Hatay Hamamat Kaplıcaları ve 2024 Fiyatları
  1. Anasayfa
  2. Kaplıcalar

Hatay Hamamat Kaplıcaları ve 2024 Fiyatları

0

Hatay Hamamat Kaplıcaları ve şehirde yer alan diğer kaplıcalar ile ilgili detaylı bilgiyi bu içeriğimizde sizlere aktaracağız. 2023 yılı fiyatlarına göre kaplıcaların fiyatlarında bir takım güncellemeler yer almış durumdadır. Termal kaplıcalar, doğal güzellikleri, şifalı suları ve mevcut seçenekleri ile fazlaca dikkat çekmektedir. Bu kaplıcalar, sıcak suların etkisi ile şifalı etkisini bireylere sunmaktadır.

Hatay Hamamat Kaplıcaları
Hatay Hamamat Kaplıcaları

Hatay Hamamat Kaplıcaları

Huzurlu ve sağlıklı tatil deneyimlerinin akla gelen ilk adreslerinden birisi olan Hatay Hamamat kaplıcaları, Anadolu’nun bu tarih dolu ve doğal güzellikleri ile bezeli topraklarında yer almaktadır. sene boyunca birçok yerli ve yabancı turisti ağırlayan bu kaplıcalar, sene boyunca binlerce yerli ve yabancı turistin beğenisini büyük oranda kazanmaktadır.

Daha fazla bilgi için: https://kaplica.saglik.gov.tr/

Hatay Erzin Kaplıcaları

Hatay ve çevre bölgelerin en yaygın ve en popüler olan seçeneklerinden birisi olan bu kaplıca; Erzin İçmesi olarak da bilinmektedir. Birçok sağlık problemini ortadan kaldıran bu kaplıcanın suyu, doğal olarak bölgenin fazlaca tercih edilen kaplıcalarının başında yer almaktadır. Kaplıca suyu; genel olarak solunum yolu hastalıkları başta olmak üzere, cilt hastalıklarına, romatizmal hastalıklardan sindirim sistemi hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede etki göstermektedir. Bu geniş etkiler nedeniyle de bölgeye gelen sağlık turizmi kişisi de fazlaca karşımıza gelmektedir.

Hatay Hamamat Kaplıcaları
Hatay Hamamat Kaplıcaları

Hatay Ottoman Kaplıcaları

Hem lüks ve konfor hem de sağlıklı bir tatil imkanı olan bu kaplıcalarda zaman geçirerek, sağlığınıza kavuşurken aynı zamanda mutlu ve huzurlu anlar geçirmeniz de mümkün olmaktadır. Kaplıcaların sunmuş olduğu hizmetler ve imkanlar ile kendisini diğer kaplıcalardan ayırmayı başarmaktadır. Genel olarak otelde yer alan termal su imkanları, konaklama imkanları ve huzur dolu bir tatil imkanı sunmayı başarmaktadır.

Otelin termal su tesislerinde ayrıca sauna ve buhar odası gibi imkanlar da siz değerli ziyaretçileri beklemektedir. Bu tesislerde hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirmeniz mümkün olmaktadır. Bu kaplıcalarda otel; hem çocukları hem de çocuklara özel hazırlanan çocuk havuzları ile diğer kaplıcalardan fazlası ile ayrılmaktadır. Böylece çocuklar da güvenli ve keyifli bir şekilde vakit geçirebilmektedir.

Hatay Ottoman Kaplıcaları
Hatay Ottoman Kaplıcaları

Hatay Kaplıcaları Otel Fiyatları 2023

  • Standart Oda Tek Kişilik: 1.300 Türk Lirası (gecelik)
  • Standart Oda iki kişilik: 2.000 Türk Lirası (gecelik)
  • Corner Oda: 4.500 Türk Lirası (gecelik)
  • Aile Suite: 5.500 Türk Lirası (gecelik)
  • Standart Oda Üç Kişilik: 2.500 Türk Lirası (gecelik)

Hatay Hamamat Kaplıcaları Açık Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Kırıkhan Reyhanlı Yolu Green Hamamat Thermal Hotel No:24, 31440 Kumlu/Hatay

Kaplıcalarda Ne Tür Hizmetler Var hakkında bilgi edinmek için tıklayın!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir