilolu bir insanı kolayca taşıyabilmesi anlamına gelmektedir. Kolay katlanabilen bu sandalye her yere kolayca sığar ve yer kaplamaz böylece siz de ürünü kolayca muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca ürünü birçok e ticaret sitesinden bulabilir adresinize sipariş verebilirsiniz. Bu ürünün fiyatları ise modeline göre değişip geniş fiyat skalası bulunmaktadır. North Pacific Katlanır sandalye 300 – 1200 TL aralığında fiyatlarla farklı modelleri olan ürünlerdendir.

Hepsiburada’da Fiyatını Gör

 

Praseat Kamp Sandalyesi
  • Praseat Kamp Sandalyesi

Ürünün 110 kilo taşıma kapasitesi bulunmaktadır. İdeal bir taşıma kapasitesidir. Ürünün modellerine göre değişim göstermekle beraber yaklaşık olarak 450 ve 500 fiyat aralığında ürünleri bulunmaktadır. Kamp ve gezi için ideal olan bu ürünü çok kolay bir şekilde katlayabilirsiniz. Bu açıdan da birçok kolaylıklar sunmaktadır. Praseat Kamp Sandalyesi için e ticaret sitelerine göz atabilirsiniz. Ürünün çoğu zaman kendine ait bir çantası olduğu için kullanım esnasında sizlere pratiklik sağlayabilir.

Hepsiburada’da Fiyatını Gör
Nurgaz Campout Katlanır Lüx Sandalye
  • Nurgaz Campout Katlanır Lüx Sandalye

120 kilo taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün kamp alanlarının favori ürünlerindendir. Oldukça konforlu olan bu ürünü katlayabilir ve kolayca açabilirsiniz. Klasik kamp sandalyelerine oranla daha dayanıklı ve daha farklı bir tasarıma sahip olup fiyatı ise 1000 – 1100 arasında değişim göstermektedir. Nurgaz Campout Katlanır Lüx Sandalye sizin de işinizi fazlasıyla görecek lüks ve konforlu bir seçim olabilir. Siz de bu ürünleri kamp ve gezi sürecinizde çok severek kullanacaksınız. Yanınızdan dahi ayırmak istemeyeceğiniz bu ürün oldukça konforludur.

Trendyol’da Fiyatını Gör
Graywolf Katlanır Kamp Sandalyesi
  • Graywolf Katlanır Kamp Sandalyesi

Oldukça yüksek taşıma kapasitesi olan bu ürün çok dayanıklı kamp sandalyelerinden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. 160 kg taşıma kapasitesi ürünün oldukça kaliteli olduğunu bizlere anlatmaktadır. Bu ürünün de birçok farklı model ve desenini bulabilir kendi zevkinize hitap edeni seçebilirsiniz. Ayrıca ürünün fiyatı da 500 – 600 TL arasında değişim göstermektedir. Kamp deyince Graywolf Katlanır Kamp Sandalyeleri vazgeçilmez favori ürünlerden biri olarak da karşımıza çıkar.

Trendyol’da Fiyatını Gör

 

Funky Chairs Lazy 3 Pozisyonlu Yatabilen Kamp Sandalyesi
  • Funky Chairs Lazy 3 Pozisyonlu Yatabilen Kamp Sandalyesi

Bu ürün 100 kilo taşıma kapasitesine sahip olup ideal kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca ürün çok konforlu olup 3 ayrı pozisyonu olduğu için de oldukça işlevseldir. Yatma gibi birçok pozisyonu kendinize göre ayarlayarak kampın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca ürünün kenarından küçük ceplerin bulunması fazladan eşyalarınızı koymanız açısından da oldukça işlevseldir. Ürün birçok açıdan kullanım konforu sunmaktadır. Bu noktada siz de ürünü çok severek ve beğenerek tercih edeceksiniz. Yatılı kamp alanların bir numaralı ürünü olarak da bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Trendyol’da Fiyatını Gör
Summit Ultra Hafif Sandalye Assorted
  • Summit Ultra Hafif Sandalye Assorted

Ürün 100 kilo taşımasına sahiptir. Oldukça hafif olması taşıma konusunda sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu açıdan oldukça konfor vaat eden bir üründür. Ürünün fiyatı ise 1100 – 1200 TL aralığında değişim göstermektedir. Summit Ultra Hafif Sandalye Assorted sandalyelerini siz de çok severek ve beğenerek kullanacaksınız. Ürünün hafif olması kolay katlanması gibi portatif özellikleri çok eşyası olanlar ve kalabalıktan hoşlanmayanlar için harika bir seçim olabilir. Bu noktada siz de bu ürüne bir şans verirseniz asla pişman olmazsınız.

SporCity’de Fiyatını Gör
Freecamp Patch Katlanır Sandalye
  • Freecamp Patch Katlanır Sandalye

Bu sandalye 130 kilo taşıma kapasitesine sahip olup klasik kamp sandalyelerinde olduğu gibi taşınır konumdadır. Siz de bu ürünü çok severek kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin kolay katlanması gibi özelliklerinin bulunması da kamp alanlarında işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Freecamp Patch Katlanır Sandalye ile siz de tatilin ve kampların keyfini doyasıya çıkarın. Bu ürünlerin fiyatları ise 1700 – 1800 TL civarında olmaktadır. Ürün oldukça kaliteli olup kaliteden asla vazgeçmem diyenlerin de ilk tercihi olacak klasik ürünlerdendir.

Trendyol’da Fiyatını Gör
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir