Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023

0

Fethiye’de gezilecek yerler arasında ön planda gelmekte olan Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023 yılı için oldukça merak edilmektedir. Genel olarak hem kültürel hem de tarihsel yerleri ziyaret etmek isteyen bireyler tarafından fazlaca talep görmektedir. Yanıklar Çayı’nın yanında yer almakta olan bu doğa park ve kamp alanı, asırlık ağaçlar ile çevrelenmiş durumdadır.

Yeşil vadi Kamp Alanında Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023
Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023

Fethiye Yeşil Vadi Doğa Park ve Kamp Alanı; birçok güzel özelliği ile ön plana çıkmayı başarmaktadır. Kamp alanı içerisinde zaman geçirmek isteyen bireyleri mutlu edecek bir çok aktivitenin yapıldığı alanda birbirinden güzel çözümlere erişmek mümkün olmaktadır.

Kamp Olanakları

Yeşil Vadi Kamp Alanına her sene binlerce insan gelmektedir. Gelen bu bireyler genel olarak uzun süre kamp yapmakta ve zaman geçirmektedir. Bundan dolayı da Fethiye bölgesinde kamp yapmak isteyen bireylerin tercih edebileceği en iyi mekanların başında burası gelmektedir.

Dilerseniz kendi kamp çadırınız ile dilerseniz de burada yer almakta olan çadır kiralama hizmetleri ile kamp yapmanız mümkün olabilmektedir. Doğa ile iç içe kamp yapmak adına vazgeçilmez bir yer olan Yeşil Vadi Doğa Park içerisinde siz de harika deneyimler yaşayabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşü

Yeşil Vadi Kamp Alanını çevrelemekte olan asırlık ağaçlar, bütün çevreyi sarmakta ve bir noktada yapılması muhtemel olan en iyi etkinliklerden birisi de doğa yürüyüşü olarak karşımıza gelmektedir. Buraya geldiğinizde yürüyüş ayakkabılarınızı giyerek, kısa yürüyüşler yapabilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Ayrıca doğa yürüyüşü sırasında canlı türlerini ve ağaç çeşitlerini de yakından inceleme fırsatı bulmuş olacaksınız. Park içerisinde doğallığı gerçek anlamda hissetmeniz mümkün olabilmektedir.

Doğa Yürüyüşü Rotası: Serindere Kanyonu hakkında bilgi almak için tıklayın!

Yüzme

Mekanda yer almakta olan çay içerisinde yüzmek, sizlere inanılmaz bir deneyim yaşatmaya yetecektir. Çayın serin sularına kendinizi bırakarak yüzebilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Genel olarak yaz aylarında görülen yüksek sıcaklardan kaçmak isteyen bireyler tarafından tercih edilen bu aktivite mutlaka yaşanması gereken aktiviteler arasında yer almaktadır.

Ziyaret ve Kamp Alanı Konaklama Ücretleri 2023

Ziyaret Saatleri

Fethiye Yeşil Vadi ve Kamp Alanları için herhangi bir giriş saati bulunmamaktadır. Genel olarak bölgenin oldukça güzel bir doğaya sahip olması, giriş ve çıkışlarda herhangi bir kontrolü beraberinde getirmemektedir.

Kamp Alanı Konaklama Ücretleri

Park içerisinde ödeme yapmanız gereken unsurlar arasında; çadır kiralama hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri gibi hizmetler olacaktır. Parka giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Datça Aktur Camping Fiyatları 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Ulaşım

Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023
Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023

Açık Adres: Yanıklar, Pk: 48300 – Fethiye / Muğla

Telefon Numarası: 0541 230 57 15

Yeşil Vadi Doğa Park ve Kamp Alanı Nerede?

Yeşil Vadi Doğa Park ve Kamp Alanı, Fethiye merkezinden ortalama olarak 20 kilometre uzaklıkta yer almakta olan Yanıklar çayı içerisinde yer almaktadır.

En Büyük 5 Kamp Çadırı Önerisi 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yeşil Vadi Doğa Park ve Kamp Alanına Nasıl Gidilir?

Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023
Yeşil Vadi Kamp Alanı Fiyatları 2023

Yanıklar Köyü içerisinde yer alan bu mekana gidebilmek için Fethiye’den Yanıklar Köyü istikametine doğru yola çıkmanız gerekmektedir. Köye ulaştığınızda çıkışı göstermekte olan tabelanın sağ tarafından içeri doğru dönerek 9 kilometre kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Çaya ulaştığınızda ise sizi beklemekte olan tesisin otoparkına aracınızı park ederek, mekanın keyfini çıkartabilirsiniz. Özel aracı olmayan bireyler için mekana gelen herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır.

İncekum Orman Kampı fiyatları 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir