İncek Aquapark Giriş Ücreti Fiyat Tarifeleri 2023
 1. Anasayfa
 2. Eğlence

İncek Aquapark Giriş Ücreti Fiyat Tarifeleri 2023

0

Ankara Gölbaşı’nda yer alan İncek Aquapark, Gölbaşı aquapark olarak da bilinmektedir. Bu anlamda pek çok ziyaretçisi bulunan bu aquapark Ankara’ nın en gözde gezilecek yerlerinden biridir. Pek çok sosyal olanağı da içerisinde bulundurmaktadır. Bunun yanında hem aileler hem de arkadaş grupları için ideal ortamlardandır.

İncek Aquapark Hakkında

İncek Ankara aquaparklar arasında en popüler olanlarındandır. Bu anlamda burada yeşil, suyun doğallığı ön plana çıkmakta ve ziyaretçilerini büyülemektedir. Olympic Hotel kapsamında sunulan ve 4 yıldızlı özellikte olan bu yer ile sizler de sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Hem büyüklerin hem de çocukların severek vakit geçireceği alanlar tesis içerisinde yer almaktadır.

İncek Aquapark

Genel kurallarına bakılacak olursa İncek Aquapark, damsız girişlere izin vermemektedir. Kız ev erkek olarak karışık arkadaş gruplarına hizmet vermekte bunun yanında aileler de burada keyifli vakit geçirebilmektedir. Bunun dışında park, Salı günleri özel olarak kadınlara verdiği hizmetler ile bilinmektedir.

Her aquaparkta olduğu gibi burada da bonesiz yüzmek hijyen açısından yasaktır. Yine temizlik ve hijyen için alınan önlemlerden biri de dışarıdan yiyecek ve içecek sokulmamasıdır. Bunun dışında tüm ihtiyaçlarınızı kafeteryadan sağlayabilmektesiniz.

İncek Aquapark İçerisinde Neler Var?

Yaz mevsiminde çokça ziyaretçisi bulunan ve Ankara en iyi aquaparklar arasında yer alan İncek Aquapark, içerisinde kaydırak, havuz ve aktivitelerin bulunduğu bir mekândır. Bu anlamda hem günlük eğlence ihtiyacınızı burada giderirken hem de davetlerinizi bu görkemli yerde gerçekleştirebilirsiniz.

İncek Aquapark

Bu anlamda kaydırak olarak İncek Aquapark içerisinde;

 1. Black Hole
 2. Kamikaze
 3. Body Slide
 4. Multi Slide

Bulunmaktadır. İkinci olarak geniş havuz seçenekleri de bulunan bu yerde dört çeşit havuz vardır. Bunlar;

 1. Düşme Havuzu 1 – 2
 2. Çocuk Havuzu
 3. Büyük Havuzu

Günlük eğlencenin dışında;

 1. Topantı
 2. Düğün
 3. Animasyon

İçin de aktivite alanları bulunan İncek Aquapark her Ankaralının en az bir kez ziyaret etmesi ve doyasıya eğlenceli bir gün geçirmesi gereken yerler arasındadır.

İncek Aquapark Google Harita Konumu

İncek Aquapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Ankara Gölbaşında ve İncek’ te bulunan İncek Aquapark’ın açık adresi; Kızılcaşar Mahallesi, Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 1029. Cadde No.5 Gölbaşı / Ankara olarak belirlenmiştir. Bu anlamda İncek aquapark yol tarifi için navigasyonlar kullanılabilir. Bunun yanında ilgili yere kolay ulaşım sağlanması için Kızılay Kumrular Sokak’ tan kalkan servisler kullanılabilmektedir. Bunun dışında Rıdvan Ege Kampüsü otobüs durağından kalkan pek çok otobüs de buraya kadar giderek kolay şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.

Ayrıca Dikimevi durağında inip, oradan 372-3 numaralı otobüse veya 372 numaralı minibüse binerek İncek Aquapark’a ulaşabilirsiniz.

Servis Saatleri: 10:00 – 11:00 – 12:00

Dönüş Saatleri: Hafta/İçi 17:00 – Hafta/Sonu 18:00

Telefon: 0555 070 62 88

Daha doğru bilgi için firma ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

İncek Aquapark

İncek Aquapark Giriş Ücreti

Yetişkinler için hafta içi 120 TL, hafta sonu 150 TL Genel olarak fiyatları da her sene değişiklik göstermektedir. Giriş ücretleri kapsamında 2023 yılında da yenilikler yapılmıştır. Bu anlamda hafta içi kadın ve erkek için kişi başı giriş fiyatları 120 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanında hafta sonu erkek ve kadın girişleri için 150 TL fiyat mevcuttur. 6 ila 12 yaş aralığındaki çocuklar için de hafta içi fiyatlandırması 60 TL iken Cumartesi ve Pazar fiyatlandırması 75 TL olarak belirlenmiştir.

İncek Aquapark Çalışma Saatleri

Ankaralıların gözde mekânlarından İnce Aquapark, çalışma saatlerinin hafta sonu daha uzun olduğu söylenebilir. Bu anlamda aquapark hafta içi sabah saat 10.00 ila akşam 18.00 arasında hizmet vermektedir. Bunun yanında hafta sonu da sabah 10.00 ila akşam 19.00 arasında çalışma gerçekleştirilmektedir. Bunlar havuz için geçerlidir. Farklı organizasyonlarınız mevcut ise İncek aquapark yorumlarına bakarak veya bunların saat aralıklarını belirlemek için arayarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 İletişim Bilgileri:

Instagram: https://www.instagram.com/incekaquapark/

Telefon: 0555 070 62 88

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir