Sopeli Doğal Yaşam Köyü Ziyaret Saatleri ve Kahvaltı Fiyatları 2023
  1. Ana Sayfa
  2. Kahvaltı

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Ziyaret Saatleri ve Kahvaltı Fiyatları 2023

0

Sopeli Doğal Yaşam Köyü, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yer almaktadır. Oldukça berrak suların ve yeşilin her tonunun yer aldığı bir doğaya sahip olan yaşam köyü, huzuru arayan misafirler için bulunamayacak bir mekan sunmaktadır. Şehrin yoğunluğu ve stresinin atılabildiği bu yaşam köyünde her türlü etkinliği yapmak mümkün olabilmektedir.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü bünyesinde birçok farklı ağaç çeşidi, farklı farklı canlı türleri ile beraber bölgede geçirilen her anın tadına doymak doğanın güzel görüntüsü ile mümkün oluyor. Doğal yaşam denince akla gelen her türlü aktivitenin gerçekleşmiş olduğu bu yaşam köyüne gelerek sizlerde kaliteli ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?

Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?

Yemek ve Kahvaltı

Sopeli Doğal Yaşam Köyünde yapabileceğiniz en iyi aktivitelerden birisi de geleneksel ve modern lezzetlerin sunulmuş olduğu bir restoranın yaşam köyünde yer almasıdır. Birbirinden farklı 2 adet restoranın yer aldığı bu yaşam köyünde damak zevkinize göre birçok farklı ürünü bulmanız mümkün olabilmektedir. Yaşam köyünde dilediğiniz yemekleri yiyebilir, kahvaltı tabağı ya da serpme kahvaltı ile de ailecek eğlenceli ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Yöresel ve Doğal Alışveriş

Sevdikleriniz ile beraber oldukça güzel zamanlar geçirebileceğiniz bu yaşam köyünde yer almanız size büyük bir huzur verecektir. Bu köye gidip dönerken sevdiklerinize hediyelik eşyalar ve türevi birçok ürün satın alabilirsiniz. Yaşam köyü içerisinde yöresel lezzetler ve türevi birçok doğal ürünün satışı bulunmaktadır.

Ziyaret Saatleri ve Kahvaltı Fiyatları 2023

Düğün ve Davet Organizasyonları

Sopeli Doğal Yaşam Köyü doğayı ve oldukça huzurlu bir ortamı misafirlerine sunmaktadır. Misafirler doğal bir ortamda ve huzurun olduğu bu köy içerisinde bir takım organizasyonlar yapabilmektedir. Özel günlerde ve davetlerinizde köy içerisinde yer almakta olan Antikbahçe Düğün & Davet Alanı sayesinde gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Alanda kır düğünü yapmanız mümkün olabilmektedir.

Ziyaret Saatleri ve Kahvaltı Fiyatları 2023

Sopeli Doğal Yaşam Köyünü ziyaret etmek isteyen misafirler sabah 08:30 ile akşam saat 22:00 arasında köyü ziyaret edebilirler.

Kahvaltı Fiyatı

Sopeli Doğal Yaşam Köyünü ziyaret etmek isteyen bireyler serpme kahvaltı ve açık büfe kahvaltılarını kişi başı 240 Türk Lirası’na yapabilmektedir. Kahvaltı ile ilgili detaylı bilgi vermek gerekirse; mekanda kahvaltı ile ilgili olarak serpme kahvaltı oldukça zengin ve bol çeşitlere sahip olarak verilmektedir. Mekana özgü menüye ciğer eklemek de mümkün olabilmektedir. Kahvaltı 14:00’a kadar devam etmektedir. Bu saatten sonra ise kahvaltı yerine yemek servisi başlamaktadır.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Ulaşım

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Ulaşım

Instagram: https://www.instagram.com/sopelidogalyasamkoyu/?hl=tr

Telefon: 0532 065 52 39

Adres: Mahmudiye Mh Dereiçi Mevkii No 61, Pk: 54600 – Sapanca / Sakarya

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Nerede?

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Mahmudiye Mahallesi üzerinde yer almaktadır. Yaşam köyü Dereiçi Mevkii’nde yer almaktadır.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Google Harita Konumu
Sopeli Doğal Yaşam Köyü Kahvaltı ve Yeme İçme Yerleri

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Kahvaltı ve Yeme İçme Yerleri

  • Ormangülü Restaurant,
  • Değirmen Restaurant,
  • Siyahkuğu Steakhouse Restaurant,
  • Göl Çiçeği Cafe,

Sopeli’de Bungalov Tatili Fırsatı Da Bulunmaktadır!

Sopeli Doğal Yaşam Köyü içerisinde bungalov tarzı evler günümüzde yapım aşamasında olsa da, ilerleyen zamanlarda konaklama imkanları da oluşmuş olacaktır. Sakin ve huzurlu bir doğa içerisinde birkaç günlük konaklama yapmak mümkün olurken, burada konaklamak yerine çevrede olan bungalov evleri de tercih edebilirsiniz. Sakarya Sapanca gezi rotanıza bu mekanı da ekleyerek, güzel bir geziyi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Gezginlere Bu Yeri Önerir Misiniz?