Dikili Kamp Alanları 2023 – 15 Yer Önerisi
 1. Anasayfa
 2. Kamp Alanları

Dikili Kamp Alanları 2023 – 15 Yer Önerisi

0

İzmir’de bulunan Dikili kamp alanlarına siz de mutlaka bir şans vermeli ve buranın da keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tertemiz havası ve çok güzel doğası ile dinginleşecek ve kendinizi bulacaksınız. Birçok kişinin severek tercih ettiği bu güzel yerlerden birine siz de giderek kamp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda aşağıda yer alan önerileri inceleyerek sizin için uygun olan yerlere gidebilirsiniz.

Dikili Kamp Alanları

Birçoğu kolay ulaşım sağlayabileceğiniz yerler arasında bulunmaktadır bu noktada siz de hiç sıkıntı yaşamadan keyifle bu güzel yerlerde tatilinizi geçirebilirsiniz. Çadır ya da karavanla gelerek konaklama ve tatil fırsatını asla kaçırmamalısınız. Siz de İzmir kamp alanlarına mutlaka bir şans vermelisiniz.

Hayıtlı Koyu
 1. Hayıtlı Koyu

Şehir merkezinden yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta olan bu kap alanı denizi kucaklayan tertemiz sahiliyle bayılacağınız yerlerden de biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda burada kum olan denizinde dilediğiniz gibi keyfini de çıkarabilirsiniz. Hayıtlı koyu kamp alanı sizin de çok hoşunuza gidecek ve buranın keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Buraya aracınız ile de giriş yapabilirsiniz. Bu kamp herhangi bir ücret almadığı için ücretsiz bir şekilde de giriş yapabilirsiniz. Konumu sahil kenarında olması nedeniyle birçok kişi burayı çok severek tercih etmektedir. Tuvalet ve banyo gibi ihtiyaçlarınızı bu kamp alanında sağlamanız mümkün değildir. Bunu dikkate alarak gelmelisiniz.

 • Denizköy, 35980 Dikili/İzmir
Hayıtlı Koyu Google Harita Konumu
Pissa Koyu
 1. Pissa Koyu

Burası özellikle plajı ile popülerlik kazanmış plajı konusunda oldukça iddialı bir yerdir. Tertemiz denizi gelenleri kendine aşık etmektedir. Siz de burayı çok severek tatil yapacaksınız. Ancak buraya giriş için belli bir ücret talep edilmektedir. Bunu dikkate alarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Huzuru bulacağınız bu yerin havası, dalga sesi her biri büyüleyecek. Pissa koyu kamp alanına çadırınızla giderek sakin bir tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Doğa ile iç içe olmak bedeninize de ruhunuza da çok iyi gelecek. Bu nedenle siz de çok severek buraları ziyaret edeceksiniz.

Ancak bu yerlerde tuvalet ve duş gibi yerleri bulunmaktadır. Bunlar da ayrı bir ücrete tabii olmaktadır. Yiyecek ve içecek konusunda siz de buradaki işletmelerden faydalanabilirsiniz. Burada bulunan ücretsiz kamp yerlerinden de faydalanabilirsiniz.

Pissa Koyu Google Harita Konumu
Nebiler Kamp Alanı
 1. Nebiler Kamp Alanı

Nebiler köyünde yer alan bu kamp alanı şelalesi ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmıştır. Merkeze yakın yerlerden bir yer olduğu için ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.  Ayrıca su ve tuvalet gibi imkanlarının bulunmasından dolayı da insanlar çok fazla burayı tercih etmektedir.

Araçlarınızın parkı için belli bir ücret ödemeniz gerekebilir. Şelalenin sesi ve tertemiz havasından oldukça fazla etkileneceksiniz.  Nebiler kamp alanı sizin için de çok iyi bir tercih olabilir. Aynı zamanda bu yerde birçok mağara da bulunmaktadır. Bu mağaraları da ziyaret edebilirsiniz. İletişim için aşağıdaki numaralı telefon hattına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nebiler Kamp Alanı Google Harita Konumu
Atatürk Botanik Bahçesi
 1. Atatürk Botanik Bahçesi

Tatilde birçok farklı bitki arasında huzuru yakalamak istiyorsanız bu tercih sizin için oldukça iyi olacaktır. Tertemiz havası ve yemyeşil doğası gelenleri kendine âşık etmeyi başarmıştır. Çadırınızla ya da karavanınızla bu yere gelerek siz de doğa ile iç içe keyifli anları bir arada yaşayabilirsiniz. Burada bilimsel çalışmaların yapıldığı bir bitki müzesi de yer almaktadır.

Aynı zamanda tuvalet, duş wifi yürüyüş parkuru gibi birçok avantajı da bulunması nedeniyle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Belli bir otopark ücreti dedikten sonra siz de burada keyifle kalabilirsiniz. Atatürk botanik bahçe kamp alanını siz de çok beğeneceksiniz.

 • Kavacık Subayevleri, Fatih Cd. 20/1, 06120 Keçiören/Ankara
Atatürk Botanik Bahçesi Google Harita Konumu
Killik Koyu Kamp Alanı
 1. Killik Koyu Kamp Alanı

Burası doğası ve temiz havası ile herkesi kendine âşık etmeyi başarmış yerlerden biri olarak çıkmaktadır siz de tatil planınızı burada yapabilir ve doyasıya buranın keyfini çıkarabilirsiniz.  Berrak suyu ve beyaz kumları birçok insanın ilgisini çekmektedir.

Dalgasız deniz olması nedeniyle özellikle çocuklu ailelerin de güvenli bir şekilde tercih edeceği yerlerden biri olarak sayabilirsiniz. Killik koyu kamp alanı için siz de detaylı bilgiyi iletişim numarasında alabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel yere ulaşım da oldukça kolay ve sorunsuzdur. Siz de ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacak buranın keyfini dilediğiniz gibi çıkaracaksınız.

Killik Koyu Kamp Alanı Google Harita Konumu
Zindancık Koyu Kamp Alanı
 1. Zindancık Koyu Kamp Alanı

Kamp ve tatil için çok sevilerek tercih edilecek alanlardan biridir. Keşfedilmemiş bir cennet olarak adlandırmamız burası için asla yanlış olmayacaktır. Berrak denizi ve tertemiz havası ile çok güzel bir ortam sunmaktadır. Dikili’nin ilçe merkezinin yaklaşık olarak 7 km güneyinde yer almaktadır. Tabelaları takip ederek siz de çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu kampa giriş için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ancak bu kampta wc, duş gibi hizmetler yer almamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi de buraya gelmeden önce almanız gerekmektedir. İyi bir stok yaparak siz de bu sakin yerde tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Zindancık koyu kamp alanı çok seveceğiniz yerlerden biri olacaktır.

Zindancık Koyu Kamp Alanı Google Harita Konumu
Çandarlı Cennet Tepe Kamp Alanı
 1. Çandarlı Cennet Tepe Kamp Alanı

Burası Dikili ilçe merkezine yaklaşık olarak 18 km mesafe bulunmaktadır. Burada piknik masası, tuvalet, duş gibi olanaklar bulunmamaktadır. Yiyeceklerinizi de mutlaka kamp alanına gelmeden önce temiz etmelisiniz. Burada kamp için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmeyecektir. Siz de buranın keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Çok severek ve beğenerek tatilin keyfini burada doyasıya yaşayacaksınız.

Aynı zamanda doğayı kucaklayan bu güzel yer tertemiz denizi ile de sizi kendine âşık etmeyi başaracak. Çandarlı cennet tepe kamp alanına siz de mutlaka gitmeli ve bu güzel yere bir şans vermelisiniz. Unutulmaz olan bu yere mutlaka gitmelisiniz.

 • Çandarlı, 161. Sk., 35985 Dikili/İzmir
Eos Kamp Alanları
 1. Eos Kamp Alanları

Burası belli saatler arasında açık olan harika bir yerdir. Denizi ve temiz havası ile birçok kişi buraya gitmektedir. Aynı zamanda burada evcil hayvanlarınızla beraber de kamp yapabilirsiniz.  Duş, tuvalet, aydınlatma, bulaşık alanı, buzdolabı gibi birçok farklı hizmeti de bulunmaktadır. Bu nedenle de çok konforlu ve rahat bir kamp tatili istiyorsanız buraya gönül rahatlığı ile bir şans verebilirsiniz.

Burası birçok kişinin gittiği tatil alanlarından biri olmakla beraber sizlerin de favori alanlarından olacak. geçebilirsiniz. Eos kamp alanlarını siz de çok seveceksiniz. Bu yer ile iletişime numarasından ayrıca buraya Instagram adresinden de ulaşabilirsiniz.

 • 0539 284 31 13
 • https://www.instagram.com/eoskamping/
 • Denizköy Mah, 37. Sk. No:4, 35980 Dikili/İzmir
Eos Kamp Alanları Google Harita Konumu
Bademli Çam Kamp Alanı
 1. Bademli Çam Kamp Alanı

,ster karavan ister çadır ile bu güzel yere gelebilirsiniz. Doğa harikası olan bu güzellik sizi de büyüsü etkisine alacak. Siz de buraya gittiğiniz de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dinginleşecek ve huzuru bulacaksınız. Buraya gelenleri 70 TL ücret ödemesi gerekmektedir. Eğer çadırınız yoksa buradan çadır da kiralayabilirsiniz.

Aynı zamanda Bademli Çam Kamp Alanı birçok kişi için en çok tercih edilen yerler arasında olmayı da başarmıştır. Siz de bu yere gitmek istiyorsanız numaralarından ulaşabilirsiniz. Bu yerin internet adresine ise linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detayları öğrenerek siz de burada birkaç gün kafa dinleme fırsatını kaçırmayın.

Bademli Çam Kamp Alanı Google Harita Konumu
Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı
 1. Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı

Burası zeytin ağaçlarının arasında yer alan çok güzel bir kamp alanıdır. Zaten adını da buradan almıştır.  Aynı zamanda restoran, duş, tuvalet, elektrik gibi birçok imkanının olması sizlerin de işini kolaylaştıracaktır. Bu kampa ulaşım da oldukça kolay olduğu için birçok kişi burayı severek tercih etmektedir.

Konfor ve ulaşım konusunda asla sıkıntı yaşamayacağınız Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanında isterseniz çadır da kiralayabilirsiniz. Yürüyüş parkurları gibi birçok yeri de bulunmaktadır. Çok keyifle siz de buranın tadını çıkaracaksınız. Ayrıca numaralarından bu yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı Google Harita Konumu
Alder Kamp Alanı
 1. Alder Kamp Alanı

Buraya özel aracınızla gitmek sizin için de daha iyi bir tercih olabilir. Çadır ve oda bulabilir bu yerler de konaklama yapabilirsiniz. Bu ücretler ise sezona bağlı olarak değişimler göstermektedir. Kendi çadırınızı da götürerek buranın keyfini çıkarabilirsiniz. Tertemiz denizi sizi de etkisi altına alacak çok güzel yerlerden biri olan bu güzel yere mutlaka bir şans vermelisiniz.

Ayrıca burası bu bölgede en çok bilinen ve en çok tercih edilen kamp alanlarından birdir. Siz de Alder kamp alanını çok seveceksiniz. Dinginleşecek ve denizin sesi ile siz de burada huzuru bulacaksınız. Hayran kalacağınız bu yere numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alder Kamp Alanı Google Harita Konumu
Üç Çınarlar Kamp Alanı
 1. Üç Çınarlar Kamp Alanı

Burası en çok tavsiye edilen en iyi kamp alanlarından birdir. Bu noktada siz de hiç düşünmeden bu yere gidebilir ve keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Buraya gittiğiniz için asla pişmanlık yaşamayacaksınız. Duş, elektrik, tuvalet gibi birçok imkânı sunduğu için olanak konusunda herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız.

Ayrıca dışarıdan yiyecek ve içecek getirmenize de karışılmamaktadır. Sahil kenarında yer alması da tercih edilme nedenleri arasındadır. Bu yere numarasından ve linkteki web sitesinden de ulaşabilirsiniz. Siz de buranın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Burası son zamanlarda en çok tercih edilen yerlerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Üç çınarlar kamp alanı birçok kişi için favori alanlar arasında da yer almaktadır.

Üç Çınarlar Kamp Alanı Google Harita Konumu
Dikili Karavan Kamp Alanı
 1. Dikili Karavan Kamp Alanı

Burası da diğer işletmeler kadar popüler bir yerdir. Özellikle karavanı olanlar burayı çok severek de tercih etmektedir. Merkeze uzaklığı da yürüme mesafesinde olduğu için imkânlar açısından ve ulaşım açısından oldukça uygundur. Tercih edilme nedenlerinin başında da zaten merkeze çok yakın olması gelmektedir. Buranın fiyatları da oldukça uygundur. Dikili karavan kamp alanına siz de mutlaka gitmeli ve burada birkaç gün geçirmelisiniz. Restoran, otopark, duş tuvalet gibi birçok imkanı da bulunmaktadır.

Burada konaklama için belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ama ücretler de oldukça makul olduğu için cebinizi zorlamayacaktır.

Bademli Deniz Kamp Alanı
 1. Bademli Deniz Kamp Alanı

Burası çok tercih edilen ve birçok kişi tarafından bilinen yerler arasında bulunmaktadır. Çadırınızı alıp burada konaklama yapabilirsiniz. Aynı zamanda kamp ücreti de alınmaktadır. Kamp ücretleri ise kişi sayısına ve öğrenci olup olmama durumuna bağlı olarak değişim göstermektedir.

Bu yere ulaşmak için siz de numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu yerde birçok olanaklar da bulunmaktadır. Konforlu bir kamp süreci için siz de gönül rahatlığı ile burayı tercih edebilirsiniz. Bademli Deniz Kampını siz de çok sevecek ve sürekli gelmek isteyeceksiniz.

Bademli Deniz Kamp Alanı Google Harita Konumu
Tekin Aile Kampı
 1. Tekin Aile Kampı

Çocuklu ailelerin keyifle geldiği bu yer yemyeşil bir yerde bulunmaktadır. Ayrıca İzmir’den de otobüslerle buraya çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Konaklama yerlerinde kalabileceğiniz gibi kamp için de bu yerleri tercih edebilirsiniz. Kamp için belli bir ücret ödemeniz gerekebilir. Sahile yürüme mesafesinde olası nedeniyle de burayı çok severek tercih edeceksiniz. Buraya hemen numarasından ulaşarak daha detaylı bir bilgi için arayabilirsiniz.

Tekin Aile Kampı Google Harita Konumu

Çocuklu ailelerin çok severek tercih ettiği Tekin Aile Kampı sizin de çok hoşunuza gidecek. Bir taraftan denizi kucaklarken bir taraftan yemyeşil doğanın dinginleştirici etkisi ile sakinleşecek ve burada siz de huzuru bulacaksınız

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir