Sarıyer Altınkum Plajı Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları
  1. Anasayfa
  2. Giriş Ücretleri

Sarıyer Altınkum Plajı Giriş Ücreti 2023 ve Ziyaret Detayları

0

Yaz dönemlerinde Sarıyer Altınkum Plajı sıcak havada serinlemek isteyenler için güzel bir mekan sunuyor. Birbirinden güzel doğal varlıklarıyla benzersiz bir manzarada denize girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Güvenli bir alanda konforlu bir tatil için bu alana kolayca gelebilirsiniz. Serinlemek isteyenlere özel plaj sayesinde kısa süreli tatilleriniz benzersiz olacaktır.

Sarıyer Altınkum Plajı Nerede?

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Sarıyer kadınlar plajı Rumeli Kavağı olarak da bilinen bir yerde kurulmuştur. Tamamen kadınlara özel bir plaj olduğu için sıkça merak edilen plajlar arasında yer almaktadır.  İskele Caddesi, Altınkum araması yaptığınızda bu plaja gelmek için önemli bir adım atmış olursunuz. Hafta sonu veya hafta içi deniz, piknik gibi etkinlikleri burada yaparak güzel zaman geçirebilirsiniz.

Sarıyer Altınkum Plajı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un birçok farklı noktasından ulaşım yapabileceğiniz Sarıyer Kadınlar Plajı, genelde servisle ulaşım sağlamaktadır. Servisin kalkış ve dönüş saatlerini takip ederek tek araçla ulaşım imkanı elde edebilirsiniz. 06.30 ve 07.15 saatleri arasında kalkan servis, belirli duraklardan alım yapıyor. Dilerseniz akşam dönüş servisini de kullanabilirsiniz. 17.00-17.30 arasında dönüş servisine binebilirsiniz.  Bu servisler Sarıyer Plajı Altınkum için her gün hizmet veriyor. Plajın çalışma saatleri de 07.00-18.00 saatleri arasında.

Sarıyer Altınkum Plajı Google Harita Konumu
Sarıyer Altınkum Plajı

Farklı yöntemlerle ulaşmak istiyorsanız bir ticari taksi veya dolmuş otobüs de kullanabilirsiniz. Metro ile Hacıosman Durağı’na gelerek 25 A numaralı otobüsü kullanabilirsiniz. Plaja gelecekler şayet servis kullanacaksa önceki akşamdan rezervasyon gerekiyor. Kayıtlı duraklara göre belirli yerlerden alım gerçekleşiyor.

Sarıyer Altınkum Plajı Denizi Nasıl?

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı kumsalı kum ağırlıklı ve temiz denizi olan bir alan sunuyor. İskele gibi alanları da olan bu yerde plaj kısmı rahatlıkla güneşlenme imkanına sahip. Kumlu sahillerin birçoğunun aksine az sayıda yosunlanma da bu alanda fark edilebilir. Yani denizde yüzme keyfi bakımından da avantajlı olduğu biliniyor. Sahilin manzarası olarak da küçük ada oluşumlarını anında görebilirsiniz. Yeşillikle dolu bir çevrede bulunduğu için bu renk denizin rengine de yansımış durumda.

Sarıyer Altınkum Plajı Giriş Ücreti 2023

Servis ücreti ödeyecekseniz Sarıyer Altınkum Plajı giriş ücreti 2023 daha farklı şekilde prosedür sunuyor. Şezlong şemsiye ücretleri servis ücretine dahil ve buna giriş ücreti eklenmiş durumda. 2023 senesi için 150-200 TL arasında bir servis ücreti bulabilirsiniz.  Nereden geleceğinize bağlı olarak bu servis ücretleri değişmektedir ve iletişime geçerek netleştirmeniz önerilir. Şayet bağımsız şekilde gelecekseniz de ayrıca bir kullanım ücreti vermek gerekebilir. Giriş ve içeride kullanılan hizmetler için ücretlendirme vardır.

Sarıyer Altınkum Plajı

7-10 yaş arası çocuklar 20 TL şeklinde belirlenmiş ancak erkek çocuklarda yaş sınırı da bulunuyor. Kişi başı ücretlendirmede kız çocuklar 10 yaş üstüyse kişi başı belirli bir ödeme yapıyor. Bunun yanında geçen sene bu ücretin 25 TL olduğu biliniyordu. Yetişkinler için 50 TL miktarı girişte ödemeniz gerekir.  2023 senesinde bu miktarın biraz daha fazlasını hesaplayabilirsiniz.   Yetişkinlerde hafta onu giriş ücretinde de değişiklikler söz konusu.

Daha doğru ve güncel bilgi için: https://www.altinkumbayanlarplajisariyer.com/

İletişim: (0212) 218 45 60

Sarıyer Altınkum Plajı Ücret Karşılığı Verilen Hizmetler

Kadınlara özel Sarıyer Plajı için vermiş olduğunuz ücretler için soyunma kabinleri, tuvalet, duş, mescit, sağlık kabini, cankurtaran gibi hizmetleri almaktasınız. Ancak servis ücretleri ödeyenler ve servisle gelmeyenler için net olarak sürdürülen prosedürü plaj iletişim kanalından öğrenmeniz tavsiye edilir.

Servis ücreti ödeyen ziyaretçiler genelde birkaç hizmetin ödemesini de baştan ödemiş oluyor. Bağımsız gidenler de giriş ve diğer hizmetlere ödeme yapmak durumunda. Sarıyer Kadınlar Plajı ziyaretçileri için turizm firması görüşmesi yapmak ve orada nelerden yararlanacağınıza karar vermek daha makul olabilir.

Sarıyer Altınkum Plajı

Plajda alabileceğiniz hizmetler arasında engelli erişimi, sağlık memuru, şemsiye vs. yer alıyor. Otopark, şezlong, kantin hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.  Ücretlendirmesi farklı şekillerde gerçekleşebilmektedir.

Sarıyer Altınkum Plajı Gözlemlerimiz ve Önerilerimiz

Ulaşım açısından servis rezervasyonu ile gelip gitmenizi tavsiye ediyoruz.  Ücret ve ulaşımın daha konforlu bir hal alması bakımından bunu yapabilirsiniz. Plaja servisle de gelseniz yiyecek içecek getirebilirsiniz. Mangal haricinde piknik yapacağınız son derece keyifli bir ortam bulunuyor.

Gelmenizi önereceğimiz zaman ise genelde hafta içi olacaktır.  Hafta sonları çok yoğunluk görülebildiği için Altınkum Plajı Sarıyer sahilde daha sıkışık bir yerleşim düzeni görülebilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir