En İyi Kütahya Kaplıcaları Fiyat Listesi 2023
  1. Anasayfa
  2. Kaplıcalar

En İyi Kütahya Kaplıcaları Fiyat Listesi 2023

0

En İyi Kütahya Kaplıcaları termal turizm sektörü ile ilgili olarak Kütahya isimli şehre devasa bir katkı sunmaktadır. Ülkemizde yer almakta olan en güzel ve en popüler kaplıcalara sahip olabilmektedir. Yeşil doğası ile insanları büyülemeyi başaran Kütahya, birbirinden güzel renkleri, ortamları, parkları ve binlerce yıllık tarihi unsurları ile baş döndüren şehirlerin başında yer alıyor.

Ilgın Kaplıcaları Giriş Ücretleri ve Ziyaret Detayları hakkında bilgi almak için tıklayın!

Gülümser Hatun Termal Otel (4 yıldızlı)

Gülümser Hatun Termal Otel
Gülümser Hatun Termal Otel

Gülümser Hatun Termal Otel, Kütahya şehir merkezine 17 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Her odada kaplıca yer almaktadır. Eksiksiz SPA tesislerine de sahip olabilmektedir. Kadın ve erkekler için ayrı termal havuzlar ve Türk hamamları yer almaktadır. Özel aile banyosu, sauna, hamam, çamur banyosu ve cilt bakımı ile tam donanımlı bir şekilde ortaya çıkabilmektedir. Kütahya Yoncalı Kaplıcaları arasında yer almakta olan tesis, ülkemizin dört bir yanından misafirlerini ağırlamaktadır. En İyi Kütahya Kaplıcaları ilk olarak bu otelimizle başlamaktadır.

Adres: Yoncalı, Afşinbey Caddesi No:30, 43100 Kütahya Merkez/Kütahya

Telefon: (0274) 250 00 50

Yoncalı Termal Otel & Spa (3 yıldızlı)

Yoncalı Termal Otel & Spa
Yoncalı Termal Otel & Spa

Yoncalı Termal Otel & Spa içerisinde yer almakta olan kapalı ve açık havuzlar; kapalı ve açık termal havuzlar, saunalar, buhar odaları, tuz odaları, uzman masaj aktiviteleri ve Türk hamamları yer almaktadır. Otelin misafir odalarının banyolarına da kaplıca suyu ulaşmaktadır.

Adres: Yoncalı, Kütahya Caddesi No:45, 43250 Merkez/Kütahya

Telefon: (0274) 249 44 44

Nehir Termal Otel (4 yıldızlı)

Yoncalı Nehir Termal isimli otel, Kütahya Belediyesi bünyesince yönetilmekte olan ve belediye tarafından işletilmekte olan 62 odalı otel olarak hizmetlerini sürdürmektedir Yüzmeyi sevmekte olan misafirler için tesis içerisinde açık havuz yer almaktadır. Otel içerisinde sauna yer almaktadır. Otel ailelerin vakit geçirebileceği bir bahçe de ayrıca hizmetlerini sürdürmektedir. En İyi Kütahya Kaplıcaları önerilerimizden biri de bu oteldir.

Yoncalı Huzur Apart Otel (3 yıldızlı)

Yoncalı Huzur Apart Otel
Yoncalı Huzur Apart Otel

Yoncalı Huzur Apart Otel, şehir merkezine ortalama olarak 16 kilometre kadar uzaklıkta yer almaktadır. Tesis içerisinde 33 farklı odadan oluşmaktadır. Odalar genel olarak 2+1 ve 1+1 olacak şekilde planlanmış durumdadır. Tesis içerisinde; spa, market, açık ve kapalı havuz ve özel aile banyoları yer almaktadır. En İyi Kütahya Kaplıcaları önerimiz bu otelimizle sonlanmaktadır.

Adres: Yoncalı Mah.2 Derman Sk.No:14, 43100 Merkez/KÜTAHYA/Kütahya

Telefon: (0274) 249 41 69

En İyi Ayder Kaplıcaları Giriş Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Kütahya Kaplıca Fiyatları 2023

En İyi Kütahya Kaplıcaları
En İyi Kütahya Kaplıcaları

2023 yılı itibariyle Kütahya’da yer almakta olan kaplıcaların ortalama fiyatları 800 Türk Lirası ile 2.400 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyatlar; kişi sayısına, seçeceğiniz odaya ve diğer tüm kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle kaplıcaya ulaşmadan önce mutlaka fiyatları ve diğer tüm detayları araştırmanız gerekmektedir.

  • Gülümser Hatun Termal Otel: 1920 Türk Lirası
  • Yoncalı Termal Otel & Spa: 1700 Türk Lirası
  • Nehir Termal Otel: 992 Türk Lirası
  • Yoncalı Huzur Apart Otel: 941 Türk Lirası

Dim Çayı Genel Bilgi ve Ziyaret Detayları için hemen tıklayın!

Swissotel Büyük Efes Aquarium Restaurant hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir